Autor  
DIY

Kartki na podziękowania — do druku


Dziękowanie to ładny zwyczaj, którego należy uczyć od małego. Umiejętne dziękowanie jest nawet pewną formą sztuki. Każde „Dziękuję!” traktujmy poważnie. Bądźmy w tym szczerzy, bo jego adresaci na to zasługują. Dziękujmy za rzeczy drobne, a kiedy przyjdzie potrzeba, że nasze podziękowanie wymaga „poważniejszego”, bardziej trwałego gestu, warto utrwalić naszą wdzięczność na papierze. Możecie pójść do kwiaciarni albo sklepu papierniczego, tam znajdziecie wzory na różne okazje. Ale możecie też wpaść do nas na bloga, gdzie ściągniecie wzory, które wydrukujecie i podarujecie temu, do kogo czujecie wdzięczność. Przygotowałam je dla Was prosto z serca, bo ostatnio mam za co dziękować!

Można je wykorzystać na różne okoliczności, świetnie sprawdzą się jako podziękowania dla gości weselnych, o inspiracje do których często mnie pytacie. Przygotowałam dwa różne wzory, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jeden z nich jest z uwielbianymi przez wszystkich akwarelowymi kwiatami. Drugi natomiast zaprojektowałam w wersji czarno-białej, gdzie tłem jest motyw tablicy kredowej. Mam nadzieję, że oba przypadną Wam do gustu.

karteczki-z-podziekowaniami


wzor-kartki-na-podziekowania

kartka_z_podziekowaniamiszablon-na-podziekowania


Pobieranie kartek


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

WZÓR 1 — AKWARELOWE KWIATY

WZÓR 2 — CZARNO-BIAŁY


Projekty są gotowe do pobrania z linków, które znajdziecie powyżej. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop – odpowiadam od razu, bo często pojawiają się o to pytania

  • Nie zmieniam kolorów ani wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedyną wersją kartek z podziękowaniami
  • Pliki udostępnione są w formacie JPG
  • Przygotowane są w wysokiej jakości druku, możecie je drukować w każdej mniejszej wielkości (ewentualnie większej, do 30% powiększenia nie powinny tracić na jakości)
  • Zalecam drukowanie na papierze o większej gramaturze (ok. 240g, czyli np. blok techniczny)
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

 

Dziś, po wyjściu ze szpitala, mam ochotę dziękować wszystkim! Za zdrowie, za wsparcie, za dobre myśli.
Ten post i grafiki niech będą moim podziękowaniem dla moich czytelników!

Enjoy!!

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

MEGA poradnik — prezenty dla niej
February 24, 2017
Grafika na Dzień Babci i Dziadka — ramka na zdjęcie
January 17, 2017
MEGA poradnik prezentowy
December 05, 2016
DIY szybka i łatwa dekoracja na Halloween
October 28, 2016
Szkolne zakładki do lektur
September 09, 2016
DIY słoiczki na słodkości z etykietkami do druku
September 05, 2016
Najlepsze bezalkoholowe Mojito na ostatnie dni lata
August 29, 2016
Jak zrobić zdjęcie w kształcie napisu
August 26, 2016
Cyferki do druku na tort
August 05, 2016