Autor  

[Domowe dodatki] Tablica witamin


Witajcie Kochani!

Od dłuższego czasu chodziła mi po głowie myśl, żeby stworzyć grafiki praktyczne, które będzie można wykorzystać nie tylko na blogach. Czyli coś ładnego i przydatnego na co dzień w domu. Bardzo lubię takie rozwiązania, kilka takich grafik wyszperałam w czeluściach Pineterestu i mam zapisane na dysku. Z drukiem było gorzej – mają zbyt słabą jakość, żeby w jakikolwiek sposób wyglądały estetycznie. Stąd właśnie pomysł na serię, którą otwiera tablica witamin zawartych w żywności :)))

Inspiracją była tablica, którą wyszukałam na blogu Agi. Jest ona ciekawie wymyślona, ale zbyt skomplikowana i chaotyczna. Po za tym dużo łatwiej mi się na nią patrzy kiedy nazwy są pisane po polsku :))))

Mam nadzieję, że sprawdzi się u Was i będzie pięknym gadżetem z praktycznym zastosowaniem Można ją oczywiście powiesić np. we wnętrzu szafek lub na tablicy czy ścianie. Starałam się, żeby była maksymalnie czytelna oraz aby nazwy produktów szybko wpadały do głowy. W końcu fajnie jest wiedzieć co się je :))) A i fakt, że ostatnimi czasy wraz z mężem zmieniamy siebie i swoje nawyki – bardzo nam się przyda taki gadżet Sama jeszcze nie zdecydowałam gdzie zawiśnie moja, ale koncepcji jest kilka.

WERSJA DO POBRANIA TU

Projekty są gotowe do pobrania z linków, które znajdziecie powyżej. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop – odpowiadam od razu, bo często pojawiają się o to pytania

  • Nie zmieniam kolorów ani wzorów na życzenie
  • Pliki do pobrania są w formacie JPG
  • Rozmiar to A4
  • Wszystkie posiadają wysoką jakość do druku, można je drukować w każdej mniejszej wielkości (ewentualnie większej, do 30% powiększenia nie powinny tracić na jakości)
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci

Enjoy!!

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
December 03, 2020
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020
Planer akademicki z kalendarzem 2020/21 do druku
August 05, 2020
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
June 23, 2020
3 plakaty motywacyjne z piórkami do druku
May 21, 2020
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
May 14, 2020
Grafika z 30 dniowym wyzwaniem FIT do druku
May 11, 2020
Kartki na dzień Matki do druku
Kartki na dzień Matki do druku
May 09, 2020