Autor  

Zupełnie inne poidełko dla ptaków


Poidełka dla ptaków wpadły mi w oko już zeszłego lata. Jestem ogromną entuzjastką motywów ptasich, o czym często daję znać na blogu. Tak więc piękne ceramiczne wróbelki totalnie skradły moje serce i kiedy tylko znalazłam „to idealne” poidełko – od razu wiedziałam co z nim poczynić. Mam mały taras, więc w grę nie wchodzi, żeby poidełko spełniało swoją pierwotną rolę. Po pierwsze – ptaki prowokują koty do latania. Po drugie mam już dla nich (ptaków) karmnik, do ich łażenia po tarasie nie ma miejsca, więc muszą cieszyć się nasionkami, które tam znajdują.
Poidełko pochodzi z mojej paczki z Westwing.pl, która pojawiła się na fanpage’u bloga i wzbudziła kocie i Wasze zainteresowanie Jeśli jeszcze nie trafiliście do tego klubu zakupowego, to jak zawsze polecam Wam go bardzo serdecznie. Można tam wyszukać piękne dodatki do mieszkania i meble, które oczarowują! Jestem zachwycona kampaniami, które pojawiły się na sezon ogrodowy. Ah!

Konto na Westwing możecie założyć m. in. TU

Kompletnie nie mam pojęcia jak się sprawdzi poidełko. Zasiałam w nim mini bratki i czekamy! Na razie na balkonie dużo się dzieje, jedne bratki już pojawiły się w dużej donicy. Są tak piękne, gęste i kolorowe, że chyba najbardziej cieszą mnie kiedy wychodzę pozachwycać się otoczeniem Po za nimi w koronie posadzone mam kwiaty, o których nazwę nie zapytałam Pani, która mi je sprzedawała i nie mam pojęcia co to za cuda. Najważniejsze, że pięknie się przyjęły i będą się piąć i piąć w okół poręczy i donicach! 

A może Wy macie pojęcie jak nazywają się powyższe kwiaty?
Uciekam rozkoszować się słońcem, jest tak pięknie!
Buziaki
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Nasz mini zielnik — wieszanie doniczek bez wiercenia w elewacji
Nasz mini zielnik — wieszanie doniczek bez wiercenia w elewacji
June 13, 2018
3 style: dodatki na taras
3 style: dodatki na taras
April 25, 2017
Jak wyprostować pochylone skrzynki balkonowe?
May 28, 2015
Przytulny balkon
August 20, 2014
Balkon udekorowany wrzosami
September 17, 2013