Autor  

Rogarium, rikki tikki!


Rogacze i rogarium. W końcu akwaryści mają akwarium, więc ja, jako lubiąca wszystkocomarogi – planuję stworzyć w swoim mieszkaniu kącik ulubienia dla skandynawskiego designu. Jak już wiecie – za każdym razem kiedy planuję realizować w mieszkaniu coś, co wymaga chociażby wiercenia w ścianach, aby pierwsza powstała wizualizacja. Właśnie dlatego moje Photoshop ninja skills bardzo, ale to bardzo ułatwiają sprawę
Do tego, żeby cokolwiek zmieniać, skusił mnie codzienny, poranny newsletter Westwing. Każdego ranka kiedy stoję w korkach do pracy mam okazję odśpiewać serenadę ohów i ahów, bo kampanie są czasami naprawdę cudowne i duża część z nich to istne skandynawskie perełki.

Właśnie jedną z takich okazała się marka Rikki Tikki. Pochodzące z Danii dekoracje spowodowały, że oszalałam z miłości do nich. Tyle rogaczowych wieszaków na raz od razu zadziałało na wyobraźnię. I jeszcze te poduszki – surowe drewno i motywy z wektorowych kształtów jeleni. Po prostu bajka. Ta zima za oknem nastraja odpowiednio, bo podejrzewam, że gdyby pora roku była inna, to i moje odczucia co do dekoracji inaczej by wyglądały. 
Pierwszy na tapetę wskoczył filar, na którym wiszą już poroża oraz towarzyszy im skrzyneczka na klucze. Te trzy wieszaki wpadły mi w oko, totalnie się w nic rozkochałam, zrobiłam symulację i… sama nie wiem! Moje poczucie estetyki nie jest zaspokojone. Zastanawiam się więc na rozwiązaniem numer 2, w którym poroża wylatują zupełnie na korzyść wieszaków:
Mój Ektorp też mógłby być bardziej dopieszczony, ostatnio nie miałam jakiejś wielkiej weny do dobierania poduch. Zapał odżył, bo chcę z romantycznej sofy zrobić sofę rozważną i surową. Wciąż też nie mam odpowiedniego do niej stolika kawowego, ale to już osobna historia…
Czekam na Wasze opinie, ponieważ ciągle w głowie mam dizajnerski mętlik :)))
Buziaki!
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Moja kolekcja ceramiki w kolorze kobaltowym
August 10, 2021
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
November 15, 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
September 21, 2019
59 pastelowych must have z wyprzedaży
59 pastelowych must have z wyprzedaży
July 16, 2019
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
January 16, 2019
Jesienna wishlista — dom, szafa, dusza i ciało
Jesienna wishlista — dom, szafa, dusza i ciało
September 11, 2018
Grafiki z łabędziami — darmowe plakaty do druku
Grafiki z łabędziami — darmowe plakaty do druku
August 21, 2018
och outfit! 3 dziewczęce darmowe plakaty do druku
July 04, 2018