Autor  

ŚLUBNE ZIMNE OGNIE


Dwa lata temu, kiedy obdarowałam Was etykietami na zimne ognie wzbudziły one bardzo duże zainteresowanie i spotkały się z sympatią. W tym roku ponawiam ten pomysł, bo faktycznie sprawdził się nie tylko na moim weselu. Zimne ognie, rozdawane gościom w komplecie z zapałkami są alternatywą lub uzupełnieniem podziękowania dla rodziców. Z obserwacji wynikło, że zwykle podziękowania odbywają się o 22:00 i moje promyki miłości przygotowane są na taką właśnie godzinę. Przygotowałam również etykietki na zapałki, które nazwałam Iskierkami miłości. Komplet grafik przygotowałam w trzech wersjach, które są kontynuacją dla grafik na wzruszenia
 
Gotowe pliki są do pobrania jako pdf w formacie A4. Wystarczy tylko wydrukować je na domowej drukarce, najlepiej na papierze wizytówkowym (ok. 200g jest idealny), pociąć i przykleić na zapałki oraz w przypadku zimnych ogni – ponacinać według instrukcji wyżej i nałożyć.

 

Zestaw I – turkusowy

ZIMNE OGNIE  |  ZAPAŁKI

Zestaw II – koralowy

ZIMNE OGNIE  |  ZAPAŁKI

Zestaw III – szary

ZIMNE OGNIE  |  ZAPAŁKI

 

Mam nadzieję, że sprawdzą się one fantastycznie jako weselna atrakcja. To moda, która przyszła do nas z zachodu i ogromnie cieszę się, że pojawia się coraz więcej takich rewelacji urozmaicających weselne imprezy. Tak wzruszający moment jak podziękowania dla rodziców warto przeżyć szczególnie i zaskoczyć ich czymś nowym!
Jesteście ciekawi jak wyglądały moje? Proszę bardzo! Były zaprojektowane wspólnie z całą oprawą graficzną ślubu i wesela, a pisałam o nich nie raz i nie dwa – zapraszam!

 

 

Miłego użytkowania i udanej niespodzianki!
Buziaki!
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Wakacyjne zakładki do książek
June 30, 2016
Ozdobne ramki passe-partout
June 02, 2016
Najlepsze czcionki do zaproszeń z polskimi znakami
May 08, 2016
Girlanda z róż
April 21, 2016
Upominki dla gości — bileciki do druku
April 19, 2016
Winietki na stół — 4 wzory do druku
April 03, 2016
Kartki na podziękowania — do druku
March 31, 2016
Girlanda z alfabetem — do druku wzór chłopięcy
February 15, 2016
5 prezentów walentynkowych last minute
February 10, 2016