Autor  

Słodkie naklejki na lunchboxy – grafika do druku


 
Seria szkolna w tym roku spowodowała, że cały czas otrzymuję zdjęcia z użytymi przez Was grafikami i masę podziękowań. Nawet nie wiecie jak mi miło! Tworzenie freebies’ów to wielka przyjemność i bardzo cieszę się, że mogę to dla Was robić. Z pomysłem na ten post przyszła do mnie Marlena z Makóweczki, która jest mamą cudownych Maksia i Lenki. I to właśnie miłość do sprawiania dzieciom niespodzianek i wywoływania na ich buźkach uśmiechu, była inspiracją do dzisiejszych darmowych grafik do pobrania. Tym razem przygotowałam naklejki na pudełeczka z jedzeniem!
 
Etykietki na lunchboxy to świetny pomysł na umilenie dnia swoim bliskim! Można je przyczepić do drugiego śniadania swoich dzieciaków, podarować ładnie zapakowane ciastko do kawy swojej przyjaciółce albo nakleić na obiad do pracy mężowi lub chłopakowi! To niezwykle miły akcent, który kosztuje niewiele, a daje masę radości! Kiedyś podobny pomysł, ale z etykietami do herbaty, robiłam w walentynki. W sumie jedne i drugie można realizować cały rok, w końcu nie ma nic fajniejszego od okazywania sympatii :) 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Grafiki są gotowe do pobrania z mojego Google Dysku, a link do nich znajdziecie powyżej. Przygotowane są w wysokiej jakości druku i formacie A4. Spokojnie można korzystać z nich niekomercyjnie i przekazywać linki do wpisu dalej (nie wolno odsprzedawać! :)). Żeby pobrać należy po prostu kliknąć na pobierz tutaj i ze strony, która się otworzy – zapisać na dysk. Żeby uniknąć pytań – zaprojektowałam je w programie Adobe Photoshop. Ponieważ jednym z najczęściej padających pytań jest skąd mam kroje pisma i ilustracje, to przy okazji podaję stronę Design Cuts, na której je kupuję.
Enjoy!!

 

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
Czapeczka tygrysek do druku na bal przebierańców
Czapeczka tygrysek do druku na bal przebierańców
February 08, 2021
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Prezentownik 2020 – zabawki dla dzieci
November 20, 2020
Ulubione drewniane zabawki naszego malucha
Ulubione drewniane zabawki naszego malucha
September 25, 2020
Czapeczka tygrysek do druku na bal przebierańców
Jesienny lisek – czapeczka do druku dla dzieci
September 15, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020