Autor  

Wakacyjne zakładki do książek


Wakacje już trwają. Kurorty powoli wypełniają się turystami, którzy spędzają czas nie tylko na moczeniu się w basenach, rumieniąc się na plażach, czy spacerując po ruinach starożytnego świata, ale i na nadrabianiu książkowych przyjemności. Sama właśnie zaczęłam czytać kilka lektur naraz i szybko odkryłam, że brakuje mi odpowiedniej, pięknej zakładki. Natchniona zdjęciami z urlopu, przygotowałam dla Was serię lazurowych zakładek do książek.

Przede mną leżą trzy rozpoczęte publikacje. Nie chciałam w nich zaginać rogów, a sterczące skrawki papieru, czy bilet autobusowy, to nie jest najlepsze (i najpiękniejsze) rozwiązanie. “Slow life” Asi Glogazy zasłużyła na najlepszą zakładkę, jaką mogę zaprojektować! Nie mogę się doczekać, kiedy pójdę z nią do parku, i poczytam sobie, siedząc na kocyku w cieniu drzewa. Gorąco polecam ten tytuł osobom, które czują, że spieszą się za bardzo w “wyścigu szczurów”. Nie da się go wygrać, warto więc zwolnić i się rozejrzeć. Zobaczyć jak świat jest piękny, kiedy nie ucieka czas.
Wakacyjne zakładki do książek

pomysl-na-prezent

To taki prezent ode mnie na wakacje! Cztery piękne zakładki. Wydrukujcie je, wytnijcie i cieszcie się nimi, uczestnicząc w podróży przez zaginione cywilizacje Ameryki Południowej, fantastyczne krainy innych światów, lub kosmosu, tajemnicze, kryminalne historie Londynu, czy romanse Prowansji!


prezenty-dla-gosci-weselnych

Pobieranie zakładek


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

WAKACYJNE ZAKŁADKI


Projekty są jest gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy kliknąć wybrany wzór i zapisać plik. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Zakładki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Drukować je można na każdym rodzaju papieru, ale zalecam takiego, który ma większą gramaturę (np. techniczny)
  • Plik zapisany jest w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

zakladki-do-wydrukowaniaCo planujecie na urlopie przeczytać?
A może polecicie mi coś fajnego na te wakacje?

Pozdrawiam Was ciepło,

magda

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Pomysły na prezenty na Dzień Dziecka dla roczniaka
Pomysły na prezenty na Dzień Dziecka dla roczniaka
May 18, 2020
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
May 14, 2020
Kartki na dzień Matki do druku
Kartki na dzień Matki do druku
May 09, 2020
99 pomysłów na prezent — prezentownik 2019
99 pomysłów na prezent — prezentownik 2019
November 28, 2019
Jesienno-zimowe zakładki do druku — edycja 2019
Jesienno-zimowe zakładki do druku — edycja 2019
October 27, 2019
59 pastelowych must have z wyprzedaży
59 pastelowych must have z wyprzedaży
July 16, 2019
90 pomysłów na prezent dla osób, które „niby mają wszystko”
December 08, 2018
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
November 20, 2018
35 grafik “BACK TO SCHOOL” do druku
August 30, 2018