Autor  

Kartka i plakat na walentynki


Zawsze emocjonalnie podchodzę do walentynek. Zresztą, już wiele razy to mówiłam, to właśnie w święto zakochanych poznałam mojego męża. Dokładnie dziesięć lat temu! W tym roku szykuje nam się piękna, okrągła rocznica. Nie wiedziałam co prawda, że to TEN jedyny, jak jednak pokazała przyszłość — zostaliśmy szczęśliwą parą, a potem małżeństwem. Żeby uczcić ten wspólny czas wybieramy się niebawem na urlop. Śledźcie Instagram, mam nadzieję, że pojawi się tam mała relacja z wyjazdu.

Na co dzień spędzamy z sobą większość czasu, ponieważ razem pracujemy w domu. Inni wydrapali by sobie pewnie oczy, naprawdę trzeba umieć się w tym temacie zorganizować. Oczywiście, czasem bywają niesnaski, ale szybko Kamil przypomina mi, dlaczego go kocham. Tak zrobił na przykład pisząc tekst do posta o plakatach dla zakochanych w zeszłym roku. To takich jego kilka cennych rad dla innych mężczyzn, dzięki którym cementuje się nasze oddanie. Innym razem zrobił listę filmów o miłości. Mój mąż zna się na niej jak mało kto!

Kartka i plakat na walentynki

Nie raz, głosem profesora, mój mąż mówi mi, że miłość jest najlepszym paliwem dla każdej sztuki. Ba! Miłość sama w sobie jest sztuką. Napędza nas miłość romantyczna, małżeńska, do rodziny, przyjacielska, nieszczęśliwa, pierwsza, namiętność… każda. Jest ona przyczyną wszystkiego, co się kiedykolwiek wydarzyło i kiedykolwiek wydarzy. Dobrego i złego. Nawet jeśli nie chcemy tego przyznać, miłość jest powodem, dla którego kręci się świat. Jednocześnie nas bawi i wzrusza. Nie znam nikogo, kto by tego nie pragnął. Miłość dodatkowo jest największym narkotykiem, i ponoć gdy przyglądamy się mózgowi osoby zakochanej, i tej na haju to… nie bardzo widać różnicę. Wiem, że w zakochaniu się jest element szaleństwa (które to nawet naukowcy potwierdzają), ale o co innego w świecie mogłoby chodzić?

Mam dziś z tego powodu, specjalnie dla Was, kartkę na walentynki. Mało tego, do tej kartki dostaniecie również piękny walentynkowy plakat, o który tak mnie prosiłyście podczas ostatniej naszej rozmowie na żywo na Instagramie. Swoją drogą — bardzo spodobała mi się ta forma komunikacji z Wami. Nie mogę doczekać się kolejnego spotkania. Mam nadzieję, że dzięki temu będziecie mogły zostawić swoim ukochanym 14 lutego taką kartkę z przypomnieniem, że wdzięczne jesteście kupidyńskiej strzale, która Was połączyła.

➤ Podobają Ci się moje grafiki? Podziel się z nimi na FB! 

 

Pobieranie kartki i plakatu


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

KARTKA WALENTYNKOWA DO DRUKU

PLAKAT WALENTYNKOWY DO DRUKU


Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy zapisać plik. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Drukować je można na każdym rodzaju papieru, do kartki zalecam jednak papier o większej gramaturze, np. techniczny
  • Wymiary każdej z grafik to A4
  • Plik zapisany jest w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Enjoy!!
magda

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

MEGA poradnik — prezenty dla niej
February 24, 2017
Grafika na Dzień Babci i Dziadka — ramka na zdjęcie
January 17, 2017
Wdech, wydech. Powtórz. — Plakaty na 2017 rok
January 03, 2017
Grafika na postanowienia noworoczne 2017
December 29, 2016
Kalendarz 2017 do druku
December 12, 2016
5 pomysłów DIY na świąteczny upominek dla gości
December 08, 2016
Zimowe plakaty na święta
December 02, 2016
Etykiety do prezentów świątecznych
November 29, 2016
Zimowe zakładki do książek
November 27, 2016