Autor  

Plakaty do kobiecego biura


Kiedy zaczynałam projektować plakaty do tego posta, mój mąż zajrzał mi przez ramię i powiedział, że powinnam napisać hasła na nich w rodzaju żeńskim. Prawdopodobnie widział, że zastanawiam się nad formą. W języku angielskim wszystko brzmi tak piękne, a rodzaj nie ma znaczenia. Projektując po polsku — mam nie lada wyzwanie. Nie wyobrażam sobie jednak, żebym robiła plakaty po angielsku, bo tych jest pełno w sieci. Te na blogu są całkowicie “moje”, w moim, absolutnie kobiecym, pastelowym stylu.

Zaglądają tu głównie dziewczyny, po same “dziewczyńskie” inspiracje.  Założyłam bloga po to, żeby dzielić się tym, co lubię i co naprawdę mi się podoba. Takie postrzeganie blogowania było inspiracją do jednego z plakatów. Dzisiaj chciałabym podzielić się motywującymi grafikami do biura. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

~ Zawsze pamiętaj o tym, dlaczego zaczęłaś!

Czasami mam wrażenie, że w tej całej pogoni za kampaniami i pozycją w branży, blogosfera zapomina o czytelnikach. Profesjonalizacja, monetyzacja i w ogóle wszystkie te sprawy są spoko. Ale mam wrażenie, że wiele osób prowadząc blogi robi to dla innych blogerów i zastanawia się jak oni ich osądzą, co pomyślą, jak skomentują… A przecież najważniejszy jest czytelnik i jego zdanie. Cały czas pamiętam, po co założyłam bloga. Chciałam się dzielić tym, co lubię, co mi się podoba i projektować swój świat, bez palca klienta, ślizgającego się po monitorze, który mówi mi jak powinno wyglądać to, co tworzę. Prowadzę to miejsce dla dziewczyn, które poszukują inspiracji, dobrej energii i pomysłów na kreatywne, kolorowe życie. Dlatego tak istotny był dla mnie plakat z cytatem wyżej, który początkowo zrobiłam do swojego biura, ale stał się inspiracją do całego wpisu.

Stworzyłam 3 plakaty do kobiecego biura. Wiecie, jestem świeżo po skończeniu mojej biurowej metamorfozy, dlatego ciągle jeszcze “jaram się” klimatem i szaleję na punkcie urządzania detali, jak np. ułożenie ołówków w szufladzie. Chyba nawet dzisiaj, jak skończę post i dam o nim znać w sieci, wybiorę się do “szwedzkiej sieciówki”, po parę rzeczy. Kiedy przygotowywałam zdjęcia do wpisu, zauważyłam, że przyda mi się trochę rzeczy do organizacji. Szczególnie te wszystkie klamerki, spinacze i przybory do pisania, potrzebują ogarnięcia.

GDZIE KUPIĆ BIUROWE GADŻETY?


Oczy mi się aż świecą, kiedy widzę, że biurowych gadżetów w pastelowych kolorach jest coraz więcej na rynku. Do tej pory kupowałam wszystko grzebiąc w czeluściach “ti-kej maksa” albo “tajgera”. Jak się okazuje — i popularne sklepy mają w swoich ofertach super śliczne pastelowe klipsy czy notesy.

1. Neonowe klipsy   |   2. Zakładki magnetyczne   |   3. Korkowy kaktus

4. Komplet pastelowych notatników   |   5. Dziewczęcy kubek   |   6. Pastelowe magnesy

7. Komplet pastelowych spinaczy |  8. Klamerki w kształcie kota (10 szt.)

Pobieranie grafiki


Plakaty do kobiecego biura

➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz tu

Plakaty do kobiecego biura

BIURKO SZEFOWEJ

PRÓBUJ, PRÓBUJ, PRÓBUJ

ZAWSZE PAMIĘTAJ


Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Każdy z plakatów ma rozmiar A4
  • Można je drukować na domowej drukarce
  • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!


➤ Jeżeli spodobają Wam się wzory, to będzie mi baaaaaardzo miło jeśli udostępnicie tapety u siebie!


Enjoy!!
magda

___
Wpis zawiera linki afiliacyjne

ZapiszZapiszZapiszZapisz

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Grafiki z łabędziami — darmowe plakaty do druku
Grafiki z łabędziami — darmowe plakaty do druku
August 21, 2018
Aby zerwać z nawykiem — wyrób sobie nowy! Planner postanowień do druku
August 01, 2018
och outfit! 3 dziewczęce darmowe plakaty do druku
July 04, 2018
Otworzyłam mój sklep! Zapraszam do OCH PASTEL
June 27, 2018
Motywacyjny plakat do druku, który każdy chciałby mieć!
Motywacyjny plakat do druku, który każdy chciałby mieć!
May 15, 2018
18 kart do zdjęć na Instagram — do druku
18 kart do zdjęć na Instagram — do druku
May 08, 2018
Nasz pokój, którego nigdy nie widzieliście
Nasz pokój, którego nigdy nie widzieliście
April 16, 2018
Wiosenne plakaty z cytatami do druku
Wiosenne plakaty z cytatami do druku
April 04, 2018
107 plakatów do druku!
February 26, 2018