Autor  

[Domowe dodatki] Tablica witamin


Witajcie Kochani!

Od dłuższego czasu chodziła mi po głowie myśl, żeby stworzyć grafiki praktyczne, które będzie można wykorzystać nie tylko na blogach. Czyli coś ładnego i przydatnego na co dzień w domu. Bardzo lubię takie rozwiązania, kilka takich grafik wyszperałam w czeluściach Pineterestu i mam zapisane na dysku. Z drukiem było gorzej – mają zbyt słabą jakość, żeby w jakikolwiek sposób wyglądały estetycznie. Stąd właśnie pomysł na serię, którą otwiera tablica witamin zawartych w żywności :)))

Inspiracją była tablica, którą wyszukałam na blogu Agi. Jest ona ciekawie wymyślona, ale zbyt skomplikowana i chaotyczna. Po za tym dużo łatwiej mi się na nią patrzy kiedy nazwy są pisane po polsku :))))

Mam nadzieję, że sprawdzi się u Was i będzie pięknym gadżetem z praktycznym zastosowaniem Można ją oczywiście powiesić np. we wnętrzu szafek lub na tablicy czy ścianie. Starałam się, żeby była maksymalnie czytelna oraz aby nazwy produktów szybko wpadały do głowy. W końcu fajnie jest wiedzieć co się je :))) A i fakt, że ostatnimi czasy wraz z mężem zmieniamy siebie i swoje nawyki – bardzo nam się przyda taki gadżet Sama jeszcze nie zdecydowałam gdzie zawiśnie moja, ale koncepcji jest kilka.

WERSJA DO POBRANIA TU

Projekty są gotowe do pobrania z linków, które znajdziecie powyżej. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop – odpowiadam od razu, bo często pojawiają się o to pytania

  • Nie zmieniam kolorów ani wzorów na życzenie
  • Pliki do pobrania są w formacie JPG
  • Rozmiar to A4
  • Wszystkie posiadają wysoką jakość do druku, można je drukować w każdej mniejszej wielkości (ewentualnie większej, do 30% powiększenia nie powinny tracić na jakości)
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci

Enjoy!!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer ewidencji zamrażarki + etykiety do druku
June 20, 2022
6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
Moja kolekcja ceramiki w kolorze kobaltowym
August 10, 2021
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
February 12, 2021
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
December 03, 2020
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020