Autor  

Marmurowa lista TO DO


Coś przeczuwam, że marmur jeszcze długo nie wyjdzie z mody! Sama dopiero niedawno zapałałam do niego gorącym uczuciem. Kiedy widzę go jako tło do zdjęć gdzieś na Instagramie, to aż wzdycham. Kto wie, czy marmur (w postaci okleiny, aż tak silna nie jestem :D) nie dołączy niebawem do desek, na których prezentuję rzeczy na zdjęciach. Póki co, postanowiłam, że będzie on teksturą w kolejnym projekcie, który dla Was przygotowałam! Jest to bardzo prosta lista „to do”, podzielona na 7 dni tygodnia, wraz z miejscem na drobne notatki. Znajdują się na niej tylko pola do wpisywania zadania i „checkboxy” do odznaczenia ich wykonania. To kolejny, po planerze menu tygodnia, projekt który możecie pobrać i wydrukować zupełnie za darmo.

Już nie raz pisałam, że lubię mieć wszystko dobrze zorganizowane. Zajmuję się wieloma różnymi rzeczami, a żeby opanować je wszystkie, potrzebne są „narzędzia”. Niektórzy lubią skomplikowane notatniki, co faktycznie jest świetnym rozwiązaniem (sama z takich korzystam), ale wymagają mobilizacji. Moja lista rzeczy do zrobienia nie wymaga olbrzymiego zaangażowania, dlatego sprawdzi się u praktycznie u każdego. Szczególnie u tych osób, które dopiero co zaczynają planowanie zadań i uczą się tego. Uznajmy to za pierwszy krok

Marmurowa lista to do

rodzinny-planer-tygodnia


Marmurowa lista TO DOlista-planer-do-druku

Pobieranie grafiki


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Marmurowa lista TO DO


Projekty są jest gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy kliknąć wybrany wzór i zapisać plik. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Lista przygotowane jest do druku w wysokiej jakości
  • Drukować ją można na każdym rodzaju papieru
  • Plik zapisany jest w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

lista-rzeczy-do-zrobienia-do-druku

Dajcie znać, czy lista Wam się przyda!

Pozdrawiam Was ciepło,

magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
Planer 2021 do druku
November 24, 2020
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
August 17, 2020
Grafika z 30 dniowym wyzwaniem FIT do druku
May 11, 2020
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
April 28, 2020
59 pastelowych must have z wyprzedaży
59 pastelowych must have z wyprzedaży
July 16, 2019
Gadżety do organizacji, które sprawdziły mi się przy niemowlaku
Gadżety do organizacji, które sprawdziły mi się przy niemowlaku
July 08, 2019