Autor  

Plakaty do kobiecego biura


Kiedy zaczynałam projektować plakaty do tego posta, mój mąż zajrzał mi przez ramię i powiedział, że powinnam napisać hasła na nich w rodzaju żeńskim. Prawdopodobnie widział, że zastanawiam się nad formą. W języku angielskim wszystko brzmi tak piękne, a rodzaj nie ma znaczenia. Projektując po polsku — mam nie lada wyzwanie. Nie wyobrażam sobie jednak, żebym robiła plakaty po angielsku, bo tych jest pełno w sieci. Te na blogu są całkowicie „moje”, w moim, absolutnie kobiecym, pastelowym stylu.

Zaglądają tu głównie dziewczyny, po same „dziewczyńskie” inspiracje.  Założyłam bloga po to, żeby dzielić się tym, co lubię i co naprawdę mi się podoba. Takie postrzeganie blogowania było inspiracją do jednego z plakatów. Dzisiaj chciałabym podzielić się motywującymi grafikami do biura. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

~ Zawsze pamiętaj o tym, dlaczego zaczęłaś!

Czasami mam wrażenie, że w tej całej pogoni za kampaniami i pozycją w branży, blogosfera zapomina o czytelnikach. Profesjonalizacja, monetyzacja i w ogóle wszystkie te sprawy są spoko. Ale mam wrażenie, że wiele osób prowadząc blogi robi to dla innych blogerów i zastanawia się jak oni ich osądzą, co pomyślą, jak skomentują… A przecież najważniejszy jest czytelnik i jego zdanie. Cały czas pamiętam, po co założyłam bloga. Chciałam się dzielić tym, co lubię, co mi się podoba i projektować swój świat, bez palca klienta, ślizgającego się po monitorze, który mówi mi jak powinno wyglądać to, co tworzę. Prowadzę to miejsce dla dziewczyn, które poszukują inspiracji, dobrej energii i pomysłów na kreatywne, kolorowe życie. Dlatego tak istotny był dla mnie plakat z cytatem wyżej, który początkowo zrobiłam do swojego biura, ale stał się inspiracją do całego wpisu.

Stworzyłam 3 plakaty do kobiecego biura. Wiecie, jestem świeżo po skończeniu mojej biurowej metamorfozy, dlatego ciągle jeszcze „jaram się” klimatem i szaleję na punkcie urządzania detali, jak np. ułożenie ołówków w szufladzie. Chyba nawet dzisiaj, jak skończę post i dam o nim znać w sieci, wybiorę się do „szwedzkiej sieciówki”, po parę rzeczy. Kiedy przygotowywałam zdjęcia do wpisu, zauważyłam, że przyda mi się trochę rzeczy do organizacji. Szczególnie te wszystkie klamerki, spinacze i przybory do pisania, potrzebują ogarnięcia.

GDZIE KUPIĆ BIUROWE GADŻETY?


Oczy mi się aż świecą, kiedy widzę, że biurowych gadżetów w pastelowych kolorach jest coraz więcej na rynku. Do tej pory kupowałam wszystko grzebiąc w czeluściach „ti-kej maksa” albo „tajgera”. Jak się okazuje — i popularne sklepy mają w swoich ofertach super śliczne pastelowe klipsy czy notesy.

1. Neonowe klipsy   |   2. Zakładki magnetyczne   |   3. Korkowy kaktus

4. Komplet pastelowych notatników   |   5. Dziewczęcy kubek   |   6. Pastelowe magnesy

7. Komplet pastelowych spinaczy |  8. Klamerki w kształcie kota (10 szt.)

Pobieranie grafiki


Plakaty do kobiecego biura

➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz tu

Plakaty do kobiecego biura

BIURKO SZEFOWEJ

PRÓBUJ, PRÓBUJ, PRÓBUJ

ZAWSZE PAMIĘTAJ


Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Każdy z plakatów ma rozmiar A4
  • Można je drukować na domowej drukarce
  • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!


➤ Jeżeli spodobają Wam się wzory, to będzie mi baaaaaardzo miło jeśli udostępnicie tapety u siebie!


Enjoy!!
magda

___
Wpis zawiera linki afiliacyjne

ZapiszZapiszZapiszZapisz

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
February 12, 2021
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
December 03, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020
Planer akademicki z kalendarzem 2020/21 do druku
August 05, 2020