Autor  
DIY

DIY słomki stworki na Halloween + szablon


Obiecałam Wam, że jesiennych i halloween’owych niespodzianek nie zabraknie w tym roku. Po wzorach na dynie oraz lekko spóźnionych, ale naprawdę ślicznych, plakatach jesiennych – przyszła pora na dekoracje słomek. To malutki akcent, który można wykonać niezwykle szybko i bardzo łatwo. Pająki, duchy i nietoperze niewątpliwie dodadzą odpowiedniego nastroju przyjęciu w Halloween. Pamiętajcie, diabeł tkwi w szczegółach, więc warto dopracowywać małe rzeczy! Później patrząc na całokształt – dostrzegamy niezwykłą spójność i przyjemny klimat.
My w tym roku Halloween spędzimy w nietypowy sposób, ale nie mogę na razie zdradzić szczegółów. W sumie zostało jeszcze tylko dwa tygodnie! Ale ten czas leci. Ominie mnie tegoroczne szykowanie dekoracji, ale mimo wszystko przygotowuję inspiracje dla Was, bo to uwielbiam! Jak zawsze jestem zaopatrzona w słomki z Tigera, których różne kolory można łatwo dobrać do rodzaju imprezy. Używałam ich już w DIY na dekorację szklanek. Tym razem wykorzystałam czarne, żółte i pomarańczowe. W końcu jesień trwa w najlepsze! Jesteście ciekawi jak zrobić takie dekoracje halloween’owe? Zapraszam :) 
Do słomek zaprojektowałam dla Was 3 wzory, które możecie wydrukować i nanieść na czarny karton, w przypadku pająków i nietoperzy, oraz na biały w przypadku duszków. Poniżej znajdziecie zdjęcia jak wykonać je krok po kroku! Udanej zabawy!
Do DIY potrzebujemy:

  • wydruku szablonów
  • czarnego i białego bloku technicznego
  • ołówka
  • nożyczek
  • nożyka do tapet
  • słomek

Grafika z szablonem jest gotowa do pobrania z mojego Google Dysku, a link do niej znajdziecie powyżej. Przygotowana jest w wysokiej jakości druku i formacie A4. Spokojnie można korzystać z niej niekomercyjnie i przekazywać linki do wpisu dalej (nie wolno odsprzedawać! :)). Żeby pobrać należy po prostu kliknąć na „pobierz tutaj” i ze strony, która się otworzy – zapisać na dysk. Unikając pytań – przygotowałam ją w programie Adobe Illustrator.
Wypatrujecie już Halloween?
Enjoy!
jak wyciąć lampion z dyni
Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

cytaty-motywacyjne
Kostka motywacyjna — do druku
April 28, 2016
sposob-na-uschniete-kwiaty
Girlanda z róż
April 21, 2016
podziekowania-dla-gosci
Kartki na podziękowania — do druku
March 31, 2016
bileciki-na-prezenty-wielkanocne
Bileciki na prezenty wielkanocne
March 26, 2016
girlanda-dla-chlopca
Girlanda z alfabetem — do druku wzór chłopięcy
February 15, 2016
pudelka-do-druku
Pudełka walentynkowe — do druku
January 29, 2016
girlanda-dla-dziewczynki
Girlanda z alfabetem dla dziewczynki — do druku
January 16, 2016
plakaty-3d
Poroże na ścianę — do druku
January 13, 2016
pomysly-na-upominek-dla-gosci
Upominki dla gości — Ślub Łobuzów!
November 03, 2015