Autor  

Drukowany dziennik diety


Zdrowy tryb życia to coś, czego pragnie każdy z nas. Co chwila sięgamy po co raz to nowsze diety i pomysły na posiłki. Jak nie jakieś nasionka chia, to błonnik, i tak w kółko. Prawda jest taka, że wszystkie te dietetyczne starania idą na marne, jeśli jemy za dużo i nieregularnie. Każdy, kto śledzi mojego Instagrama wie, że prowadzę walkę z kilogramami. Ostatnio uznałam, że jest sposób, aby była ona łatwiejsza i przyjemniejsza. Przygotowałam dziennik diety, który możecie pobierać i drukować zupełnie za darmo!

Też tak macie, że zawsze lepiej zapisuje Wam się notatki w nowiutkim notesie? Jeśli dodatkowo ma przeuroczą okładkę, to pełnia szczęścia gwarantowana. Dlatego powstała ta grafika. Postanowiłam, że połączę złoto z pięknym pismem odręcznym i lekkimi dekoracjami, żeby samą siebie zmusić do codziennego prowadzenia dziennika diety. I przy okazji podzielić się motywacją z innymi! Miałam taki, kiedy chodziłam do dietetyka, ale nie był zbyt wygodny. W sumie zawsze miałam plan, żeby zrobić swoją wersję. Muszę przyznać, że bardzo mi pomagał. Aż żałuję, że zrezygnowałam z prowadzenia dziennika, bo dzisiaj te kilka kilogramów na pewno by nie wróciło.

W mojej wersji mamy każdy z dni tygodnia, gdzie możemy wypełnić 5 posiłków – śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację, oraz ich godziny i orientacyjnie kalorie. Bardzo ważne jest, żeby zapisywać ilość wody. Ja swoją liczę w 1 litrowych butelkach, a Wy? Dodatkowo pojawiło się niezbędne miejsce na wagę z początku i końca tygodnia. Zostawiłam również pole na notatki. Mam nadzieję, że dziennik przypadnie Wam do gustu! Ja planuję go wypełniać co tydzień, po pierwsze – dyscyplina, po drugie – świetna pamiątka, bo później możecie z niego zrobić zeszyt z całej diety!

Drukowany dziennik diety
Grafika jest do pobrania poniżej. Przygotowana jest w wysokiej jakości druku i formacie A4. Spokojnie można korzystać z nich niekomercyjnie i przekazywać linki do wpisu dalej (nie wolno odsprzedawać! :)). Żeby pobrać należy po prostu kliknąć na pobierz tutaj i ze strony, która się otworzy – zapisać plakat na dysk.<


Drukowany dziennik diety

Link do pobrania

Pobierz plik do drukuTo jak, przyda się?
Enjoy!!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
Planer 2021 do druku
November 24, 2020
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
August 17, 2020
Grafika z 30 dniowym wyzwaniem FIT do druku
May 11, 2020
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
April 28, 2020
Szakszuka na śniadanie lub lekki obiad + karta przepiśnika do druku
Szakszuka na śniadanie lub lekki obiad + karta przepiśnika do druku
March 21, 2019
Proste placuszki bananowe z kremem czekoladowym… bez czekolady!
March 19, 2019