Autor  

Plakaty wakacyjne – #PoczujWolnosc z Nestea!


Mieszkając w dużym mieście zawsze jest tak samo – zabieganie, brak ciszy i spokoju, ciągła walka o miejsce w przestrzeni i wieczne zmęczenie. Nieustanne bycie w ruchu sprawia, że rzadkie chwile odpoczynku są ogromnym prezentem dla ciała i duszy. Każdy ma swój sposób. Ostatnio przypomniałam sobie o jednym. Chcecie dowiedzieć się jakim? 

Wraz z marką Nestea postanowiliśmy dać Wam nieco radości i uśmiechu. Usiadłam do komputera, włączyłam wakacyjną muzykę i postanowiłam chwilę pomarzyć. Pobyć przez moment małym dzieckiem z kredkami. Dawno nie miałam przyjemności rysowania tego co i jak chciałam oraz jak daleko daje mi zagalopować wyobraźnia. Tak oto, mając za oknem błękitne niebo, chcę zabrać Was w podróż do dalekich miejsc, gdzie na basenie skąpanym w słońcu, popijamy sobie mrożoną herbatę z lodem i zanurzamy stopy w chłodnej wodzie. Macie ochotę na odświeżające owoce? A może na wycieczkę do lodziarni? Najważniejsze, żeby w ciągu dnia, chociaż raz poczuć wolność od obowiązków i znaleźć chwilę dla siebie!
Wakacyjne dekoracje w całym domu przypominają o spokojnych chwilach, które miałam, i które na mnie czekają. Te krótkie momenty lenistwa, to codzienna, zasłużona nagroda. Wasza również! 
Moje plakaty to takie „przypominajki”, na które możecie spojrzeć w każdej chwili, żeby pamiętać, jak ważne jest zrobić coś dla siebie! Daj się ponieść wyobraźni i choćby na chwilę wybierz się w egzotyczną podróż albo cofnij w czasie do jakichś przyjemnych chwil. Poczuj wolność, wycisz się i pozwól marzeniom działać!

Wszystkie grafiki możecie pobierać klikając na link pod każdą z miniaturek. Przygotowane są one do druku w wysokiej jakości, w formacie A4. Obrazki możecie wykorzystywać niekomercyjnie i dekorować nim swoje mieszkania do woli! Pamiętajcie, że mają przypominać o chwili wytchnienia w ciągu dnia! W końcu mamy przed sobą lato, a ono jest idealnym czasem na odpoczynek

Pobierz wakacyjne obrazki!
Pobierz catch the sun
Pobierz Hello summer
Pobierz make iced tea!

Plakaty powieście tam, gdzie najlepiej się czujecie. Możecie drukować je do różnych ramek, różnych wielkości. Niech będą inspiracją w kuchni, salonie, czy w biurze. Może w pracy znalazłoby się miejsce? Nie ważne kiedy i gdzie, chciałabym, byście patrząc na nie po prostu się uśmiechnęli. 

Jeśli oznaczycie mnie oraz markę Nestea na Instagramie,
to z wielką chęcią pooglądamy jak obrazki prezentują się w Waszych wnętrzach!
Enjoy!!
Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
June 23, 2020
3 plakaty motywacyjne z piórkami do druku
May 21, 2020
Grafika z 30 dniowym wyzwaniem FIT do druku
May 11, 2020
Kartki na dzień Matki do druku
Kartki na dzień Matki do druku
May 09, 2020
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
April 28, 2020
Wiosenny plakat motywacyjny do druku — edycja 2020
Wiosenny plakat motywacyjny do druku — edycja 2020
April 09, 2020
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
November 15, 2019
Kalendarz 2020 do druku
October 15, 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
September 21, 2019