Autor  

Na jesień już pora.
Jesień – jedna z czterech podstawowych pór roku w przyrodzie, w strefie klimatu umiarkowanego. Charakteryzuje się umiarkowanymi temperaturami powietrza z malejącą średnią dobową oraz (w przypadku Polski) stosunkowo dużym w skali roku opadem atmosferycznym. W świecie roślin i zwierząt jest to okres gromadzenia zapasów przed zimą.”

~ WIEM, darmowa encyklopedia
Temperatury z dnia na dzień coraz niższe, to fakt, ale na wieczornych spacerach wystarczy jeszcze sweter i lekki szal. Zapasy już u mnie częściowo zebrane, już tylko kilka drobiazgów, może zrobię dżem figowy…. Deszcze póki co nieliczne, chociaż dzisiejszy poranek nie był zbyt optymistyczny. Ja jednak zawszę odwrócę każdą sytuację i kiedy na zewnątrz plucha – w mieszkaniu panować zaczyna sielankowa i przytulna atmosfera.
W poprzednim poście pokazywałam Wam jak jesień opanowała mój salon. Tym razem jedna z moich słynnych już komód Acotna, szersza, z 12 szufladkami, została „odziana” w małe detale. Przede wszystkim chodzi o klosz, który pokazywałam już nie raz na moim Instagramie. Sama nie wiem jakie mogłoby być jego przeznaczenie, więc żongluję nim z różnymi skutkami. Tym razem wylądował pod nim srebrny ptak. Oj, wiem, u mnie ptaki to dekoracja bardzo częsta, ale mam do nich niezwykły sentyment i kocham motyw piór.
Pozostałe dodatki to już zbieranina pojawiających się u mnie dość często dekoracji. Na przykład litera „&”. Ponadczasowa, świetnie pasuje i w biurze i w salonie. Planuję nabyć jeszcze do kompletu inicjały moje i męża, kto wie, może powstanie z tego jakaś ładna instalacja na ścianę
A czy u Was salon na jesień już gotowy?
Udanego tygodnia moi Drodzy!
Buziaki!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Moja kolekcja ceramiki w kolorze kobaltowym
August 10, 2021
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
November 15, 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
September 21, 2019
59 pastelowych must have z wyprzedaży
59 pastelowych must have z wyprzedaży
July 16, 2019
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
January 16, 2019
Jesienna wishlista — dom, szafa, dusza i ciało
Jesienna wishlista — dom, szafa, dusza i ciało
September 11, 2018
Grafiki z łabędziami — darmowe plakaty do druku
Grafiki z łabędziami — darmowe plakaty do druku
August 21, 2018
och outfit! 3 dziewczęce darmowe plakaty do druku
July 04, 2018