Autor  

Instagram w lutym!


Marudziłam, że styczeń minął ekspresowo, ale nim się zorientowałam, luty też szybko się skończył. To pewnie z powodu emocji i wydarzeń, które go wypełniły. Dostałam od Was blisko 64 tys. serduszek, a Wasze towarzystwo powiększyło się o kolejne 730 osób! Jeśli jeszcze do mnie nie trafiliście – zapraszam serdecznie. 

Jak się okazało, najpopularniejszy na moim Instagramie w tym miesiącu był… mój mąż! Fantastyczna przemiana Kamila z puchatka w garniturze, w niezłe ciacho w garniturze, było najbardziej lajkowanym zdjęciem. Niewiele mniej popularny był obrazek zmęczonego małżonka i wypoczywającego na nim „synka tatusia”. Dwa rozwalone na kanapie chłopy… no tak :) 


Naszej przemiany ciąg dalszy! Porównanie mojej figury ze ślubu cywilnego sprzed kilku lat, ze zdjęciem aktualnym w nowej kiecce, w której poszłam na ślub znajomych. Zdradzę Wam, że wesele było na prawdę znakomite! Daaawno się tak nie bawiłam. 
Znalazłam w lutym Świętego Graala! A jest to Furminator. Zabrałam się do szczotkowania i już po chwili rudzielca jakby mniej. Mikołaj zachwycony nowymi doświadczeniami, domagał się dalszego odfutrzania. 


Cocoska też to czekało. Za to codziennie rano towarzyszy mi w porannym nakładaniu „tapety”. Pilnuje czy kreska jest równo, oraz czy szminka dobrze się rozprowadziła. I najważniejsze, co sąsiedzi robią. 
Uwielbiam kawę, a odkąd jestem posiadaczką ekspresu, który robi latte w kilka minut – moje życie stało się na prawdę piękniejsze. Ale pamiętajcie, jedna kawka dziennie wystarczy

W lutym udzielałam się też towarzysko. Poszłam na Bloggers Family Wawa #4, gdzie miałam w końcu okazję na dłuższą rozmowę ze wspaniałymi Anią i Kubą z bloga Fashionable. Cały ten miesiąc zdominowany był tematem Blog Roku 2014. Tu moja radość z obwieszczenia mojej obecności wśród trójki nominowanych w kategorii Pasje i twórczość! Mam też ogromny zaszczyt znaleźć się wśród nominowanych do Bloga Blogerów!

To teraz marzec, czuję, że będzie się wiele dobrego działo!

Enjoy!!
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Share Week 2016
March 24, 2016
Zwiedzanie Mediolanu #2 — komunikacja i jedzenie
March 07, 2016
Zwiedzanie Mediolanu #1 — moda, sztuka i zabytki
March 01, 2016
Komu kibicujemy w Blogu Roku 2015?
February 27, 2016
5 prezentów walentynkowych last minute
February 10, 2016
9 najfajniejszych aut z TV!
January 03, 2016
Lista postanowień noworocznych — grafika do druku
December 28, 2015
8 najpopularniejszych postów 2015
December 27, 2015
5 dekoracji świątecznych last minute
December 22, 2015