Autor  

Uniwersalne etykiety do druku


Uwielbiam porządkować swoje mieszkanie. Wyszukiwać piękne pudełka i pudełeczka, w które chowam swoje skarby. Mam ich całkiem dużo! Ostatnio są to głównie zdobycze scrapbookingowe, ale o tym opowiem w innym poście. Jak się rozeznać co gdzie włożyłam? Kiedy rozmawiałam ze swoją przyjaciółką o organizacji rzeczy, obie uznałyśmy, że przydałyby się nam uniwersalne etykiety do druku. W końcu jestem grafikiem, więc mam tę wygodę, że sama sobie mogę coś takiego zaprojektować! A przy okazji mogę i Wam, moim wiernym czytelnikom to udostępnić. Tak postało 3 wzory etykiet!

Uniwersalne etykiety do druku


Dlaczego uniwersalne
etykiety do druku są takie fajne?

  • Można je wykorzystać do czego tylko chcemy i podpisać tak, jak nam się podoba! Na przykład do organizacji szafy, albo w biurze czy piwnicy. Na pewno znajdą się u każdego jakieś pudełka do podpisania.
  • Są w 3 rozmiarach, żeby można było dopasować je różnych wielkości pudeł, puszek lub nawet jako etykiety na notesy. Może też na grzbiety segregatorów z dokumentami, jako alternatywa dla tych, które publikowałam Wam w sierpniu? Albo jako wymianę tych, co były na przyprawach?
  • Przygotowałam je uniwersalnie nie tylko pod względem używania, ale również design jest czarno-biały, żeby druk nie był drogi i żeby pasowały do wszystkiego.
  • Jeśli wydrukujemy je na papierze samoprzylepnym, to będzie się je niezwykle wygodnie naklejało!

 

Myślę, że dowolność etykiet bardzo Wam się przyda. Drukujcie je, naklejajcie i róbcie zdjęcia na Instagram! Ciekawa jestem, jak je wykorzystacie. Pamiętajcie o oznaczeniu mnie na zdjęciu, bym mogła to zobaczyć i zostawić Wam wielkie serce

➤ Podobają Ci się moje etykiety? Podziel się z nimi na FB! :)

etykietki-na-pudelka-do-druku-za-darmo

Pobieranie etykietek


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Uniwersalne etykiety do druku

POBIERZ ETYKIETY


Projekty są gotowe do pobrania z linków, które znajdziecie powyżej. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Photoshop – odpowiadam od razu, bo często pojawiają się o to pytania.

  • Nie zmieniam kolorów ani wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępniona grafika jest jedyną wersją etykiet
  • Pliki udostępnione są w formacie JPG
  • Przygotowane są w wysokiej jakości druku, możecie je drukować w każdej mniejszej wielkości (ewentualnie większej, do 30% powiększenia nie powinny tracić na jakości)
  • Zalecam drukowanie na papierze samoprzylepnym
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

uniwersalne-etykiety-do-druku

naklejki-na-pudelka

Enjoy!!

magda

 

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Kartki na dzień Matki do druku
Kartki na dzień Matki do druku
May 09, 2020
Kuchnia pełna ziół — darmowa karta przepiśnika bobasa do druku
Kuchnia pełna ziół — darmowa karta przepiśnika bobasa do druku
March 24, 2020
59 pastelowych must have z wyprzedaży
59 pastelowych must have z wyprzedaży
July 16, 2019
Gadżety do organizacji, które sprawdziły mi się przy niemowlaku
Gadżety do organizacji, które sprawdziły mi się przy niemowlaku
July 08, 2019
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
November 20, 2018
Opowiedz 21 szczęśliwych historii — 21 kart do druku
Opowiedz 21 szczęśliwych historii — 21 kart do druku
August 22, 2017