Autor  

Inspirowanie to moja pasja


Stworzenie bloga jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie mogły mi się w życiu przytrafić. I to nie jest tak, że nie lubię swojej codziennej pracy, bo naprawdę ją kocham. Związana jest ona z twórczością, dzieleniem się kreatywnością i inspirowaniem. Całą moją pasję przeniosłam tutaj, na My Pink Plum. Była to decyzja, dzięki której z każdym wpisem, komentarzem i wiadomością od Was – rosną mi skrzydła. Najważniejsze jest to, żebyście zaglądając na bloga znaleźli poradę, dobrą energię i odpowiedź na zadawane pytania. Z całych sił staram się realizować projekty, o które mnie prosicie oraz odpisywać na wszystkie Wasze wiadomości. Jestem tu dla Was i chcę dawać z siebie jak najwięcej.

Kiedy rok temu startowałam do poprzedniej edycji Bloga Roku, było Was trzy tysiące. I daliśmy radę, a blog był nominowany do nagrody głównej. To była ta iskierka! Otrzymałam wyróżnienie od sponsora oraz masę miłych wspomnień. Możliwość wygranej jest jeszcze przede mną. Może w tym roku? Dzisiaj bloga odwiedza dziesięć razy więcej osób! Każda z tych liczb jest dla mnie olbrzymia, bo zakładając go nie spodziewałam się takiego odbioru! Wiem, jesteście ze mną, a ja tworzę dla Was.

W tym roku postanowiłam, że znów wezmę udział w konkursie Blog Roku. Dlaczego? Bo chciałabym docierać do coraz większej ilości czytelników, którym mogłabym dać chociaż odrobinę dobrej energii. Doświadczenia zeszłoroczne pokazują, że ma to wielkie znaczenie i daje olbrzymią motywację. Jesteście mi w tym konkursie bardzo potrzebni. Czy mogę prosić Was o pomoc?

Trwa etap, w którym to czytelnicy odgrywają najważniejszą rolę – głosowanie poprzez SMS, gdzie oddajecie głosy na swoje ulubione blogi. Tak też można zagłosować na My Pink Plum. Koszt smsa to 1,23 zł, cały dochód z głosowania przeznaczony jest na Fundację Dzieci Niczyje. Gwarantuję Wam, że nikt nie będzie do Was dzwonił, ani wysyłał niechcianych wiadomości

Głosowanie trwa od godz. 15:00 – 03.02.2015 do godz. 12:00 – 10.02.2015

Spełniam swoje marzenie i misję. Inspiruję. Robię to, co zawsze chciałam robić.
Dziękuję Wam za każdy głos, jesteście niezastąpieni!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Jak o mały włos nie zostałam... księgową! Zawód grafika komputerowego
Jak o mały włos nie zostałam… księgową! Zawód grafika komputerowego
March 19, 2018
Kreatywne migawki kwietnia '17
Kreatywne migawki kwietnia ’17
May 02, 2017
Co warto zobaczyć na Fuerteventurze
March 10, 2017
Tradycja, która wywołuje uśmiech
November 21, 2016
BULLET JOURNAL: moje rozkładówki na październik 2016
September 18, 2016
Kapsuła czasu — prezent na rocznicę
June 18, 2016
13 albumów muzycznych, które nigdy się nie nudzą
May 04, 2016
Share Week 2016
March 24, 2016
Nadeszła wiosna!
March 22, 2016