Autor  

Plan miesiąca do druku — lipiec 2017


Lipiec jest moim ulubionym miesiącem. Nie bez powodu! Rozpoczyna się… Moimi urodzinami! W tym roku są one szczególne, bo kończę 30-tkę. Wszystko już u nas zaplanowane, tort zamówiony, będzie różowo, złoto i… po włosku, ale w Polsce. Zresztą, będę chciała o tym napisać na blogu. Na pewno będzie trochę zdjęć na Instagramie oraz Stories.

Lato zawsze powoduje we mnie wzrost produktywności i mam ochotę projektować bez końca, więc cały czas poszukuję inspiracji na kolejne grafiki. Mam już w głowie kilka projektów, które niebawem pojawią się na blogu. Będzie to zarówno coś do kuchni jak i do poszerzania swoich horyzontów. Na pierwszy rzut — przychodzę z plannerem na lipiec, bo wiem, że już go wypatrujecie. Dziękuję za wszystkie miłe słowa, cieszę się, że go używacie i że się Wam sprawdza!

GRAFIKI NA WAKACJE


WAKACYJNE ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK
➤ BILECIKI DO PREZENTÓW W KSZTAŁCIE LODÓW
OZDOBNE RAMKI DO ZDJĘĆ

 


O MOIM PLANNERZE


Projekt na następny miesiąc powstaje zawsze pod koniec lub w połowie poprzedzającego go miesiąca. Jest on do pobrania dwóch wersjach — kolorowej oraz czarno-białej. W obu znajduje się kalendarium z miejscem do wpisania wydarzeń oraz lista rzeczy do zrobienia, z checkboxami, w których można odhaczać wykonane zadania. Jest też miejsce na urodzinyimieniny oraz kwadracik do wpisywania innych okoliczności, jak np. rocznice. Dodatkową rzeczą jest pole na wpisywanie rzeczy, które planujemy obejrzeć, przeczytać i odwiedzić w danym miesiącu. Myślę, że będzie to bardzo motywujące. W moim książkowym kalendarzu znalazłam rubryczkę z “myślą miesiąca”, zainspirowało mnie to do dodania takiego pola w tym plannerze.


➤ Podoba Ci się mój plan miesiąca? Podziel się z nim na FB! 


Pobieranie plannera


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Plan miesiąca do druku — lipiec 2017

LIPIEC 2017 – KOLOROWY

LIPIEC 2017 – CZARNO-BIAŁY

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekty są gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

 • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
 • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
 • Drukować je można na każdym rodzaju papieru
 • Wymiary każdego miesiąca to A4
 • Plik zapisany jest w formacie JPG
 • Można z niego korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nim cieszyć, ale nie sprzedawajcie go w żadnej postaci

Ponieważ plan miesiąca jest kontynuacją kalendarza na rok 2017 do druku — zapraszam Cię do jego pobrania! Jakiś czas temu stworzyłam minimalistyczny, ale dość kolorowy projekt. Każdy miesiąc składa się z ozdobnej grafiki oraz skromnego kalendarium. Jest w nim akcent boho, każda ze stron jest ozdobiona akwarelowym piórkiem. Zachęcam Was do pobierania i udostępniania zarówno wersji całorocznej jak i dedykowanych miesięcznych plannerów.

Mam nadzieję, że będzie Wam dobrze służyć!
Będzie mi miło, jeśli udostępnicie go dalej! Niech frunie w świat!

Enjoy!!

magda

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Planner miesięczny 2018 — styczeń, luty i marzec
Planner miesięczny 2018 — styczeń, luty i marzec
December 11, 2017
Kalendarz 2018 do druku
Kalendarz 2018 do druku
December 03, 2017
Plan miesiąca do druku — grudzień 2017
Plan miesiąca do druku — grudzień 2017
November 20, 2017
DIY deseczka na zdjęcia i pamiątki
DIY deseczka na zdjęcia i pamiątki
October 10, 2017
10 rzeczy, które pozwalają poczuć się jak w domu
10 rzeczy, które pozwalają poczuć się jak w domu
September 28, 2017
Plany zajęć do druku dla studentów — studia dzienne i zaoczne
Plany zajęć do druku dla studentów — studia dzienne i zaoczne
September 20, 2017
Plan miesiąca do druku — wrzesień 2017
Plan miesiąca do druku — wrzesień 2017
August 19, 2017
Porządek w szafie — etykiety do garderoby
Porządek w szafie — etykiety do garderoby
August 16, 2017
Plany lekcji do druku — edycja 2017
August 12, 2017
 • Julia Siwinska

  I tak już życzę wszystkiego najlepszego! Jak zawsze – drukuję Moja kolekcja z miesiąca na miesiąc się powiększa ♥

 • Dysieq

  Wcześnie, ale życzę wszystkiego najlepszego Oczywiście drukuję, lipca nie może zabraknąć na stosie kartek “Rzeczy z MyPinkPlum”. Pozdrawiam ♥

 • Uwielbiam tego typu planery, które nie są wyłącznie suchą rozpiską, ale mają w sobie także coś artystycznego. Niezwykle odpowiada mi stylistyka Twoich projektów, strasznie zazdroszczę takiego talentu :))

 • O jeżu, już lipiec !

 • Dla mnie lipiec to ważny miesiąc Dużo okazji do świętowania i ogólnie pozytywny czas! Ale jednak…… Jak to już?!?!?!?

 • Yuuki-chan

  Już nie mogę się doczekać dalszych miesięcy w tym roku i w 2018! Czekam na nie z niecierpliwością, gdyż jeszcze w wakacje chciałabym sobie zrobić organizer, żeby we wrześniu mogła już wszystko sobie wpisywać. Pozdrawiam

 • Wstałem dziś z myślą “muszę w końcu się ruszyć i zacząć planować. Tylko muszę narysować jakiś planer Czy cokolwiek” i bach! Zaoszczedzilem godzinę lub dwie. Dzięki!