Autor  

Plakaty do kobiecego biura


Kiedy zaczynałam projektować plakaty do tego posta, mój mąż zajrzał mi przez ramię i powiedział, że powinnam napisać hasła na nich w rodzaju żeńskim. Prawdopodobnie widział, że zastanawiam się nad formą. W języku angielskim wszystko brzmi tak piękne, a rodzaj nie ma znaczenia. Projektując po polsku — mam nie lada wyzwanie. Nie wyobrażam sobie jednak, żebym robiła plakaty po angielsku, bo tych jest pełno w sieci. Te na blogu są całkowicie “moje”, w moim, absolutnie kobiecym, pastelowym stylu.

Zaglądają tu głównie dziewczyny, po same “dziewczyńskie” inspiracje.  Założyłam bloga po to, żeby dzielić się tym, co lubię i co naprawdę mi się podoba. Takie postrzeganie blogowania było inspiracją do jednego z plakatów. Dzisiaj chciałabym podzielić się motywującymi grafikami do biura. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

~ Zawsze pamiętaj o tym, dlaczego zaczęłaś!

Czasami mam wrażenie, że w tej całej pogoni za kampaniami i pozycją w branży, blogosfera zapomina o czytelnikach. Profesjonalizacja, monetyzacja i w ogóle wszystkie te sprawy są spoko. Ale mam wrażenie, że wiele osób prowadząc blogi robi to dla innych blogerów i zastanawia się jak oni ich osądzą, co pomyślą, jak skomentują… A przecież najważniejszy jest czytelnik i jego zdanie. Cały czas pamiętam, po co założyłam bloga. Chciałam się dzielić tym, co lubię, co mi się podoba i projektować swój świat, bez palca klienta, ślizgającego się po monitorze, który mówi mi jak powinno wyglądać to, co tworzę. Prowadzę to miejsce dla dziewczyn, które poszukują inspiracji, dobrej energii i pomysłów na kreatywne, kolorowe życie. Dlatego tak istotny był dla mnie plakat z cytatem wyżej, który początkowo zrobiłam do swojego biura, ale stał się inspiracją do całego wpisu.

Stworzyłam 3 plakaty do kobiecego biura. Wiecie, jestem świeżo po skończeniu mojej biurowej metamorfozy, dlatego ciągle jeszcze “jaram się” klimatem i szaleję na punkcie urządzania detali, jak np. ułożenie ołówków w szufladzie. Chyba nawet dzisiaj, jak skończę post i dam o nim znać w sieci, wybiorę się do “szwedzkiej sieciówki”, po parę rzeczy. Kiedy przygotowywałam zdjęcia do wpisu, zauważyłam, że przyda mi się trochę rzeczy do organizacji. Szczególnie te wszystkie klamerki, spinacze i przybory do pisania, potrzebują ogarnięcia.

GDZIE KUPIĆ BIUROWE GADŻETY?


Oczy mi się aż świecą, kiedy widzę, że biurowych gadżetów w pastelowych kolorach jest coraz więcej na rynku. Do tej pory kupowałam wszystko grzebiąc w czeluściach “ti-kej maksa” albo “tajgera”. Jak się okazuje — i popularne sklepy mają w swoich ofertach super śliczne pastelowe klipsy czy notesy.

1. Neonowe klipsy   |   2. Zakładki magnetyczne   |   3. Korkowy kaktus

4. Komplet pastelowych notatników   |   5. Dziewczęcy kubek   |   6. Pastelowe magnesy

7. Komplet pastelowych spinaczy |  8. Klamerki w kształcie kota (10 szt.)

Pobieranie grafiki


Plakaty do kobiecego biura

➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz tu

Plakaty do kobiecego biura

BIURKO SZEFOWEJ

PRÓBUJ, PRÓBUJ, PRÓBUJ

ZAWSZE PAMIĘTAJ


Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

 • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
 • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
 • Każdy z plakatów ma rozmiar A4
 • Można je drukować na domowej drukarce
 • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
 • Pliki zapisane są w formacie JPG
 • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!


➤ Jeżeli spodobają Wam się wzory, to będzie mi baaaaaardzo miło jeśli udostępnicie tapety u siebie!


