Autor  

Wakacyjne zakładki do książek


Wakacje już trwają. Kurorty powoli wypełniają się turystami, którzy spędzają czas nie tylko na moczeniu się w basenach, rumieniąc się na plażach, czy spacerując po ruinach starożytnego świata, ale i na nadrabianiu książkowych przyjemności. Sama właśnie zaczęłam czytać kilka lektur naraz i szybko odkryłam, że brakuje mi odpowiedniej, pięknej zakładki. Natchniona zdjęciami z urlopu, przygotowałam dla Was serię lazurowych zakładek do książek.

Przede mną leżą trzy rozpoczęte publikacje. Nie chciałam w nich zaginać rogów, a sterczące skrawki papieru, czy bilet autobusowy, to nie jest najlepsze (i najpiękniejsze) rozwiązanie. “Slow life” Asi Glogazy zasłużyła na najlepszą zakładkę, jaką mogę zaprojektować! Nie mogę się doczekać, kiedy pójdę z nią do parku, i poczytam sobie, siedząc na kocyku w cieniu drzewa. Gorąco polecam ten tytuł osobom, które czują, że spieszą się za bardzo w “wyścigu szczurów”. Nie da się go wygrać, warto więc zwolnić i się rozejrzeć. Zobaczyć jak świat jest piękny, kiedy nie ucieka czas.
Wakacyjne zakładki do książek

pomysl-na-prezent

To taki prezent ode mnie na wakacje! Cztery piękne zakładki. Wydrukujcie je, wytnijcie i cieszcie się nimi, uczestnicząc w podróży przez zaginione cywilizacje Ameryki Południowej, fantastyczne krainy innych światów, lub kosmosu, tajemnicze, kryminalne historie Londynu, czy romanse Prowansji!


prezenty-dla-gosci-weselnych

Pobieranie zakładek


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

WAKACYJNE ZAKŁADKI


Projekty są jest gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy kliknąć wybrany wzór i zapisać plik. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Zakładki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Drukować je można na każdym rodzaju papieru, ale zalecam takiego, który ma większą gramaturę (np. techniczny)
  • Plik zapisany jest w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

zakladki-do-wydrukowaniaCo planujecie na urlopie przeczytać?
A może polecicie mi coś fajnego na te wakacje?

Pozdrawiam Was ciepło,

magda

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

35 grafik “BACK TO SCHOOL” do druku
August 30, 2018
Plany lekcji do druku 4 wzory — edycja 2018
Plany lekcji do druku 4 wzory — edycja 2018
August 15, 2018
Modne torebki wiklinowe — złoto mojego regionu
Modne torebki wiklinowe — złoto mojego regionu
July 23, 2018
18 kart do zdjęć na Instagram — do druku
18 kart do zdjęć na Instagram — do druku
May 08, 2018
Noworoczne zakładki do książek — 4 wzory
Noworoczne zakładki do książek — 4 wzory
December 28, 2017
99 prezentów dla osób, którym ciężko coś kupić
99 prezentów dla osób, którym ciężko coś kupić
December 07, 2017
Jesienne zakładki do książek — edycja 2017
October 04, 2017
Plany zajęć do druku dla studentów — studia dzienne i zaoczne
September 20, 2017
Girlanda z alfabetem + polskie znaki i cyfry
Girlanda z alfabetem + polskie znaki i cyfry
September 06, 2017