Autor  

Jesienno-zimowe zakładki do druku — edycja 2019


Październik rozpieścił nas cudowną, słoneczną aurą! Naprawdę żal się z nim rozstawać! Był to dla nas wyjątkowo piękny miesiąc, nie tylko ze względu na wspaniałą pogodę. Nasz bobas daje nam do wiwatu, ale jest jednocześnie ogromne i piękne przeżycie, a każdy kolejny dzień jest pełen przygód i nowych odkryć. Nie spodziewałam się tego! To ogromne szczęście.

Przez ostatnie miesiące nie miałam zbyt wiele czasu na lektury, przerzuciłam się na podcasty, których słucham przy okazji spacerów. Mam za to czas na to, żeby usiąść przed komputerem i coś dla Was zaprojektować. Tej przyjemności nie zamieniłabym na nic innego, a przy dobrej organizacji jestem w stanie dać ujść kreatywności. Dlatego pomyslałam, że po plakatach na jesień przyszedł czas na zakładki do książek. Rozkoszujcie się nimi! Niech moje jesienno-zimowe zakładki do druku — edycja 2019 miło Wam się używają!

KALENDARZ 2020 DO DRUKU

Przez ostatnie lata z moich grafik skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób. KILKADZIESIĄT! To ogromne wyróżnienie. Moje planery są narzędziem, które bez zbędnego gadania i dopisywania motywacyjnych teorii, mają za zadanie poprowadzić Cię za rękę i pomóc ogarnąć swoją rzeczywistość.

POBIERZ KALENDARZ

POZOSTAŁE EDYCJE ZAKŁADEK

NOWE POKŁADY KREATYWNOŚCI

Czułam, że ostatni rok był dość ciężki tu na blogu. Brakowało mi energii i ochoty, żeby usiąść i przygotować wszystko od A do Z tak jakbym to sobie wymarzyła. Perfekcjonizm mnie przerastał, a nie umiałam znaleźć sposobu, żeby ułatwić sobie przygotowywanie wpisów. W rezultacie projektowałam sporo, ale mocno posiłkowałam się mockupami, które nie do końca tak lubię. Albo fotografowałam smarfonem, i o ile uważam to za super opcje, to też nie do końca czułam satysfakcję z efektów.

Najwięcej energii poświęcałam na projektowanie paczek do sklepu, zawsze jednak starając się nie odpuszczać bloga, bo to on sprawia mi największą na świecie przyjemność z tworzenia. Od kiedy Kacperek jest już bardziej komunikatywny i łatwiej nam się zorganizować — znalałam sposób na połączenie pracy na uczelni, blogu, sklepie i… pisania doktoratu. Da się to robić z półrocznym dzieckiem, choć łatwo nie jest, ale o tym napiszę innym razem.

Świetnym krokiem do obudzenia całej masy pokładów kreatywności okazała się zmiana aparatu fotograficznego. Sporo osób o to pyta — teraz pracuję z aparatem cyfrowym (nie lustrzanką), ale ze zmienną optyką. To dokładnie ten aparat, ogromne znaczenie ma tu obiektyw 22 mm. Cudo! Połączenie przez WiFi lub Bluetooth ogromnie ułatwia sprawę, bo zdjęcia obrabiam od razu na Lightroomie w moim smartfonie. Polecam

POBIERZ ZA DARMO

Jesienno-zimowe zakładki do druku — edycja 2019

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli zaobserwujesz mnie na Instagramie (opcja jest dobrowolna). Informuję tam o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do obserwowania naszej codzienności.

 

 

LINKI DO POBRANIA:

POBIERZ — ZAKŁADKI 2019

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Każdy z plakatów ma rozmiar A4
  • Spokojnie można je drukować na domowej drukarce
  • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Enjoy!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

40 kart pracy do druku z zabawami dla dzieci + BONUS!
40 kart pracy do druku z zabawami dla dzieci + BONUS!
April 09, 2021
Wyzwanie z grafiką do druku — czytam więcej niż...
Wyzwanie z grafiką do druku — czytam więcej niż…
December 28, 2020
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
November 20, 2018
18 kart do zdjęć na Instagram — do druku
18 kart do zdjęć na Instagram — do druku
May 08, 2018
Noworoczne zakładki do książek — 4 wzory
Noworoczne zakładki do książek — 4 wzory
December 28, 2017
Jesienne zakładki do książek — edycja 2017
October 04, 2017
Wakacyjne zakładki do książek — edycja 2017
Wakacyjne zakładki do książek — edycja 2017
July 25, 2017
Wiosenne zakładki do książek
April 21, 2017
Zimowe zakładki do książek
November 27, 2016