Autor  

12 kubków na poprawę humoru


Ostatnie ciepłe dni sprawiają, że spędzam on-line znacznie, ale to znaaaaacznie mniej czasu. Jest to też efekt ilości pracy naukowej, na której aktualnie się skupiam. I nie jest to narzekanie — wręcz przeciwnie. Lubię co jakiś czas obrać inny azymut, więc sytuacja ogromnie mnie cieszy. Zauważalnie jest mnie mniej na blogu, będę jednak pracować nad tym, żeby ten stan rzeczy poprawić.

Rano drukowałam sobie nową kopię mojego plakatu z kawą, który jest również najpopularniejszą i najchętniej pobieraną z moich grafik (znajdziecie go tu). Zaraz po tym, jak zawisł już na tablicy — zabrałam się za przygotowywanie kawy. Od czego zaczęłam? Od 5 minutowego zastanawiania… jaki kubek dziś wybrać! Pewnie nie raz już pisałam, że jestem kubkomaniaczką. Mam też tak, że dany kubek jest na dany klimat. W szafce mam takie, które używam tylko (!) zimą lub jesienią. Z wiosennymi i letnimi jest różnie. Wszystko zależy do tego co się dzieje za oknem. I w sercu.

DAWKA INSPIRACJI

Od jakiegoś czasu buduję sobie katalog z „fajnymi kubkami”. Część z nich jest już w mojej szafce, ale ewidentnie muszę zastanowić się co dalej. Dom nie jest z gumy Ostatnio moim ulubieńcem jest ten miętusek w złote groszki, o który baaardzo często dostaję pytania. (Nie)stety mam na oku też inne perełki…

Jesteście gotowi na nową dawkę kubkowych inspiracji? Zapraszam!

01 w kropki, h&y   |   02 mr flaming, h&y   |   03 dobry, bo polski, KALVA

04 geometrycznie, MIA home passion   |   05 w plamki, h&y   |   06 kocia mama, h&y

07 kawo maniak, miamilu   |   08 glamour, Kina Ceramics   |   09 biedroneczki, David Michael

10 śpij kochanie, FOR REST   |   11 hej przygodo, Ambition   |   12 marmur, malikceramik

 


Który jest Waszym faworytem?
A może macie jakichś swoich ulubieńców z poza tej listy,
którymi chcecie się podzielić?

Chętnie podejrzę co podoba się moim czytelnikom

Enjoy!

____
Wpis zawiera linki afiliacyjne

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.