Autor  

Bileciki na Dzień Mamy


Przed nami jeden z najważniejszych dni w roku, dlatego jestem przekonana, że przydadzą Wam się… Bileciki na Dzień Mamy! Tego dnia musicie przypomnieć swoim mamom, że są najważniejsze na świecie. Podarujcie im coś ładnego, coś od serca. Niech to będą chociaż kwiatki. Nie zapomnijcie podziękować za wszystko, co dla Was zrobiła. Za wychowanie, za opiekę i miłość Poza bilecikami, które znajdziecie w tym poście, możecie zajrzeć do naszego działu z grafikami i poszukać ładnych pomysłów na drukowany prezent! Plakaty dla niej, kostka motywacyjna i albo może coś do kuchni?

bileciki-na-dzien-matkidzien_matki_podziekowania_3

Przygotowałam 4 wzory bilecików do prezentów. Majowych, wiosennych, z motywem przepięknych bzów! Dzień Matki od zawsze mi się z nimi kojarzy! Każdy lubi dostawać prezenty. Jest to najlepsze, oczywiście zaraz po dawaniu prezentów. Ja uwielbiam Jeśli jeszcze od tego, ucieszą się Wasze mamy, to uważam swoją misję za w 100% wykonaną! Dlatego biegnijcie drukować, przyczepcie je do uroczej wstążki i ozdóbcie swój prezent! A jeszcze jakby był nim bukiet bzów… Myślę, że każda mama byłaby w siódmym niebie

dzien_matki_podziekowania_4


Pobieranie bilecików


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Pobierz bileciki na Dzień Mamy

4 wzory bilecikówBileciki na Dzień Mamy


Projekty są gotowe do pobrania z linków, które znajdziecie powyżej. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop – odpowiadam od razu, bo często pojawiają się o to pytania

  • Nie zmieniam kolorów ani wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępniona grafika jest jedyną wersją bilecików
  • Pliki udostępnione są w formacie JPG
  • Przygotowane są w wysokiej jakości druku, możecie je drukować w każdej mniejszej wielkości (ewentualnie większej, do 30% powiększenia nie powinny tracić na jakości)
  • Zalecam drukowanie na papierze o większej gramaturze (ok. 240g, czyli np. blok techniczny)
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

dzien_matki_podziekowania_1

Enjoy!!

magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Prezentownik 2020 – zabawki dla dzieci
November 20, 2020
Pomysły na prezenty na Dzień Dziecka dla roczniaka
Pomysły na prezenty na Dzień Dziecka dla roczniaka
May 18, 2020
Kartki na dzień Matki do druku
Kartki na dzień Matki do druku
May 09, 2020
Kuchnia pełna ziół — darmowa karta przepiśnika bobasa do druku
Kuchnia pełna ziół — darmowa karta przepiśnika bobasa do druku
March 24, 2020
99 pomysłów na prezent — prezentownik 2019
99 pomysłów na prezent — prezentownik 2019
November 28, 2019
59 pastelowych must have z wyprzedaży
59 pastelowych must have z wyprzedaży
July 16, 2019
90 pomysłów na prezent dla osób, które „niby mają wszystko”
December 08, 2018
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
November 20, 2018