Autor  

Plakaty wakacyjne – #PoczujWolnosc z Nestea!


Mieszkając w dużym mieście zawsze jest tak samo – zabieganie, brak ciszy i spokoju, ciągła walka o miejsce w przestrzeni i wieczne zmęczenie. Nieustanne bycie w ruchu sprawia, że rzadkie chwile odpoczynku są ogromnym prezentem dla ciała i duszy. Każdy ma swój sposób. Ostatnio przypomniałam sobie o jednym. Chcecie dowiedzieć się jakim? 

Wraz z marką Nestea postanowiliśmy dać Wam nieco radości i uśmiechu. Usiadłam do komputera, włączyłam wakacyjną muzykę i postanowiłam chwilę pomarzyć. Pobyć przez moment małym dzieckiem z kredkami. Dawno nie miałam przyjemności rysowania tego co i jak chciałam oraz jak daleko daje mi zagalopować wyobraźnia. Tak oto, mając za oknem błękitne niebo, chcę zabrać Was w podróż do dalekich miejsc, gdzie na basenie skąpanym w słońcu, popijamy sobie mrożoną herbatę z lodem i zanurzamy stopy w chłodnej wodzie. Macie ochotę na odświeżające owoce? A może na wycieczkę do lodziarni? Najważniejsze, żeby w ciągu dnia, chociaż raz poczuć wolność od obowiązków i znaleźć chwilę dla siebie!
Wakacyjne dekoracje w całym domu przypominają o spokojnych chwilach, które miałam, i które na mnie czekają. Te krótkie momenty lenistwa, to codzienna, zasłużona nagroda. Wasza również! 
Moje plakaty to takie „przypominajki”, na które możecie spojrzeć w każdej chwili, żeby pamiętać, jak ważne jest zrobić coś dla siebie! Daj się ponieść wyobraźni i choćby na chwilę wybierz się w egzotyczną podróż albo cofnij w czasie do jakichś przyjemnych chwil. Poczuj wolność, wycisz się i pozwól marzeniom działać!

Wszystkie grafiki możecie pobierać klikając na link pod każdą z miniaturek. Przygotowane są one do druku w wysokiej jakości, w formacie A4. Obrazki możecie wykorzystywać niekomercyjnie i dekorować nim swoje mieszkania do woli! Pamiętajcie, że mają przypominać o chwili wytchnienia w ciągu dnia! W końcu mamy przed sobą lato, a ono jest idealnym czasem na odpoczynek

Pobierz wakacyjne obrazki!
Pobierz catch the sun
Pobierz Hello summer
Pobierz make iced tea!

Plakaty powieście tam, gdzie najlepiej się czujecie. Możecie drukować je do różnych ramek, różnych wielkości. Niech będą inspiracją w kuchni, salonie, czy w biurze. Może w pracy znalazłoby się miejsce? Nie ważne kiedy i gdzie, chciałabym, byście patrząc na nie po prostu się uśmiechnęli. 

Jeśli oznaczycie mnie oraz markę Nestea na Instagramie,
to z wielką chęcią pooglądamy jak obrazki prezentują się w Waszych wnętrzach!
Enjoy!!
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
February 12, 2021
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
December 03, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020
Planer akademicki z kalendarzem 2020/21 do druku
August 05, 2020
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
June 23, 2020
3 plakaty motywacyjne z piórkami do druku
May 21, 2020