Autor  

Obrazki dla kawoszy — do druku


Przy porannej kawie, usiadłam i zaprojektowałam! A wszystko to dlatego, że majówka mija nam niesamowicie sielsko. Siedzę właśnie w ogrodzie moich rodziców, obok kwitnącej wiśni, i zachwycam się jej pastelowymi płatkami. To one, w połączeniu z poranną kawą, stały się moją inspiracją do stworzenia kolejnych plakatów. Zaraz pójdę jeszcze sprawdzić, czy przypadkiem nie zakwitły konwalie, które jeszcze wczoraj miały wielkie kulki pąków. Nie ma wątpliwości, kwiatów na blogu nie zabranie, w końcu mamy maj, jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie miesięcy. I tak będzie do samego września!

Pastelowe plakaty, które przygotowałam, mają przenieść Wasze kuchnie w kwiatową podróż. Moja na pewno zakwitnie nimi jeszcze bardziej i już nie mogę się doczekać dekorowania jej po powrocie z majówki! Wiem, że niesamowicie lubiane są czarno-białe grafiki, więc jeśli takich poszukujecie, to sprawdźcie zaprojektowaną ostatnio kostkę motywacyjną i oczywiście plakaty z polskimi sentencjami :)
Obrazki dla kawoszy — do drukudarmowe-obrazki-do-kuchni


Pobieranie plakatów


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Obrazki dla kawoszy — do druku

Plakat “Idealna dawka szczęścia”

Plakat “Kawy nigdy dość”


Projekty są gotowe do pobrania z linków, które znajdziecie powyżej. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop – odpowiadam od razu, bo często pojawiają się o to pytania

  • Nie zmieniam kolorów ani wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedyną wersją plakatów motywacyjnych
  • Pliki do pobrania są w formacie JPG
  • Rozmiar plików to A4 (210x297mm)
  • Wszystkie posiadają wysoką jakość do druku, można je drukować w każdej mniejszej wielkości (ewentualnie większej, do 30% powiększenia nie powinny tracić na jakości)
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci

darmowe-dekoacje-kuchenneDodatki do mieszkania w postaci drukowanych obrazków tworzą niesamowity klimat! Bardzo cieszę się, że tak wiele osób oznacza mnie na Instagramie i pokazuje, jak plakaty wyglądają w Waszych mieszkaniach. Z wielką chęcią je podglądam, lajkuję i komentuję, więc dawajcie znać!


 

Wiem, że zaraz obudzą się herbaciarze Będę mieć niespodziankę
i dla Was, ale musicie jeszcze chwilę poczekać.

Dajcie znać w komentarzach, jak Wam się podobają plakaty
i czy je wykorzystacie u siebie!

magda

 

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
November 25, 2020
Prezentownik 2020 – zabawki dla dzieci
November 20, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020
Planer akademicki z kalendarzem 2020/21 do druku
August 05, 2020
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
June 23, 2020
3 plakaty motywacyjne z piórkami do druku
May 21, 2020
Pomysły na prezenty na Dzień Dziecka dla roczniaka
Pomysły na prezenty na Dzień Dziecka dla roczniaka
May 18, 2020
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
May 14, 2020
Grafika z 30 dniowym wyzwaniem FIT do druku
May 11, 2020