Autor  

Plan miesiąca do druku — marzec 2017


I jak Wam minął luty? Coś czuję, że będę to pisać każdego miesiąca, ale… Jeszcze niedawno szykowałam się na styczeń, a nim się obejrzałam — minął luty. Teraz natomiast uśmiecham się do siebie na to wspomnienie, starsza o kolejne tygodnie. Dla mnie ten lodowaty miesiąc mijał głównie w ciepełku kanaryjskiego słońca, pod palmami, podczas ładowania baterii przez ferie. Czyli jest tak, jak planowałam to sobie, a o czym pisałam w poście z plakatami na 2017 rok. Odnajduję spokój i radość. A mój kalendarz wypełniały głównie przyjemne spotkania i radosne wyjazdy.

Po powrocie z Fuerteventury przyjechałam do swojego rodzinnego domu na południu Polski. Do ukochanego Niska. I tu, o dziwo, pogoda sprezentowała nam również wysokie (zadowalające jak na przełom lutego i marca) temperatury oraz słoneczną pogodę, budzącą nas promieniami co rano. Przy porannej kawie i oddechu pełną piersią, w ogrodzie zimowym rodziców, mogę siąść do kolejnej comiesięcznej grafiki. Marcu — jesteśmy gotowe! Oto nowy plan miesiąca do druku!

Jestem mile połechtana widząc, jaką popularnością cieszą się te, nie ukrywając — wymagające cierpliwości, planery na rok 2017. Bardzo Wam dziękuję! A jest mi jeszcze milej, kiedy oznaczacie mnie na Instagramie, a do zdjęć dodajecie hashtag #mypinkplum. Jest mi wtedy o wiele łatwiej wyszukać wszystkie zdjęcia i zostawić pod nimi moje ciepłe serduszko!

➤ Podoba Ci się mój plan miesiąca? Podziel się z nim na FB! 


O moim planie miesiąca


Projekt na następny miesiąc powstaje zawsze pod koniec poprzedzającego go miesiąca. Jest on do pobrania dwóch wersjach — kolorowej oraz czarno-białej. W obu znajduje się kalendarium z miejscem do wpisania wydarzeń oraz lista rzeczy do zrobienia, z checkboxami, w których można odhaczać wykonane zadania. Jest też miejsce na urodzinyimieniny oraz kwadracik do wpisywania innych okoliczności, jak np. rocznice. Dodatkową rzeczą jest pole na wpisywanie rzeczy, które planujemy obejrzeć, przeczytać i odwiedzić w danym miesiącu. Myślę, że będzie to bardzo motywujące. W moim książkowym kalendarzu znalazłam rubryczkę z „myślą miesiąca”, zainspirowało mnie to do dodania takiego pola w tym plannerze.

INNE GRAFIKI DO ORGANIZACJI


 Kalendarz na rok 2017
Domowy budżet — planner wydatków
 Plan menu tygodnia
➤ Portfelowa lista zakupów

 


 Plan miesiąca do druku — marzec 2017

Pobieranie plannera


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Plan miesiąca do druku — marzec 2017

MARZEC 2017 – KOLOROWY

MARZEC 2017 – CZARNO-BIAŁY


Projekty są gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

 • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
 • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
 • Drukować je można na każdym rodzaju papieru
 • Wymiary każdego miesiąca to A4
 • Plik zapisany jest w formacie JPG
 • Można z niego korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nim cieszyć, ale nie sprzedawajcie go w żadnej postaci

Ponieważ plan miesiąca jest kontynuacją kalendarza na rok 2017 do druku — zapraszam Cię do jego pobrania! Jakiś czas temu stworzyłam minimalistyczny, ale dość kolorowy projekt. Każdy miesiąc składa się z ozdobnej grafiki oraz skromnego kalendarium. Jest w nim akcent boho, każda ze stron jest ozdobiona akwarelowym piórkiem. Zachęcam Was do pobierania i udostępniania zarówno wersji całorocznej jak i dedykowanych miesięcznych plannerów.

kalendarz-2017-do-druku-za-darmo

Mam nadzieję, że będzie Wam dobrze służyć!
Będzie mi miło, jeśli udostępnicie go dalej! Niech frunie w świat!

Enjoy!!

magda

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Plan miesiąca do druku — maj 2017
Plan miesiąca do druku — maj 2017
April 15, 2017
5 bukietów w wazonach na ścianę
April 09, 2017
Plan miesiąca do druku — kwiecień 2017
March 20, 2017
Wyzwanie wiosenne: porządek w 18 dni — grafika do druku
March 15, 2017
Planner medyczny do druku
March 03, 2017
Portfelowa lista zakupów do wydrukowania
February 15, 2017
Plan miesiąca do druku — luty 2017
January 23, 2017
Wdech, wydech. Powtórz. — Plakaty na 2017 rok
January 03, 2017
Grafika na postanowienia noworoczne 2017
December 29, 2016
 • napatrzeć się na nie nie mogę! są bajkowo piękne :):)

  • Dziękuję Kasiu! Ta akwarelowa aura totalnie mnie pochłonęla!

 • Po prostu piękne Czarno-biała skradła moje serce

 • Zawsze, gdy Cię czytam, urzeka mnie to, ile w Tobie jest ciepła :), nawet, gdy opowiadasz o planerze na kolejny miesiąc ;). A planer super!

  • Dziękuję! Staram się jak mogę przekazać jak najwięcej dobrej energii :)))

 • Przepiękny! Szczególnie kolorowy. W ogóle śliczne rzeczy tworzysz. ❤

 • Od razu czuć u Ciebie wiosnę

 • ahhh, Ty piszesz: ‚czuję, że będę to pisać każdego miesiąca, ale… Jeszcze niedawno szykowałam się na styczeń, a nim się obejrzałam — minął luty.’ A ja zawsze ten sam komentarz: że się nie zgadzam żeby kolejny miesiąc mijał tak szybko

 • Julia Siwinska

  Jak zawsze – drukuję!

 • Natallie x

  Przepiękny i bardzo funkcjonalny Uwielbiam twoje dzieła