Autor  

Nasz salon na lato w stylu Hamptons!


Kiedy wczoraj przygotowywałam zdjęcia do tego wpisu, słońce świeciło jak szalone. Dzisiaj natomiast leje jak z cebra! Ale mam nadzieję, że rozświetlę Wam trochę ten dzień. Postanowiłam przygotować post “w starym stylu“, czyli taki, w którym po prostu prezentuję Wam mój salon. Albo raczej jego część. Bez porad, bez wymądrzania się. Po prostu są to migawki z części naszego salonu, w którym stoi komoda z bibelotami.

Pojawiła się ona u nas już ponad dwa miesiące temu, a ja ciągle kombinuję z dekoracjami. Przez większość czasu stał na niej wazon z liściem monstery. Wytrzymał blisko 2 miesiące! Zastąpiłam go jednak piwoniami, w końcu trzeba się nimi nacieszyć. Wczoraj przeczytałam pod jednym zdjęciem z piwonią na instagramie: “Póki lato nas nie rozłączy” Idealnie pasuje do tego jak krótko trwa sezon na te piękne kwiaty! Ale ma to swoją magię, bo staram się cieszyć nimi na maksa!

ROMANTYCZNIE W STYLU HAMPTONS


Pokochałam styl Hamptons, ale w bardziej romantycznym wydaniu. Mam teraz ogromną ochotę zmienić resztę salonu, w której stoi kanapa ze stolikiem kawowym oraz telewizorem. Jestem już w trakcie planowania, ale takiego bez pośpiechu. Po wiosennej metamorfozie biura i właśnie części salonu, która wynikła z tej pierwszej, chcemy trochę odpocząć. Jak bardzo różni się to mieszkanie od czasu, kiedy się wprowadziliśmy i “urządzałam je po raz pierwszy”. Praktycznie wszystkie “stare” dodatki już dawno nas opuściły, a nowe kupowane są z dużo, duuuuużo większą rozwagą.

1. Lampka stołowa   |   2. Puchata poszewka   |   3. Ażurowa misa   |   4. Świecznik w kształcie kwiatu

5. Ramka w kolorze złota   |   6. Zegar z metalu i szkła   |   7. Szklany świecznik

8. Szkatułka    |   9. Świeca z drewnianym knotem   |   10. Lampion

Wazony ścienne pokazywałam już w jednym z poprzednich postów, w którym przygotowałam 5 pomysłów na ich aranżację. Cały czas nie kończą mi się pomysły na nie! W tej chwili są w nich eustomy, w towarzystwie gradientowego akwarelowego obrazka, który namalowałam sama. Ah te akwarele! Na szczęście jeszcze kilka dni dzieli mnie od wakacji, będę mogła szaleć z pędzlem do woli.

Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba!
Enjoy!!

 

 

_____
Wpis zawiera linki afiliacyjne

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Plakaty jesienne — edycja 2017
Plakaty jesienne — edycja 2017
September 13, 2017
12 fajnych lamp (nie tylko) do salonu!
12 fajnych lamp (nie tylko) do salonu!
August 03, 2017
Mieszkanie marzeń? To możliwe! – planner remontowy do druku
Mieszkanie marzeń? To możliwe! – planner remontowy do druku
May 12, 2017
5 bukietów w wazonach na ścianę
April 09, 2017
3 bukiety, które możesz zrobić w filiżance
February 28, 2017
Typograficzne plakaty z najpopularniejszymi sentencjami
November 08, 2016
Girlanda jesienna
October 12, 2016
Moja jesienna wishlista — dodatki do domu
September 30, 2016
Wnętrzarskie zdobycze z letnich wyprzedaży
July 21, 2016