Autor  

Planner medyczny do druku


Wiecie, że dzisiaj mój blog obchodzi 5 lat? Strasznie się cieszę! Stworzenie go było jedną z najlepszych decyzji, jakie mogłam wtedy podjąć. A ociągałam się dłuuuugo! Zawsze chciałam mieć takie miejsce, w którym dam ujścia mojej kreatywności i będę tworzyć grafiki nie pod dyktando klienta. W okół bloga wydarzyło się więcej, niż myślałam — głównie dobrego. Dostałam nagrodę w Blogu Roku, miałam kilka wystąpień w mediach i na spotkaniach blogerskich. W tej branży My Pink Plum jest już staruszkiem… A w takim wieku trzeba dbać o zdrowie :D Jakoś tak się złożyło, że dziś mam dla Was, jak na staruszka przystało (i piszę to oczywiście w ramach przymrużenia oka), grafikę, którą nazwałam plannerem medycznym. Powstał z potrzeby chwili i jak się okazało, służy mi dzielnie, więc pomyślałam, że podzielę się nim z Wami! W dodatku, zupełnie przypadkiem, zaplanowałam jego publikację na 3 marca! Dokładnie pięć lat temu mój pierwszy post był o… spaghetti! Nie mogę przestać się śmiać :)))))

Wiem, wiem, wiem — zima się skończyła i nikt już nie choruje. Są jednak osoby, które łykają różne witaminy albo wspomagają dietę ziołami lub innymi suplementami. Ja na przykład, między innymi, uzupełniam witaminę D (sic! miałam ją na ogromnym niedoborze!) oraz piję napar z mniszka lekarskiego. Dlatego, żeby się nie pogubić, stworzyłam taki planner… tablicę… przypominajkę… Jak to porządnie nazwać? Na początku funkcjonował tylko u mnie, ale z czasem pomyślałam, że rozbuduję go graficznie i uzupełni moją serię grafik dla domu. Do tej pory w projekcie pojawiły się już:

Planner medyczny do druku

Ilość projektów będzie rozbudowywana, a tworzone w serii grafiki są powiązane stylistycznie, więc wydrukowane razem — będą cieszyć oko. W końcu o to w tym wszystkim chodzi. Jestem przekonana, że ładne rzeczy mobilizują. Moja „przypominajka” o lekach wisi w widocznym miejscu na tablicy magnetycznej i codziennie rano pamiętam o swoich suplementach. Jest w niej 12 rubryczek, nie oznacza to oczywiście, że wszystkie muszą być zapełnione Mamy tam też miejsce na podpisanie czyja jest tablica oraz 3 pola do wpisania zaplanowanych wizyt u lekarza.


Pobieranie plannera


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

PLANNER MEDYCZNY


Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy zapisać plik. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop.

 • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
 • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości, można spokojnie wydrukować je na domowej drukarce
 • Drukować je można na każdym rodzaju papieru
 • Wymiary grafiki to A4
 • Plik zapisany jest w formacie JPG
 • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Enjoy!!
magda

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Plan miesiąca do druku — maj 2017
Plan miesiąca do druku — maj 2017
April 15, 2017
5 bukietów w wazonach na ścianę
April 09, 2017
W kuchni potrzebne są kolory — kostka kawosza do druku
March 27, 2017
Plan miesiąca do druku — kwiecień 2017
March 20, 2017
Wyzwanie wiosenne: porządek w 18 dni — grafika do druku
March 15, 2017
Plan miesiąca do druku — marzec 2017
February 20, 2017
Portfelowa lista zakupów do wydrukowania
February 15, 2017
Plan miesiąca do druku — luty 2017
January 23, 2017
Grafika na postanowienia noworoczne 2017
December 29, 2016
 • Bardzo fajny pomysł.

 • Wszystkiego najlepszego!
  Świetny pomysł z tym planerem medycznym, bardzo oryginalny i na pewno przydatny! Na razie nie narzekam na zdrowie, ale jakby co tfu tfu to będę pamiętać, gdzie go znaleźć
  I ten kubek z małym księciem wow

  • Dziękuję za życzenia! No mam nadzieję, że zdrowie będzie zawsze Ci dopisywać

 • Anna Winiarczyk-Madejska

  Gratuluję serdecznie i życzę dalszych sukcesów. Jeden z najlepszych blogów w tym wirtualnym świecie

 • Super pomysł! To jest coś, co w zasadzie każdemu się przyda

  • No ja myślę Byle nie chorować… ale czasem się przydaje i zdrowym

 • Fajna sprawa Szczególnie dla kogoś kto bierze sporo lekarstw w bardzo różnych dawkach o różnych porach

  • Trochę takich ludzi jest, mam nadzieję, że wszyscy do mnie trafią i ułatwią sobie życie taka tabelą

 • Ograniczam luźne kartki w kalendarzu, ale Twój projekt może być inspiracją do Bullet Journal. Zastanawiam się teraz nad taką ,,medyczną stroną” z nazwiskami, adresami i telefonami różnych specjalistów, do których chodzę, np. dentysta, okulista. Mogłabym tam umieścić roczny widok z miejscem do wpisywania terminów wizyt

  • Taka strona BJ jak najbardziej się przyda… by nie powiedzieć, że jest konieczna