Autor  

Wyzwanie z grafiką do druku — czytam więcej niż…


Jedną z rzeczy, które mnie od dawna mnie martwią jest brak czasu na czytanie. Ciągle jest coś do roboty i nawet na koniec dnia oczy już odmawiają posłuszeństwa. Najchętniej wpatrywałyby się w ciemność za powiekami. Przez to nie raz wpisywałam się w te przykre statystki polskiego czytelnictwa. Widzę zresztą, że i Kamilowi to doskwiera. W swoim bullet journal zrobił planer z wyzwaniem, by przeczytać więcej niż „statystyczny polski czytelnik”. Zakradłam się do tej skarbnicy pomysłów i przerobiłam na grafikę z wyzwaniem, którą mogłabym się z Wami podzielić na początek nadchodzącego, mam nadzieję dużo lepszego, 2021 roku!

W grafice zawarłam opcję nie tylko związaną z książkami i e-bookami, ale również z audiobookami, które pozwalają „czytać” książki podczas pracy. Tak udało mi się przez ostatni miesiąc nadrobić siedem książek o wspinaczach – mojej ukrytej pasji. Polecam nie tylko czytać książki, ale i słuchać. Mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej i dadzą nam prawdziwą alternatywę wobec braku czasu na tradycyjną lekturę.

W amerykańskich (a jakże!) filmach imponowały mnie te kółeczka czytelnicze. Ludzie siedzą razem i rozmawiają o książce. Z takim nastawieniem zastanawiałam się, czy nie zrobić sobie i Wam za cel przeczytanie 52 książek, czyli jedna książka na każdy tydzień roku. Uznałam, że jest to dość oczywiste wyzwanie. Problem z czytelnictwem zauważalny jest już na poziomie pierwszej książki w roku. Wszystko małymi kroczkami. Na początek wystarczy przeczytać jedną książkę, by wyróżnić się na tle naszych nadwiślańskich plemion. Potem druga… i jeśli się uda – dojść do poziomu 24 i więcej!

Może wejdziecie ze mną w to wyzwanie? Zapraszam! Jaka będzie pierwsza? Jak dobrze pójdzie, to na przyszły rok wyzwanie: Przeczytam wszystkie nieprzeczytane książki w mojej biblioteczce?


PLANER DO DRUKU 2021

Jeśli poszukujecie idealnego planera 2021 do samodzielnego druku samodzielni — zapraszam do mojego sklepu ochpastel.pl.

Od pięciu lat tworzę dla Was najpiękniejsze planery roczne do samodzielnego druku w domu. W tym roku nie jest inaczej. Powstał już zestaw grafik z kalendarzami i dodatkami, które pomogą zorganizować się nadchodzącym nowym roku! Jak zwykle przygotowane są w JPG, żeby każdy mógł je spokojnie obsłużyć i wydrukować tyle kartek, ile będzie mu potrzebne! Mam też dla Was niespodziankę, czeka na końcu wpisu.

Prawdopodobnie czeka nas rok pełen zmieniających się planów. Jest, jak jest, trzeba być dobrej myśli i starać się opanować sytuację na tyle, na ile jest to możliwe Dlatego praca z planerami, które drukujemy sobie sami, to wyjątkowo wygodna opcja!


Pobieranie grafiki


Chcesz być informowany o nowych darmowych grafikach do druku?

 Obserwuj My Pink Plum na Instagramie

➤ Wyzwanie z grafiką do druku — czytam więcej niż…

POBIERZ GRAFIKĘ Z WYZWANIEM

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.


Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Kartka ma rozmiar A4
  • Można je drukować na domowej drukarce
  • Każdy papier jest odpowiedni
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!
  • Jeśli chcesz udostępnić grafiki, to podlinkuj je do posta

Cudownego 2021!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer ewidencji zamrażarki + etykiety do druku
June 20, 2022
Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Planery miesięczne do druku — sierpień i wrzesień 2021
August 01, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
40 kart pracy do druku z zabawami dla dzieci + BONUS!
40 kart pracy do druku z zabawami dla dzieci + BONUS!
April 09, 2021
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
Planer 2021 do druku
November 24, 2020
Jesienny lisek – czapeczka do druku dla dzieci
Plakaty jesienne do druku – edycja 2020
September 04, 2020