Autor  

Obrazki dla kawoszy — do druku


Przy porannej kawie, usiadłam i zaprojektowałam! A wszystko to dlatego, że majówka mija nam niesamowicie sielsko. Siedzę właśnie w ogrodzie moich rodziców, obok kwitnącej wiśni, i zachwycam się jej pastelowymi płatkami. To one, w połączeniu z poranną kawą, stały się moją inspiracją do stworzenia kolejnych plakatów. Zaraz pójdę jeszcze sprawdzić, czy przypadkiem nie zakwitły konwalie, które jeszcze wczoraj miały wielkie kulki pąków. Nie ma wątpliwości, kwiatów na blogu nie zabranie, w końcu mamy maj, jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie miesięcy. I tak będzie do samego września!

Pastelowe plakaty, które przygotowałam, mają przenieść Wasze kuchnie w kwiatową podróż. Moja na pewno zakwitnie nimi jeszcze bardziej i już nie mogę się doczekać dekorowania jej po powrocie z majówki! Wiem, że niesamowicie lubiane są czarno-białe grafiki, więc jeśli takich poszukujecie, to sprawdźcie zaprojektowaną ostatnio kostkę motywacyjną i oczywiście plakaty z polskimi sentencjami :)
Obrazki dla kawoszy — do drukudarmowe-obrazki-do-kuchni


Pobieranie plakatów


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Obrazki dla kawoszy — do druku

Plakat „Idealna dawka szczęścia”

Plakat „Kawy nigdy dość”


Projekty są gotowe do pobrania z linków, które znajdziecie powyżej. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop – odpowiadam od razu, bo często pojawiają się o to pytania

  • Nie zmieniam kolorów ani wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedyną wersją plakatów motywacyjnych
  • Pliki do pobrania są w formacie JPG
  • Rozmiar plików to A4 (210x297mm)
  • Wszystkie posiadają wysoką jakość do druku, można je drukować w każdej mniejszej wielkości (ewentualnie większej, do 30% powiększenia nie powinny tracić na jakości)
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci

darmowe-dekoacje-kuchenneDodatki do mieszkania w postaci drukowanych obrazków tworzą niesamowity klimat! Bardzo cieszę się, że tak wiele osób oznacza mnie na Instagramie i pokazuje, jak plakaty wyglądają w Waszych mieszkaniach. Z wielką chęcią je podglądam, lajkuję i komentuję, więc dawajcie znać!


 

Wiem, że zaraz obudzą się herbaciarze Będę mieć niespodziankę
i dla Was, ale musicie jeszcze chwilę poczekać.

Dajcie znać w komentarzach, jak Wam się podobają plakaty
i czy je wykorzystacie u siebie!

magda

 

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer ewidencji zamrażarki + etykiety do druku
June 20, 2022
6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Moja kolekcja ceramiki w kolorze kobaltowym
August 10, 2021
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
February 12, 2021
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
December 03, 2020