Autor  

Darmowy planer wycieczki do druku


Czas wakacyjnych wypraw w pełni. Piękna pogoda zachęca do wyjazdów, a przed nami jeszcze cały sierpień słonecznych dni! Żeby umilić Wam wakacyjne wyjazdy, przygotowałam do druku kolejny planer do druku. Tym razem jest to planer wycieczki! Drukujcie i planujcie!


Musicie wiedzieć, że jestem fanką “smart pakowania”. Co to oznacza? Nie biorę na wyjazdy rzeczy zbędnych. Zwłaszcza podróżując po Polsce! Sklepy, drogerie czy apteki są na każdym kroku, więc na serio nie wydaje mi się, żebym musiała pakować pełną kosmetyczkę czy apteczkę na wszystkie choroby (i sr*czki) świata, jakie mogą nas spotkać podczas wyjazdu.

Dochodziłam do tego długo. Pamiętam nasze pierwsze wspólne wyjazdy we dwoje, nad morze. Jakieś 12-14 lat temu. Czego to ja nie brałam, LUDZIE! Połowa ubrań wracała nie ruszona, butów jak u diabła kieszeni, a i tak chodziłam w jednych. Nie wspomnę już o słynnej apteczce wyjazdowej — wszystko później lądowało w aptecznym koszu. Przeterminowane. To strata kasy, po pierwsze. A po drugie — mądre pakowanie oszczędza miejsce. Jeśli podróżujemy pociągiem, busem czy samolotem, to jest to szczególnie ważne. Chociaż i w przypadku auta, wolę mieć w nim mniej, niż więcej. Łatwiej się odnaleźć, to jedno, ale i podróżowanie lżejszym autem jest znacznie bardziej ekonomiczne.

INNE GRAFIKI DO DRUKU PRZYDATNE W PODRÓŻY


PAKOWANIE Z BOBASEM

Kiedy urodził się Kacperek, wiele osób mówiło mi, że teraz dopiero poznamy uroki wyjazdów z dzieckiem. I żebyśmy tylko sobie większe auto sprawili. Może od razu ciężarówkę. Albo i ze dwie.

Na krótki wyjazd z maluchem nie bierzemy wanienki, przewijaka i 3 paczek zapasowych pieluch. Szafę też pakujemy oszczędnie — tylko to, co faktycznie planujemy nosić. Tak robiliśmy w naszym przypadku od lat. Tak też postępujemy z pakowaniem naszego bobasa.

Zdecydowaliśmy się też na super kompaktowy wózek spacerowy Easywalker Buggy GO. Jest idealny na podróże i zajmuje tyle miejsca, co dwie siatki zakupów! Normalnie jest oczywiście regularnym, wygodnym wózkiem spacerowym.

Zakochaliśmy się w nim już na lutowych targach w Kielcach i nie mogłam podarować. Od miesiąca jest nasz, oczywiście ze wzorem z Myszką Miki, a jakże! Waży 7 kilogramów (!) i jest dla dziecka do 22 kg (!) — dla mnie dwa mega ważne czynniki! jego wymiary po złożeniu tu, uwaga, długość 58,5 – szerokość 44,5 i wysokość 27,5 cm. Pełniejszą recenzję przygotuję niebawem, jesteśmy w trakcie jego testowania. Jednak już teraz chciałam Wam dać znać, że jeśli poszukujecie idealnego wózka spacerowego do podróżowania , to ten jest absolutnym strzałem w dyszkę.


MOJE PLANERY DO DRUKU

Poszukujesz więcej grafik z planerami do druku? W moim sklepie przygotowałam dla Ciebie całą masę przeróżnych planerów ułatwiających ogarnianie codzienności! Od zawsze zastanawiałam się jak znaleźć sposób na to, żeby mieć więcej czasu, pieniędzy i radochy z pracy. Zorganizowane życie daje poczucie tego, że panujemy nad tym jak spędzamy czas — czy to pracując, czy też relaksując się

Drogą do sukcesu nie jest sztywne ustalanie reguł i pilnowanie się co do minuty czy co do grosza. Planery do druku są w tym świetnym pomocnikiem! Poprowadzą za rękę w obszarach, w których właśnie potrzebujesz pomocy. Jeśli chcesz zacząć oszczędzać, sprawdź planer budżetu domowego. Szykujecie się z rodziną na nowy rok szkolny? Na tę okazję zaprojektowałam dla Was super użyteczny planer szkolny, otoczony piękną szatą graficzną. Pamiętaj, ładne rzeczy inspirują! Sprawdź koniecznie ten planer z motywem zwierzorożców oraz akwarelowych piórek!


POBIERZ DARMOWY PLANER WYCIECZKI DO DRUKU

POBIERZ TERAZ PLANER WYCIECZKI DO DRUKU

SPRAWDŹ MÓJ PLANER NA CAŁY ROK SZKOLNY 2020/21

PLANER SZKOLNY DO DRUKU NA ROK 2020/21

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Każdy z plików ma rozmiar A4
  • Spokojnie można je drukować na domowej drukarce
  • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Wyzwanie z grafiką do druku — czytam więcej niż...
Wyzwanie z grafiką do druku — czytam więcej niż…
December 28, 2020
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Planer 2021 do druku
November 24, 2020
Jesienny lisek – czapeczka do druku dla dzieci
Plakaty jesienne do druku – edycja 2020
September 04, 2020
Darmowy notatnik w kropki i linie do druku dla ucznia
August 28, 2020
Idealny planer bez wysiłku — wybór papieru, drukarki i sposobu oprawy
Idealny planer bez wysiłku — wybór papieru, drukarki i sposobu oprawy
August 21, 2020
Darmowy planer kosmetyczny — terminy przydatności do druku
Darmowy planer kosmetyczny — terminy przydatności do druku
August 18, 2020
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
August 17, 2020
Grafika z 30 dniowym wyzwaniem FIT do druku
May 11, 2020