Autor  

Kryzysowy planer zakupów do druku


Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek były dni, które budziły we mnie tyle frustracji, niemocy i zażenowania. Staram się twardo trzymać ziemi i patrzeć z optymizmem na historię, która dzieje się na naszych oczach. Jest trudno, ale na szczęście nie jestem w tym sama. Mam oparcie w mężu, a dobro synka jest celem nadrzędnym. Dlatego zapominam o tych frustracjach i działam. 

Jest kwarantanna, trzeba siedzieć w domu, więc nie mamy za bardzo innych (najczęściej przypadkowych) wydatków. Podstawowym zadaniem jest zabezpieczenie lodówki. Takiego porządku jeszcze w niej nigdy nie miałam! Nic bezsensownego na później, czy na zmarnowanie. A muszę przygotowywać się na dwa tygodnie. Można powiedzieć, że to nawet są jakieś plusy. 

DOBRA STRATEGIA

Trudne wyzwania i skomplikowane czasy wymuszają wyrobienie sobie odpowiednich nawyków. Podstawowym jest nienarażanie siebie i innych na zainfekowanie. Do minimum ograniczyliśmy kontakt face to face z ludźmi. Do tego unikanie dotykania przedmiotów bez potrzeby. Kontakt z kurierem łatwo zastąpić paczkomatami. Teraz otwierają się one na apkę — bez dotykania! Chętnie korzystam z opcji zrobienia zakupów online, do odbioru w sklepie. Wystarczy wejść, podać numer zamówienia, wziąć je i wyjść. W przypadku zakupów, nawet spożywczych, super rozwiązaniem jest dowóz do domu. Korzystam z niego od lat. Jednak i tutaj zaczyna być ciężko, bo zainteresowanie tą formą zakupów jest dziś ogromne. 

To zainteresowanie sprawia, że terminy na zakupy spożywcze online mają po kilka tygodni oczekiwania! Nie można zatem kupić w sieci wszystkiego, co by się chciało. Czasem trzeba pójść do sklepu stacjonarnego. Wtedy kluczowe jest przygotowanie listy zakupów. Dobrze jest spisać, to co trzeba kupić, a następnie przepisać w odpowiednim porządku. Znacie swoje sklepy najlepiej. Wiecie mniej więcej co i gdzie leży. Listę warto sporządzić w takiej kolejności, by jak najsprawniej przejść przez sklep, mając ją w dłoni. Tym samym ograniczyć czas w nim do minimum. Jeśli odpowiednio się nastawimy, to przy okazji unikniemy przy okazji przypadkowych zakupów. Ostrożność na wydatki jest konieczna, skoro zbliża się do nas kolejny kryzys – gospodarczy.

KRYZYSOWA LISTA ZAKUPÓW DO DRUKU

Żeby ułatwić moim czytelnikom ten trudny czas — przygotowałam listę zakupów, która powinna pomóc sprytnie ogarnąć zakupy. Zarówno te online jak i wypady do sklepu. Tak, żeby zrobić wszystko sprawnie, bez krzątania się bez sensu między półkami, kiedy na zewnątrz czeka kolejka. Albo online, żeby nie rezerwować zapasu terminów, których nie jesteśmy w stanie zrealizować. Zakupy trzeba robić mądrze! Nie tylko teraz, ale teraz szczególnie. Lista jest do pobrania za darmo, link znajdziecie niżej Drukujcie i planujcie!

LINKI DO POBRANIA:

POBIERZ — KRYZYSOWA LISTA ZAKUPÓW DO DRUKU

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Każdy z plakatów ma rozmiar A4
  • Spokojnie można je drukować na domowej drukarce
  • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)