Autor  

Nadeszła wiosna!


Ostatnie wydarzenia były dla nas ciężkie. Jesteśmy nimi zmęczeni, ale bogatsi o refleksje. Jak już część z Was wie, „odpoczywam” od paru dni w szpitalu. W tym ”pędzie życia” zupełnie zapomniałam, że czasem trzeba się zatrzymać. Mogę Was tylko przestrzec — nie bierzcie na barki całego świata, bo tego nie udźwigniecie. Dziś jest już u mnie dobrze i oby było tylko lepiej. Kto mnie zna, ten wie, że nie lubię narzekać i całą sytuację tłumaczę tym, że nic nie dzieje się bez przyczyny

To jednak tylko jeden z powodów naszej nieobecności na blogu. Przejdziemy teraz do dużo bardziej radosnych tematów!
logo-mypinkplum

 

Od jakiegoś czasu pracowaliśmy nad zmianami. Po pierwsze — postanowiliśmy, że pożegnamy się z Bloggerem. Walczyłam z myślami o przeprowadzce ponad dwa lata! Zawsze odkładałam to na „jesień”. Zastała nas wiosna. Nadeszło nieuniknione, i dzięki fantastycznej pomocy Patryka z OpiekunBloga.pl od dziś czytacie nas na WordPressie. Jak się okazało, spakowanie kartonów z ponad 300 postami, wcale nie jest takie trudne. Patryk to geniusz i czarodziej!

Wiem, że czeka nas jeszcze trochę poprawek, jestem pewna, że będziecie trafiać na jakieś błędy. Kiedy zauważycie, że coś nie działa tak, jak powinno, napiszcie nam o tym. Będziemy bardzo wdzięczni, bo ułatwi nam to pracę nad uporządkowaniem bloga.

 

pink-logotype-identity

 

Po drugie — wraz ze zmianą platformy przyszedł czas na zmiany wizualne. Od teraz blog posiada nową szatę graficzną oraz identyfikację wizualną. Róż i złoto totalnie zapanowały w naszym królestwie! Razem z Kamilem jesteśmy zakochani w vintage’owym klimacie, który totalnie nam w duszy gra. Poza tym, jak wyglądałby najbardziej kobiecy blog w sieci, gdyby nie było na nim koloru różowego?

Mam nadzieję, że przeglądanie bloga, poszukiwanie i odkrywanie kolejnych inspiracji — będzie teraz na prawdę przyjemne i komfortowe. To dla Was ma być tu najładniej jak to tylko możliwe!

Po trzecie — …nie zdradzę jeszcze, ale szykuje się coś na prawdę fajnego na tę wiosnę! Na pewno się ucieszycie! Wypatrujcie cierpliwie!

mk_podpis-1

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Najczęstsze błędy typograficzne
June 06, 2022
Najczęstsze błędy przy dodawaniu zdjęć do grafik
May 24, 2022
6 krojów pisma, których należy unikać
March 27, 2022
8 par klasycznych fontów dla profesjonalistów
January 11, 2022
8 par darmowych fontów na zaproszenia ślubne (i nie tylko)
8 par darmowych fontów na zaproszenia ślubne (i nie tylko)
November 10, 2020
12 sprawdzonych par darmowych fontów
May 05, 2020
Jak o mały włos nie zostałam... księgową! Zawód grafika komputerowego
Jak o mały włos nie zostałam… księgową! Zawód grafika komputerowego
March 19, 2018
Moje narzędzia pracy — programy i sprzęt
July 23, 2017
Jak nie przegapić wpisów na ulubionych blogach?
May 29, 2017