Autor  

Można mieć wygląd, ale nie mieć mocy!


Niepoprawny optymizm to jedna z cech, które najbardziej lubię u innych. I u siebie. Daje mi on energię i coraz większy apetyt, żeby z życia korzystać pełną parą! Czasami kiedy mam natłok pracy i nikłą ilość czasu na przyjemności, a pozytywne myślenie zaczyna trafiać szlag – przypominam sobie fragment wierszyka, który w podstawówce do pamiętnika wpisała mi koleżanka (mieliście takie?!). „Łap szczęście za ogon i duś jak cytrynkę…” – to niesamowite jak bardzo te słowa utkwiły w mojej głowie!

Budowanie dobrego nastroju to sztuka, a ja postanowiłam Wam pomóc w jej zrealizowaniu! Dzięki nagrodzie, która jest do wygrania, będziecie mogli odetchnąć z ulgą i zacząć korzystać z życia w pełni! Pozytywnie, kreatywnie i inspirująco – zapraszam Was do udziału w konkursie!

Z pomocą przychodzi mi przystojny Pan Strażak! Jest on jednak poparciem znanej teorii, że nie zawsze „nie wszystko piękne co się świeci”. Dlaczego ten mięśniak nie wzbudza mojej pełnej fascynacji? W tym celu musicie obejrzeć poniższy filmik, a później… Odpowiedzcie na moje pytanie i zawalczcie o wspaniałą nagrodę! Pamiętajcie – można mieć wygląd, ale nie mieć mocy!

Nie daj się zwieść pozorom – zgadnij, na podstawie filmiku zamieszczonego w poście,
co takiego może mieć zarówno wygląd i moc?

Masz już pomysł cóż to mogło by być? To do dzieła!

Autor najtrafniejszej odpowiedzi, który najbardziej kreatywnie uzasadni swoje przypuszczenia – wygrywa! Nagrodą w konkursie jest… No własnie! Nie mogę zdradzić Wam co jest do wygrania, ponieważ wtedy odpowiedziałabym na pytanie z filmowej zagadki – a to Wasze zadanie

Powiem tylko jedno – do wygrania jest czadowa rzecz, warta ponad 1000 zł!
Ja już testowałam, zachwycałam się i mogę #żyćpełnąparą!

Teraz Wasza kolej!

CO TRZEBA ZROBIĆ?

Odpowiedzi na powyższe pytanie należy udzielić pod tym postem. Jedynie odpowiedzi udzielone tutaj będą brały udział w konkursie. Spośród tych z Was, którzy napiszą co jest przedmiotem pytania konkursowego, lub będą bardzo blisko jego odgadnięcia, wybiorę tego, kto w najbardziej kreatywny sposób uzasadni swoją odpowiedź. Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj. Jeśli nie posiadacie konta na Bloggerze lub Google+ – podajcie proszę swój e-mail lub adres bloga/strony

DO KIEDY?

Konkurs rozpoczyna się 7 listopada i trwać będzie do 16 listopada 2014 roku – całe 10 dni Macie dużo czasu na obejrzenie filmiku i zastanowienie się w czym rzecz oraz dlaczego przystojny Pan Strażak stwarza pozory, ale… nie ma mocy (w sikawce rzecz jasna!!)

Wyniki wraz z rozwiązaniem zagadki
opublikuję na blogu 17 listopada.


Czekam na Wasze odpowiedzi Kochani!
Jestem szalenie ciekawa co takiego wymyślicie

Enjoy!!

Post jest częścią kampanii promocyjnej

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.