Autor  
DIY

DIY słomki stworki na Halloween + szablon


Obiecałam Wam, że jesiennych i halloween’owych niespodzianek nie zabraknie w tym roku. Po wzorach na dynie oraz lekko spóźnionych, ale naprawdę ślicznych, plakatach jesiennych – przyszła pora na dekoracje słomek. To malutki akcent, który można wykonać niezwykle szybko i bardzo łatwo. Pająki, duchy i nietoperze niewątpliwie dodadzą odpowiedniego nastroju przyjęciu w Halloween. Pamiętajcie, diabeł tkwi w szczegółach, więc warto dopracowywać małe rzeczy! Później patrząc na całokształt – dostrzegamy niezwykłą spójność i przyjemny klimat.
My w tym roku Halloween spędzimy w nietypowy sposób, ale nie mogę na razie zdradzić szczegółów. W sumie zostało jeszcze tylko dwa tygodnie! Ale ten czas leci. Ominie mnie tegoroczne szykowanie dekoracji, ale mimo wszystko przygotowuję inspiracje dla Was, bo to uwielbiam! Jak zawsze jestem zaopatrzona w słomki z Tigera, których różne kolory można łatwo dobrać do rodzaju imprezy. Używałam ich już w DIY na dekorację szklanek. Tym razem wykorzystałam czarne, żółte i pomarańczowe. W końcu jesień trwa w najlepsze! Jesteście ciekawi jak zrobić takie dekoracje halloween’owe? Zapraszam
Do słomek zaprojektowałam dla Was 3 wzory, które możecie wydrukować i nanieść na czarny karton, w przypadku pająków i nietoperzy, oraz na biały w przypadku duszków. Poniżej znajdziecie zdjęcia jak wykonać je krok po kroku! Udanej zabawy!
Do DIY potrzebujemy:
 
  • wydruku szablonów
  • czarnego i białego bloku technicznego
  • ołówka
  • nożyczek
  • nożyka do tapet
  • słomek

 

Grafika z szablonem jest gotowa do pobrania z mojego Google Dysku, a link do niej znajdziecie powyżej. Przygotowana jest w wysokiej jakości druku i formacie A4. Spokojnie można korzystać z niej niekomercyjnie i przekazywać linki do wpisu dalej (nie wolno odsprzedawać! :)). Żeby pobrać należy po prostu kliknąć na “pobierz tutaj” i ze strony, która się otworzy – zapisać na dysk. Unikając pytań – przygotowałam ją w programie Adobe Illustrator.
Wypatrujecie już Halloween?
Enjoy!
jak wyciąć lampion z dyni
Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

DIY deseczka na zdjęcia i pamiątki
DIY deseczka na zdjęcia i pamiątki
October 10, 2017
3 bukiety, które możesz zrobić w filiżance
February 28, 2017
5 pomysłów DIY na świąteczny upominek dla gości
December 08, 2016
Muzyka na Halloween — składanka 2016
October 29, 2016
DIY szybka i łatwa dekoracja na Halloween
October 28, 2016
Halloween — etykiety na butelki
October 17, 2016
Girlanda jesienna
October 12, 2016
DIY słoiczki na słodkości z etykietkami do druku
September 05, 2016
DIY – 3 x świąteczna świeca
November 19, 2015