Autor  

Marmurowa lista TO DO


Coś przeczuwam, że marmur jeszcze długo nie wyjdzie z mody! Sama dopiero niedawno zapałałam do niego gorącym uczuciem. Kiedy widzę go jako tło do zdjęć gdzieś na Instagramie, to aż wzdycham. Kto wie, czy marmur (w postaci okleiny, aż tak silna nie jestem :D) nie dołączy niebawem do desek, na których prezentuję rzeczy na zdjęciach. Póki co, postanowiłam, że będzie on teksturą w kolejnym projekcie, który dla Was przygotowałam! Jest to bardzo prosta lista “to do”, podzielona na 7 dni tygodnia, wraz z miejscem na drobne notatki. Znajdują się na niej tylko pola do wpisywania zadania i “checkboxy” do odznaczenia ich wykonania. To kolejny, po planerze menu tygodnia, projekt który możecie pobrać i wydrukować zupełnie za darmo.

Już nie raz pisałam, że lubię mieć wszystko dobrze zorganizowane. Zajmuję się wieloma różnymi rzeczami, a żeby opanować je wszystkie, potrzebne są “narzędzia”. Niektórzy lubią skomplikowane notatniki, co faktycznie jest świetnym rozwiązaniem (sama z takich korzystam), ale wymagają mobilizacji. Moja lista rzeczy do zrobienia nie wymaga olbrzymiego zaangażowania, dlatego sprawdzi się u praktycznie u każdego. Szczególnie u tych osób, które dopiero co zaczynają planowanie zadań i uczą się tego. Uznajmy to za pierwszy krok

Marmurowa lista to do

rodzinny-planer-tygodnia


Marmurowa lista TO DOlista-planer-do-druku

Pobieranie grafiki


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Marmurowa lista TO DO


Projekty są jest gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy kliknąć wybrany wzór i zapisać plik. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop.

 • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
 • Lista przygotowane jest do druku w wysokiej jakości
 • Drukować ją można na każdym rodzaju papieru
 • Plik zapisany jest w formacie JPG
 • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

lista-rzeczy-do-zrobienia-do-druku

Dajcie znać, czy lista Wam się przyda!

Pozdrawiam Was ciepło,

magda

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Plany zajęć do druku dla studentów — studia dzienne i zaoczne
Plany zajęć do druku dla studentów — studia dzienne i zaoczne
September 20, 2017
Plan miesiąca do druku — wrzesień 2017
Plan miesiąca do druku — wrzesień 2017
August 19, 2017
Porządek w szafie — etykiety do garderoby
Porządek w szafie — etykiety do garderoby
August 16, 2017
Plany lekcji do druku — edycja 2017
August 12, 2017
Etykietki do domowego SPA — do druku
Etykietki do domowego SPA — do druku
July 31, 2017
http://a-tab.com.pl/mt2712/index.php?tt=22336_12_263518_&r=%2Fpl%2Fsloiki%2F5977-sloik-z-shakerem-kilner-5010853202037.html%3Fsearch_query%3Dsloik%26results%3D34
Etykietki do pralni — do druku
July 20, 2017
Plan miesiąca do druku — sierpień 2017
Plan miesiąca do druku — sierpień 2017
July 18, 2017
Prosty planner obiadów do druku
Prosty planner obiadów do druku
July 14, 2017
Jak nakryć stół? — ściąga do druku
Jak nakryć stół? — ściąga do druku
July 09, 2017
 • marsedam

  Idealnie pasuje do tego biały mieczyk

 • Iza

  Dziękuję. Akurat przygotowuję się do wielkiego najazdu gości i aby przygotować dom, przyda mi się taka lista do rozpisania wszystkich rzeczy, które muszę jeszcze zrobić.

  • O widzisz, ja to wiem kiedy trafić w potrzebę czytelników :)))

 • Przyda się Takie rzeczy są zawsze potrzebne!

 • Też myślę, że marmurkowy trend utrzyma się jeszcze długo. A lista na pewno się przyda!