Autor  

Wiosenne porządki — etykiety z przydatnością


Wiosna za pasem. Nawet nie wiecie, jak mnie to cieszy. W końcu ożyłam i zaczęłam powoli porządkować domową przestrzeń. Ułożyłam już rzeczy w szafie, oczywiście kolorystycznie! Zrobiłam także przegląd w przyprawach. Tych, którzy poszukują na nie naklejek, na pewno zainteresuje mój post z 140 etykietami na przyprawy, zioła i bakalie. Teraz przyszedł czas, żeby pooznaczać datami otwarcia rzeczy, które lądują w lodówce czy szafce kuchennej. Można je też wykorzystać w łazience i na toaletce, żeby wpisać, kiedy zaczęliśmy używać jakiegoś kosmetyku.

Na pewno znacie to uczucie, kiedy zastanawiacie się, czy dżem jest jeszcze „jadalny”, bo w zasadzie nie pamiętacie, kiedy go otworzyliście. Prawda? Miewam tak często z domowymi przetworami czy kaszami. Nic dziwnego, w końcu w zabieganiu nikt nie rejestruje takich rzeczy. Dlatego, kiedy ostatnim razem wkładałam do lodówki mleko, pomyślałam sobie, że fajnie byłoby zaznaczyć, kiedy je otworzyliśmy. I tak zrodził się pomysł na etykietki z datą otwarcia i przydatnością!

Możecie je pobrać w 3 wzorach. Polecam wydrukować sobie je na papierze samoprzylepnym, wyciąć, włożyć do szuflady i mieć zawsze „pod ręką”. Żeby nie bawić się oczywiście w ich drukowanie i wycinanie, np. rano, kiedy szykujemy szybko śniadanie. Ja już przygotowałam sobie swój zapas etykietek, niektóre nawet weszły do użycia. Specjalnie przygotowane są w wersji czarno-białej, żeby było oszczędniej, w końcu będą używane i wyrzucane razem z opakowaniem.


Pobieranie grafiki


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

POBIERZ PAKIET ETYKIET


Projekty są gotowe do pobrania z mojego Google Dysku, a linki do nich znajdziecie powyżej. Musicie po prostu kliknąć wybrany wzór i ze strony, która się otworzy – zapisać plik. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop – odpowiadam od razu, bo często pojawiają się o to pytania

  • Nie zmieniam kolorów ani wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są ich jedynymi wersjami
  • Pliki zapisane są w formacie PNG, dla wygody pobierania spakowałam je w ZIP
  • Przygotowane są w wysokiej jakości druku, wymiary pojedynczej etykiety to 6,5 cm x 6,5 cm, ale możecie je drukować w każdej mniejszej wielkości (ewentualnie większej, do 30% powiększenia nie powinny tracić na jakości)
  • Zalecam drukowanie na papierze samoprzylepnym
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Udanych wiosennych porządków!

Enjoy!!
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer ewidencji zamrażarki + etykiety do druku
June 20, 2022
Moja kolekcja ceramiki w kolorze kobaltowym
August 10, 2021
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
May 14, 2020
Kartki na dzień Matki do druku
Kartki na dzień Matki do druku
May 09, 2020
Szparagi z makaronem i pesto z czosnku niedźwiedziego
Szparagi z makaronem i pesto z czosnku niedźwiedziego
May 04, 2020
Wiosenny plakat motywacyjny do druku — edycja 2020
Wiosenny plakat motywacyjny do druku — edycja 2020
April 09, 2020
Kuchnia pełna ziół — darmowa karta przepiśnika bobasa do druku
Kuchnia pełna ziół — darmowa karta przepiśnika bobasa do druku
March 24, 2020
Rozszerzanie diety malucha — przydatne gadżety na początek
Rozszerzanie diety malucha — przydatne gadżety na początek
January 30, 2020