Autor  

Plakaty wakacyjne – #PoczujWolnosc z Nestea!


Mieszkając w dużym mieście zawsze jest tak samo – zabieganie, brak ciszy i spokoju, ciągła walka o miejsce w przestrzeni i wieczne zmęczenie. Nieustanne bycie w ruchu sprawia, że rzadkie chwile odpoczynku są ogromnym prezentem dla ciała i duszy. Każdy ma swój sposób. Ostatnio przypomniałam sobie o jednym. Chcecie dowiedzieć się jakim? 

Wraz z marką Nestea postanowiliśmy dać Wam nieco radości i uśmiechu. Usiadłam do komputera, włączyłam wakacyjną muzykę i postanowiłam chwilę pomarzyć. Pobyć przez moment małym dzieckiem z kredkami. Dawno nie miałam przyjemności rysowania tego co i jak chciałam oraz jak daleko daje mi zagalopować wyobraźnia. Tak oto, mając za oknem błękitne niebo, chcę zabrać Was w podróż do dalekich miejsc, gdzie na basenie skąpanym w słońcu, popijamy sobie mrożoną herbatę z lodem i zanurzamy stopy w chłodnej wodzie. Macie ochotę na odświeżające owoce? A może na wycieczkę do lodziarni? Najważniejsze, żeby w ciągu dnia, chociaż raz poczuć wolność od obowiązków i znaleźć chwilę dla siebie!
Wakacyjne dekoracje w całym domu przypominają o spokojnych chwilach, które miałam, i które na mnie czekają. Te krótkie momenty lenistwa, to codzienna, zasłużona nagroda. Wasza również! 
Moje plakaty to takie „przypominajki”, na które możecie spojrzeć w każdej chwili, żeby pamiętać, jak ważne jest zrobić coś dla siebie! Daj się ponieść wyobraźni i choćby na chwilę wybierz się w egzotyczną podróż albo cofnij w czasie do jakichś przyjemnych chwil. Poczuj wolność, wycisz się i pozwól marzeniom działać!

Wszystkie grafiki możecie pobierać klikając na link pod każdą z miniaturek. Przygotowane są one do druku w wysokiej jakości, w formacie A4. Obrazki możecie wykorzystywać niekomercyjnie i dekorować nim swoje mieszkania do woli! Pamiętajcie, że mają przypominać o chwili wytchnienia w ciągu dnia! W końcu mamy przed sobą lato, a ono jest idealnym czasem na odpoczynek

Pobierz wakacyjne obrazki!
Pobierz catch the sun
Pobierz Hello summer
Pobierz make iced tea!

Plakaty powieście tam, gdzie najlepiej się czujecie. Możecie drukować je do różnych ramek, różnych wielkości. Niech będą inspiracją w kuchni, salonie, czy w biurze. Może w pracy znalazłoby się miejsce? Nie ważne kiedy i gdzie, chciałabym, byście patrząc na nie po prostu się uśmiechnęli. 

Jeśli oznaczycie mnie oraz markę Nestea na Instagramie,
to z wielką chęcią pooglądamy jak obrazki prezentują się w Waszych wnętrzach!
Enjoy!!
Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
November 15, 2019
Kalendarz 2020 do druku
October 15, 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
September 21, 2019
Planery do druku na rok szkolny/akademicki 2019/2020
Planery do druku na rok szkolny/akademicki 2019/2020
August 14, 2019
Żona, mama, SZEF — plakat do druku
Żona, mama, szef — plakat do druku
June 21, 2019
Kiedy ostatnio zrobiłaś „TO” dla siebie?
Kiedy ostatnio zrobiłaś „TO” dla siebie?
February 25, 2019
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
January 16, 2019
Plakaty świąteczne do druku — edycja 2018
Plakaty świąteczne do druku — edycja 2018
December 05, 2018
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
November 20, 2018