Autor  

Nadeszła wiosna!


Ostatnie wydarzenia były dla nas ciężkie. Jesteśmy nimi zmęczeni, ale bogatsi o refleksje. Jak już część z Was wie, “odpoczywam” od paru dni w szpitalu. W tym ”pędzie życia” zupełnie zapomniałam, że czasem trzeba się zatrzymać. Mogę Was tylko przestrzec — nie bierzcie na barki całego świata, bo tego nie udźwigniecie. Dziś jest już u mnie dobrze i oby było tylko lepiej. Kto mnie zna, ten wie, że nie lubię narzekać i całą sytuację tłumaczę tym, że nic nie dzieje się bez przyczyny

To jednak tylko jeden z powodów naszej nieobecności na blogu. Przejdziemy teraz do dużo bardziej radosnych tematów!
logo-mypinkplum

 

Od jakiegoś czasu pracowaliśmy nad zmianami. Po pierwsze — postanowiliśmy, że pożegnamy się z Bloggerem. Walczyłam z myślami o przeprowadzce ponad dwa lata! Zawsze odkładałam to na „jesień”. Zastała nas wiosna. Nadeszło nieuniknione, i dzięki fantastycznej pomocy Patryka z OpiekunBloga.pl od dziś czytacie nas na WordPressie. Jak się okazało, spakowanie kartonów z ponad 300 postami, wcale nie jest takie trudne. Patryk to geniusz i czarodziej!

Wiem, że czeka nas jeszcze trochę poprawek, jestem pewna, że będziecie trafiać na jakieś błędy. Kiedy zauważycie, że coś nie działa tak, jak powinno, napiszcie nam o tym. Będziemy bardzo wdzięczni, bo ułatwi nam to pracę nad uporządkowaniem bloga.

 

pink-logotype-identity

 

Po drugie — wraz ze zmianą platformy przyszedł czas na zmiany wizualne. Od teraz blog posiada nową szatę graficzną oraz identyfikację wizualną. Róż i złoto totalnie zapanowały w naszym królestwie! Razem z Kamilem jesteśmy zakochani w vintage’owym klimacie, który totalnie nam w duszy gra. Poza tym, jak wyglądałby najbardziej kobiecy blog w sieci, gdyby nie było na nim koloru różowego?

Mam nadzieję, że przeglądanie bloga, poszukiwanie i odkrywanie kolejnych inspiracji — będzie teraz na prawdę przyjemne i komfortowe. To dla Was ma być tu najładniej jak to tylko możliwe!

Po trzecie — …nie zdradzę jeszcze, ale szykuje się coś na prawdę fajnego na tę wiosnę! Na pewno się ucieszycie! Wypatrujcie cierpliwie!

mk_podpis-1

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

8 par klasycznych fontów dla profesjonalistów
January 11, 2022
8 par darmowych fontów na zaproszenia ślubne (i nie tylko)
8 par darmowych fontów na zaproszenia ślubne (i nie tylko)
November 10, 2020
12 sprawdzonych par darmowych fontów
May 05, 2020
Jak o mały włos nie zostałam... księgową! Zawód grafika komputerowego
Jak o mały włos nie zostałam… księgową! Zawód grafika komputerowego
March 19, 2018
Moje narzędzia pracy — programy i sprzęt
July 23, 2017
Jak nie przegapić wpisów na ulubionych blogach?
May 29, 2017
Kreatywne migawki kwietnia '17
Kreatywne migawki kwietnia ’17
May 02, 2017
Co warto zobaczyć na Fuerteventurze
March 10, 2017
6 najczęstszych błędów w formatowaniu treści
March 06, 2017