Autor  

Wyniki konkursu TworzyMY Atmosferę!


Przez ostatni tydzień Instagram uginał się pod naporem ilości Waszych zgłoszeń do konkursu, który trwał u mnie w ramach akcji Ministerstwa Środowiska, TworzyMY Atmosferę. Nie spodziewałam się aż tak dużego zainteresowania i takiej ilości zdjęć na naprawdę bardzo dobrym poziomie. Jesteście mega zdolni!

W czasie, kiedy zasypywaliście mnie zdjęciami, w telewizji często dyskutowany był temat zanieczyszczenia powietrza w Polsce. Codziennie, nawet dzisiaj, zewsząd docierały informacje o smogu na południu Polski i potrzebie naszego działania. Cieszę się, że każde z Was, biorących udział w konkursie, dołączyło piękne zdjęcia do wspaniałej galerii miejsc, o które chcieliście się upomnieć w walce o czyste, zdrowe powietrze. Pokazaliście mi cudowne, jesienne krajobrazy. Opowiedzieliście historie oraz emocje łączące Was z miejscami, wspomnienia z miejsc i chwil, które pamięta się przez całe życie.

Nagroda główna, czyli pastelowy rower MBM Primavera trafia do @worqshop, która przemyciła nas do swojego dzieciństwa. Dzieli się radością, że może być tam razem z bratem i ich ukochanymi. Zwierza się również z wizji przyszłości, w której przyjdzie w to samo, niezmienione miejsce wraz ze swoimi dziećmi. W zdjęciu, przy pomocy prostego, a zarazem bardzo mocnego elementu, linii torów figurom postaci (zadumanej i radosnej) oraz przyjaznemu światłu, Kasia pokazała, że jest częścią niekończącej się historii, najwspanialszej podróży ku lepszemu jutru.


@worqshop
https://www.instagram.com/p/9tXRkNBR7m/


W konkursie TworzyMy Atmosferę, do wygrania były również nagrody wyróżnienia. A były to dwa piękne kosze na rower Topeak Front Basket White. Wędrują one do… @jednoczeresnie i @migawkowo!<

Marta i Paulina to romantyczne dusze. Ich zdjęcia przesiąknięte są nostalgią i spokojem. Są w nich momenty, dźwięki, zapachy i emocje dla człowieka, szukającego spokoju, ładu i porządku. Przypominają te intymne chwile, w których nic innego się nie liczy, poza mną, tą chwilą i tym miejscem. W takich momentach zamykam oczy i chcę, by ta chwila trwała w nieskończoność. Cieszę się, że trwa, dzięki takim obrazom.


@jednoczeresnie
https://www.instagram.com/p/9gH4hXjUGS/


 


@migawkowo
https://www.instagram.com/p/9jclefJaCy/


 

Dziękuję Wam wszystkim za udział w konkursie! Jestem z Was dumna!
Zwycięzcom gratuluję!
@worqshop, @jednoczeresnie i  @migawkowo,
odezwijcie się do mnie w ciągu 7 dni
na adres mypinkplum@gmail.com 
(i potwierdźcie swoje adresy mailowe na Instagramie
przez wiadomość prywatną lub w komentarzu )

magda

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)