Autor  

7 krojów pisma idealnych do kobiecych biznesów


Wybór kroju pisma do logo czy też całej identyfikacji wizualnej własnej marki to ogromne wyzwanie. Oczywiście zlecamy to grafikowi, ale zdarza się, że pada postanowienie opracowania jej samodzielnie. Dlatego postanowiłam wyjść na przeciw dziewczynom poszukującym fajnych fontów dla ich biznesów! Żadnych wiwijasków czy innych kaligraficznych krojów, od których Internet pęka w szwach. Zdecydowałam się na 7 unikalnych i darmowych fontów, które z pełną aprobatą zastosowałabym w profesjonalnych grafikach dla klientów! Zobaczcie jakie jest 7 krojów pisma idealnych do kobiecych biznesów!

INNE WPISY ZWIĄZANE Z TYPOGRAFIĄ:


01 font Forum / 02 font New York / 03 font Rosarina
04 font Lancelot / 05 font Belotta
06 font Glass Antiqua / 07 font Gotu

INSTALACJA I UŻYWANIE

  • Przeczytaj licencje fontów! Są one dołączane do pobranych pików lub są podane na stronach z których je pobierasz oraz na stronach ich autorów.
  • Pliki instalujesz na komputerze, a nie w konkretnym programie! Po instalacji w systemie będą one działały w każdym z programów, który obsługuje czcionki

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.