Autor  

Drukowany dziennik diety


Zdrowy tryb życia to coś, czego pragnie każdy z nas. Co chwila sięgamy po co raz to nowsze diety i pomysły na posiłki. Jak nie jakieś nasionka chia, to błonnik, i tak w kółko. Prawda jest taka, że wszystkie te dietetyczne starania idą na marne, jeśli jemy za dużo i nieregularnie. Każdy, kto śledzi mojego Instagrama wie, że prowadzę walkę z kilogramami. Ostatnio uznałam, że jest sposób, aby była ona łatwiejsza i przyjemniejsza. Przygotowałam dziennik diety, który możecie pobierać i drukować zupełnie za darmo!

Też tak macie, że zawsze lepiej zapisuje Wam się notatki w nowiutkim notesie? Jeśli dodatkowo ma przeuroczą okładkę, to pełnia szczęścia gwarantowana. Dlatego powstała ta grafika. Postanowiłam, że połączę złoto z pięknym pismem odręcznym i lekkimi dekoracjami, żeby samą siebie zmusić do codziennego prowadzenia dziennika diety. I przy okazji podzielić się motywacją z innymi! Miałam taki, kiedy chodziłam do dietetyka, ale nie był zbyt wygodny. W sumie zawsze miałam plan, żeby zrobić swoją wersję. Muszę przyznać, że bardzo mi pomagał. Aż żałuję, że zrezygnowałam z prowadzenia dziennika, bo dzisiaj te kilka kilogramów na pewno by nie wróciło.

W mojej wersji mamy każdy z dni tygodnia, gdzie możemy wypełnić 5 posiłków – śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację, oraz ich godziny i orientacyjnie kalorie. Bardzo ważne jest, żeby zapisywać ilość wody. Ja swoją liczę w 1 litrowych butelkach, a Wy? Dodatkowo pojawiło się niezbędne miejsce na wagę z początku i końca tygodnia. Zostawiłam również pole na notatki. Mam nadzieję, że dziennik przypadnie Wam do gustu! Ja planuję go wypełniać co tydzień, po pierwsze – dyscyplina, po drugie – świetna pamiątka, bo później możecie z niego zrobić zeszyt z całej diety!

Drukowany dziennik diety
Grafika jest do pobrania poniżej. Przygotowana jest w wysokiej jakości druku i formacie A4. Spokojnie można korzystać z nich niekomercyjnie i przekazywać linki do wpisu dalej (nie wolno odsprzedawać! :)). Żeby pobrać należy po prostu kliknąć na pobierz tutaj i ze strony, która się otworzy – zapisać plakat na dysk.<


Drukowany dziennik diety

Link do pobrania

Pobierz plik do drukuTo jak, przyda się?
Enjoy!!

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

11 gadżetów, które przydają się na diecie
October 19, 2018
Planner miesięczny 2018 — październik, listopad, grudzień
Planner miesięczny 2018 — październik, listopad, grudzień
September 14, 2018
35 grafik “BACK TO SCHOOL” do druku
August 30, 2018
Plany lekcji do druku 4 wzory — edycja 2018
Plany lekcji do druku 4 wzory — edycja 2018
August 15, 2018
Aby zerwać z nawykiem — wyrób sobie nowy! Planner postanowień do druku
August 01, 2018
5 aplikacji, które towarzyszą mi w odchudzaniu
5 aplikacji, które towarzyszą mi w odchudzaniu
July 10, 2018
Nasz mini zielnik — wieszanie doniczek bez wiercenia w elewacji
Nasz mini zielnik — wieszanie doniczek bez wiercenia w elewacji
June 13, 2018
Planner miesięczny 2018 — lipiec, sierpień, wrzesień
June 11, 2018
Bycie grubym nie jest fajne — moje podsumowanie 28 dni postu dr Dąbrowskiej
June 04, 2018