Autor  

Szkolna kostka motywacyjna


Muszę przyznać, że nadchodzący rok szkolny sprawia mi olbrzymią radochę! Projektuje mi się wyjątkowo lekko i czuję wielką motywację. Co prawda mam jeszcze miesiąc, zanim zaczną się zajęcia na uczelni, ale powoli szykuję się do ogarniania rzeczywistości po wakacjach. Pojawiło się już u mnie sporo grafik, które mam nadzieję, zmotywują do tego również i Was! W zeszłym tygodniu przygotowałam rodzinne plany zadań z Tesco, po trzy wzory planów lekcji i szkolnych plakatów motywacyjnych oraz etykietki na segregatory. Jest i będzie kolorowo!

Teraz przychodzę z projektem, którego pierwsza odsłona pojawiła się kilka miesięcy temu. To kostka motywacyjna! Jej czarno białą wersję znajdziecie tutaj. Ponieważ wszyscy pokochaliśmy akwarele (prawda?!), to kostka nawiązuje motywem do pozostałych projektów z bloga. Dlatego drukując je wszystkie — można stworzyć sobie fajne dekoracje na biurko w jednym stylu. Przygotowany wzór dwunastościanu foremnego zawiera hasła motywujące dla uczniów oraz studentów.

grafiki-szkolne-do-druku

obrazki-do-wydrukowania-za-darmo

grafiki-motywacyjne

Szukasz innych szkolnych grafik do druku?

Sprawdź koniecznie, co przygotowałam z tego tematu! Bardzo go lubię, więc kolekcja będzie się rozbudowywała, mam nadzieję, że każdego roku będą pojawiać się kolejne edycje. Dodatki przydadzą się każdemu uczniowi, ale nie tylko! W końcu ładne rzeczy inspirują, pamiętajcie!


Do DIY potrzebujemy:

  • 2 strona wydruku szablonu kostki
  • nożyczek lub nożyka biurowego
  • taśmy dwustronnej lub kleju
  • linijki

1.Przygotuj wszystkie rzeczy z listy powyżej. Wydruk zrób na papierze technicznym, zwykły będzie zbyt miękki i złożenie kostki będzie niewygodne.

2. Za pomocą nożyczek lub nożyka biurowego (pamiętaj o podkładce) wytnij dwunastościan po konturze. Nie odcinaj szarych „skrzydełek”, posłużą one do sklejania kostki.

2. Kiedy szablon jest wycięty, pozaginaj szare elementy. Najlepiej zrobić to domową metodą na bigowanie, czyli przy pomocy linijki i nożyczek. Przyłóż linijkę do linii zgięcia i przejedź po niej nieostrą stroną nożyczek, dociskając tak, żeby nie przeciąć papieru.

3. Do szarych elementów przyklejamy taśmę dwustronną i sklejamy kostkę. W 1 miejscu nie ma skrzydełek, żeby dało się ją złożyć. Podjęłam tę decyzję kiedy go testowałam, nie da się bez niej skutecznie złożyć kostki, nie niszcząc jej przy okazji.

4. Wykonujemy pierwszy rzut i się uśmiechamy!


pomysly-na-prezent

Pobieranie grafiki


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Szkolna kostka motywacyjna

KOSTKA — CZĘŚĆ 1

KOSTKA — CZĘŚĆ 2


Projekty są jest gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Drukować je należy na papierze o większej gramaturze, np technicznym
  • Wymiary każdego dokumentu to A4
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Szkolna kostka motywacyjna

Enjoy!!magda

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Wiosenne zakładki do książek
April 21, 2017
W kuchni potrzebne są kolory — kostka kawosza do druku
March 27, 2017
MEGA poradnik — prezenty dla niej
February 24, 2017
Kartka i plakat na walentynki
February 02, 2017
Grafika na Dzień Babci i Dziadka — ramka na zdjęcie
January 17, 2017
5 pomysłów DIY na świąteczny upominek dla gości
December 08, 2016
Etykiety do prezentów świątecznych
November 29, 2016
Zimowe zakładki do książek
November 27, 2016
Akwarelowe strzałki do zdjęć lub grafik
September 27, 2016