Autor  

Porządek w szafie — etykiety do garderoby


Kontynuujemy naszą serię organizację mieszkania! Uwielbiam opisywać i upiększać swoją przestrzeń, a przy okazji dzielić się z Wami moimi rozwiązaniami i grafikami. W cyklu powstały już etykiety do domowego SPA oraz pralni. Teraz przyszła pora na miejsce największego chaosu — SZAFĘ! Z racji tego, że nigdzie tak nie panuje ruch, jak w niej!

Raz przerzucony ciuch, by nie powiedzieć „wprawiony w ruch”, zaczyna wędrować z półki na półkę, z szuflady do szuflady, z pudełka do pudełka, aż zostanie odnaleziony… Lub trafi do krainy wiecznego zapomnienia! Tego byśmy jednak nie chcieli. Panuje ogólna teoria, która mówi, że ubranie, którego nie nosimy dwa lata, powinno się oddać. Czasami to “nienoszenie” jest wynikiem tego, że ubranie po prostu przepadło w czeluściach szafy, a odnalezione — okazuje się być ulubioną częścią garderoby.

Opisując pudełka czy półki, oczywiście w miarę możliwości, uda nam się osiągnąć stan, w którym nie tylko wiemy co i gdzie leży, ale mamy motywację, żeby odkładać rzeczy na swoje miejsce po praniu i… prasowaniu! A prasowanie towarzyszy w tym wpisie nie bez powodu — tym razem do serii postów o organizacji mieszkania dołączyła się marka SteaMaster!

IDEALNIE WYPRASOWANE UBRANIA


Tutaj chciałabym Wam powiedzieć o rzeczy, która trafiła do mnie całkiem niedawno do testów. Oficjalnie przyznaję się, że nie znoszę prasowania i najczęściej zwalam to na mojego męża, który tylko troszkę mniej przy tym grymasi. Nigdy nie prasuję rzeczy przed ich włożeniem do szafy, ale każdy ma swoją metodę, prawda? Za to odkładam je zawsze na swoje miejsce, a teraz planuję mieć je wszystkie starannie opisane etykietami, które przygotowałam do pobierania i drukowania.

Ponieważ nie cierpię deski do prasowania i najchętniej wywaliłabym ją z domu, to rozumie się, że koncepcja działania SteaMastera, czyli parowego prasowacza, ogromnie mi się spodobała. I to od razu. Urządzenie to ma stelaż z wieszakami (jeden taki zwykły, drugi z klamerkami), na którym zawiesza się materiał i można go wygodnie prasować.

Szczerze i bez bicia — nie spodziewałam się, że będę tak zachwycona efektem. Od akiegoś czasu przebywam u mamy i przywiozłam urządzenie ze sobą, aby poddać go wspólnym testom. Żeby go porządnie sprawdzić, wybrałyśmy najtrudniejszą do wyprasowania rzecz na świecie, lnianą bluzkę. Uwierzcie mi, prasowanie jej to piekło! Kiedy zabrałam się za testowanie, to już pierwsze “przejechanie” dyszą puszczającą parę potwierdziło, że pójdzie o wiele bardziej gładko niż się spodziewałam. Ba! Mogę to napisać spokojnie — prasowanie w powietrzu nigdy nie było tak łatwe! Nie wierzyłam, że urządzenie będzie gotowe do działania w 45 sek, ale faktycznie było! Wystarczy delikatnie naciągnąć materiał i końcówką puszczającą parę dotykać bezpośrednio materiału.

ZNIŻKA DLA WAS


Na hasło: pinkplum otrzymacie 10% zniżki
na stacjonarne prasowacze parowe w sklepie Steamaster.
Ważna jest ona do 24.08.2017


ETYKIETY DO GARDEROBY


Do pobrania znajdziecie 45 etykiet z wypełnionymi polami oraz jedną stronę z takimi, które są puste i gotowe do samodzielnego opisania. Starałam się oczywiście wpisać uniwersalne hasła, które dopasują się do większości szaf, ale wiem, że niektórzy mają w tych tematach niezłą fantazję. Częstujcie się! Mam nadzieję, że wygonią one z Waszych szaf chaos i zapanuje w nich idealny porządek.

 

➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤ Etykietki do szafy — do druku

POBIERZ ETYKIETY DO SZAFY

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy kliknąć pobierz etykiety-do-szafy i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Kartka ma rozmiar A4
  • Można je drukować na domowej drukarce
  • W przypadku etykiet dobrze jest drukować je na papierze samoprzylepnym
  • Plik zapisany jest w formacie PDF
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Enjoy!!

___ 
Wpis powstał przy współpracy z marką SteaMaster

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Kartki na dzień Matki do druku
Kartki na dzień Matki do druku
May 09, 2020
Kuchnia pełna ziół — darmowa karta przepiśnika bobasa do druku
Kuchnia pełna ziół — darmowa karta przepiśnika bobasa do druku
March 24, 2020
59 pastelowych must have z wyprzedaży
59 pastelowych must have z wyprzedaży
July 16, 2019
Gadżety do organizacji, które sprawdziły mi się przy niemowlaku
Gadżety do organizacji, które sprawdziły mi się przy niemowlaku
July 08, 2019
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
November 20, 2018
Opowiedz 21 szczęśliwych historii — 21 kart do druku
Opowiedz 21 szczęśliwych historii — 21 kart do druku
August 22, 2017