Autor  

Komu kibicujemy w Blogu Roku 2015?


Internet pełen jest znakomitych blogów i kanałów na YouTubie. Spora ich rzesza zebrała się w tym roku z okazji kolejnej edycji Bloga Roku. Nie ma co ukrywać, ten konkurs wyłania znakomitych twórców internetowych. Co roku nagradzani są za znakomite teksty, piękne zdjęcia, wideo, osobowość, wiedzę i urok osobisty

W zeszłym roku bardzo nam pomogliście i wsparliście. Pamiętam, jak pisałam post o tym, że blog jest najlepszą rzeczą, jaka mogła mi się w życiu przytrafić. Dziś idę o krok dalej — jest to najlepsza rzecz, jaka przytrafiła się NAM!. Mi, Kamilowi i… Wam

To dzięki wsparciu wspaniałego grona czytelników, byłam nominowana do nagrody w aż dwóch kategoriach i zostałam nagrodzona statuetką Bloga Blogerów 2014! Od tamtej pory wiele się zmieniło w naszym życiu. Choć byliśmy już wcześniej docenieni przez czytelników, to wyróżnienie w takim konkursie przez innych blogerów i „ludzi z zewnątrz” jest nieczęstą nagrodą za to, co robimy.

Kiedy przypomniałam sobie tamte emocje, całe wyczekiwanie na odświeżenie wyników, długie rozmowy „wsparcia” z Kasią i przerażenie wymieszane z uczuciem motyli w brzuchu (serio!), postanowiłam, że razem z Kamilem przygotujemy dla Was ten post.

Chcielibyśmy wypisać długą listę blogów, która zasługuje na nagrodę. Za każdego trzymamy kciuki! Ale wymienimy Wam tylko pięciu twórców, wierząc, że reszta się nie obrazi. Wiemy, że doskonale sobie poradzą. Mają duże i wierne społeczności, które chętnie im pomogą.


One Little Smile


Blog Pauliny zainspirował mnie do tego, że cztery lata temu (!) kliknęłam pierwsze „Opublikuj”. Perfekcyjna w każdym calu autorka, którą doskonale powinniście znać, bo nie raz pojawiła się na moim blogu jako inspiracja


 Jakby niepaczeć

Oglądamy ich wiernie od samego początku. Jest to przykład kanału prowadzonego rzetelnie i profesjonalnie, a co najważniejsze — z pasją i zaangażowaniem! Do tego sami ich namawialiśmy do wzięcia udziału w Blogu Roku, bo uważamy, że do takich osób będzie już niedługo należał YouTube.


Gruszka z fartuszka

Kamil, rok temu w swoich odkryciach BR 2014, napisał o blogu Marysi „…to nie tylko blog kulinarny, ale i lifestyleowy. I bardzo dobrze! Lubię oglądać Antonio Carluccio i Gennaro Contaldo z „Dwóch łakomych Włochów” ponieważ nie tylko gotują, ale i pokazują, że gotowanie jest częścią fajnego, poczciwego życia. Podobnie jest tutaj!’. To ona stoi za takimi kultowymi wpisami, jak desery inspirowane księżniczkami Disney’a czy drinki z Gry o tron.


Ewokracja

Blog Ewy pełen jest świetnych zdjęć i pięknych stylizacji, które większym paniom pozwalają łatwiej uwierzyć w siebie. Piękna kobieta z temperamentem, modelka i kucharka. Z taką, to konie kraść i to w pięknym stylu.


Design Your Life


Alina napisała o swoim udziale w BR mądrą rzecz — „Ten, kto nie próbuje sam przecież pozbawia się najmniejszej nawet szansy na wygraną.”. Jej blog niewątpliwie zasługuje na uznanie! Trzy lata zastanawiała się nad zgłoszeniem, i mimo, że jest na naszej liście ostatnia, to na nią wysłałam w tym roku pierwszy SMS


Napisaliśmy posta dlatego, że wiemy, jak „ciężko jest prosić”, jednocześnie chcieliśmy pokazać, że ten konkurs to fantastyczna okazja poznać nowe blogi! Sami odkryliśmy m. in. smakowite Picante Jalapeno czy bliskie nam tematami Zrób swój ślub.

Formuła jest taka, że bez SMS-ów nie uda się blogerom i youtuberom znaleźć w TOP 10 kategorii, a co za tym idzie — nie będą brani pod uwagę podczas obrad jury. Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł. Dochód przeznaczony będzie na dzieciaczki z Fundacji Dziecięca Fantazja Jeśli więc zastanawialiście się czy i na kogo wysłać głos, to naszą listę faworytów już znacie!

Enjoy!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Jak o mały włos nie zostałam... księgową! Zawód grafika komputerowego
Jak o mały włos nie zostałam… księgową! Zawód grafika komputerowego
March 19, 2018
Kreatywne migawki kwietnia '17
Kreatywne migawki kwietnia ’17
May 02, 2017
Co warto zobaczyć na Fuerteventurze
March 10, 2017
Tradycja, która wywołuje uśmiech
November 21, 2016
BULLET JOURNAL: moje rozkładówki na październik 2016
September 18, 2016
Kapsuła czasu — prezent na rocznicę
June 18, 2016
13 albumów muzycznych, które nigdy się nie nudzą
May 04, 2016
Share Week 2016
March 24, 2016
Nadeszła wiosna!
March 22, 2016