Enjoy!!
magda

___
Wpis zawiera linki afiliacyjne

ZapiszZapiszZapiszZapisz

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Kalendarz 2018 do druku
Kalendarz 2018 do druku
December 03, 2017
3 bajkowe plakaty na zimę — edycja 2017
3 bajkowe plakaty na zimę — edycja 2017
November 28, 2017
Plakaty na halloween
Plakaty na Halloween
October 19, 2017
DIY deseczka na zdjęcia i pamiątki
DIY deseczka na zdjęcia i pamiątki
October 10, 2017
10 rzeczy, które pozwalają poczuć się jak w domu
10 rzeczy, które pozwalają poczuć się jak w domu
September 28, 2017
Plakaty jesienne — edycja 2017
Plakaty jesienne — edycja 2017
September 13, 2017
Opowiedz 21 szczęśliwych historii — 21 kart do druku
Opowiedz 21 szczęśliwych historii — 21 kart do druku
August 22, 2017
Plan miesiąca do druku — wrzesień 2017
Plan miesiąca do druku — wrzesień 2017
August 19, 2017
Plan miesiąca do druku — sierpień 2017
Plan miesiąca do druku — sierpień 2017
July 18, 2017
 • Magda, trafiłaś w dziesiątkę!

  • Dzięki! Z którym najbardziej?

   • Zawsze pamiętaj o tym, dlaczego zaczęłaś – proste zdanie, a zawiera wszystko

 • Plakaty są super! Subtelne, ale motywujące – bardzo mi się podoba ten kobiecy styl. Jednocześnie – jeżeli szukasz ładnych biurowych gadżetów – zapraszam Cię do Noteki! Znajdziesz tutaj dużo wyjątkowych notesów, długopisów, ołówków, jak i spinaczy, bloczków czy innych drobiazgów.
  http://www.noteka.pl

 • Karolina Cisek

  Madzia, są cudowne! dziękuję!

 • Cudowne.

 • Biurko szefowej to ideał zawiśnie zaraz na honorowym miejscu ❤️

 • Biurko szefowej pójdzie w ruch, jak nic! Niech no tylko ja się przeprowadzę, a zaplakatuję całą ścianą. Jak za dawnych lat

 • “Biurko szefowej” zawiśnie także u mnie

  • Mam nadzieję, że pięknie dekoruje ścianę, lub biurko

 • A u mnie już jest ‘zawsze pamiętaj…’, bo czasem mam taki dzień, że wątpię w sens wszystkiego – większość rzeczy nie idzie po myśli, ludzie marudzą… Ale w końcu jeden dzień nie może zaważyć na x latach pracy

  • Trzeba zawsze się pilnować, by jakaś głupotka, czy drobne zmęczenie nie odebrało nam radości i zadowolenia z dobrze wykonanej pracy

 • Ekstraśnie! Uwielbiam takie motywujące teksty! Mam taką specjalną ramkę z nimi, pora zmienić dekorację! Definitywnie!

 • Anna Winiarczyk-Madejska

  I inspiruj tak dalej, Kochana.I dodawaj energii. Dziewczyny są baaaaaardzo wdzięczne i cieszą się niebywale. Darzę Cię niesamowitym szacunkiem właśnie za to, że jesteś sobą. Że pozostajesz wierna swoim ideałom. I że jak mało kto rozumiesz sens blogowania. Dodając do tego Twój wielki talent, to już jest coś, czego nie umiem nawet nazwać właściwymi słowami. Dwa plakaty już wydrukowałam. Zawsze mówię, że wszystko przychodzi do nas w odpowiedniej chwili i znów się potwierdziło Właśnie dostałam awans na szefową, więc grafiki będą adekwatne. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam życząc cudownej weny artystycznej.

  • Bardzo dziękuję! Aaaale takie słowa mnie mobilizują i wspierają, bardzo, bardzo dziękuję

   Gratuluję awansu! Dobra kobieta, na odpowiednim stanowisku

 • Zacisze Lenki

  Zabieram Zawsze pamiętaj… Jeśli pozwolisz może sama spróbuję zrobić plakat z tym hasłem, bo bardzo mi się podoba.

 • Agnieszka Krasowska

  Magda, jak zawsze piękne plakaty! A może kilka plakatów do męskiego biura??? Tak na dzień taty akurat
  Pozdrawiam serdecznie!