Autor  

Majowe foto-podsumowanie! :)


Maj to taki piękny miesiąc, aż nie chce mi się wierzyć, że dzisiaj jego ostatni dzień. Pogodowo podarował nam upały niczym lipiec, ale nie obeszło się też bez październikowych deszczów. Tak czy inaczej przyszedł czas na podsumowanie z mojego Instagrama, który w tym miesiącu pękał w szwach! 

Majówka zaczęła się wizytą w moim rodzinnym Nisku, które uwielbiam – to przepiękne miasteczko na Podkarpaciu. Wspaniała atmosfera błogiego spokoju, śliczne skwery i zadbany park, po którym można spacerować godzinami. Doceniłam to wszystko kiedy wyjechałam – dziś marzę o spędzeniu tam swojej emerytury!
Ostatni miesiąc okazał się też dużą zmianą w szafie. Wiele z Was pyta mnie jak sobie z tym poradziłam, bo w końcu utrata ponad 30 kilogramów ma swoje drugie dno. I tym dnem jest fakt, że autentycznie nie miałam już ubrań! I stało się to świetnym powodem do zbudowania mojej szafy od nowa. Jak widać na zdjęciu – budowa ta już się rozpoczęła, a ubrania poukładałam nawet kolorystycznie i moje pedantyczne ego czuje TAKĄ satysfakcję!

Koty, ach te koty! Ja nie wiem jak one to robią, ale zbierają najwięcej lajków. Szczególnie jak leżą rozwalone na sofie (albo obok sofy)! Na drugim zdjęciu Coco przeżywa upały, ten kot jest wariatem, a to jest jego ulubiona pozycja…

Maj obfitował we wspaniałe spotkania z blogerami! Miałam przyjemność spędzić wieczór na konferencji Wenusjanek w towarzystwie Mai z Wnętrzarskiego, Hani z Haart, Asi z Prezentuję Prezenty, Justyny z Italiana Blog oraz Emilii i Kamili z Kreatorni Zmian. Dla takich właśnie spotkań uwielbiam być blogerem. To, że dajemy sobie wszyscy nawzajem masę energii i pozytywnego kopniaka do działań jest cudowne! O tym jak kochać i za co można kochać blogosferę napisała pięknie Asia! Dziękuję dziewczyny! 

I jeszcze mój nowy, zielony nabytek – powiem Wam tylko jedno – pokochałam francuza! :) 
I nie tylko na jednym spotkaniu się skończyło, bo wczorajszy dzień był również pełen emocji. Dzięki uprzejmości BM Housing odbyło się spotkanie blogów wnętrzarskich, dzięki któremu mogłam w końcu (!) poznać wnętrzarki (i Ciebie Damian również :D) osobiście! Do tej pory pojawiałam się na takich warsztatach stanowczo za rzadko i mam nadzieję, że to szybko się zmieni. 

Kochani, życzę Wam udanego weekendu,
słońce tak pięknie dzisiaj świeci, że pędzę się nim nacieszyć!
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Jak o mały włos nie zostałam... księgową! Zawód grafika komputerowego
Jak o mały włos nie zostałam… księgową! Zawód grafika komputerowego
March 19, 2018
Kreatywne migawki kwietnia '17
Kreatywne migawki kwietnia ’17
May 02, 2017
Co warto zobaczyć na Fuerteventurze
March 10, 2017
Tradycja, która wywołuje uśmiech
November 21, 2016
BULLET JOURNAL: moje rozkładówki na październik 2016
September 18, 2016
Kapsuła czasu — prezent na rocznicę
June 18, 2016
13 albumów muzycznych, które nigdy się nie nudzą
May 04, 2016
Share Week 2016
March 24, 2016
Nadeszła wiosna!
March 22, 2016