Autor  

Nasza granatowa sypialnia ze złotymi dodatkami


Zakochałam się. Bez pamięci i jak szalona! Tak, moją nową miłością jest… granatowy! Od dłuższego czasu pragnęłam zmiany ściany w sypialni. Choć świetnie czuliśmy się we wcześniejszych brązach, to z czasem zaczęły nas one męczyć. W dodatku troszkę się już opatrzyły i znudziły. Poszukiwaliśmy czegoś ciemniejszego, dojrzalszego i oryginalnego.

O naszych planach zmian w sypialni pisałam już dawno. Nawet dopytywaliście, czy nie zrezygnowałam z pomysłu.  Absolutnie nie! Skoro zadecydowaliśmy (razem z Kamilem, gdyż świetnie dogadujemy się w tej kwestii), że w naszej sypialni zagości granatowy wraz ze złotymi dodatkami, to musiało się tak stać prędzej czy później. Na szczęście pojawiła się na naszej drodze marka Magnat, z którą przeprowadziliśmy metamorfozę, o jakiej marzyłam!

Zmiany były też inspiracją do tego, żeby przygotować kolejną serię pięknych rzeczy do druku! Jestem pewna, że czarno białe plakaty do sypialni, umilą Wasze wnętrze i zainspirują do pięknych zmian w swoim otoczeniu. Znajdziecie je na końcu posta!

Nasza granatowa sypialnia ze złotymi dodatkami

Poszukiwania zaczęliśmy od przeglądnięcia kolorów farb z połyskiem satynowym, na stronie ze wzornikiem. Zdecydowaliśmy, że przetestujemy cztery kolory, zanim dokonamy ostatecznego wyboru. Zresztą pokazywałam na Instagramie, że wybór nie jest łatwy. Zdecydowaliśmy, że kolor BG 3420 to ten jedyny i wymarzony, który będzie nam towarzyszył przez najbliższe lata. I to jego możecie teraz oglądać w naszej sypialni.

01-granatowe-farby-do-scian 02-farby-magnat-granatowy

Było trochę zamieszania, bo jak część z Was wie, nasza sypialnia jest wąska, ma szerokość długości łóżka, więc mamy w niej dwoje drzwi, żeby był dostęp do obu jego stron. Dzięki temu jest ona ładnie i wyraźnie podzielona na część Pani i Pana Domu.

Do prac zagoniłam oczywiście Kamila, który nim się obejrzałam, skończył nakładać pierwszą warstwę. A kiedy wróciłam z lemoniadą, ten już składał drabinę i czyścił wałki… Wieczorem, kiedy już wszystko wyschło, zakochałam się bez pamięci w nowym kolorze sypialni!

03-niebieska-sypialnia 04-multispray-zloty-sniezka

Wspomniałam wyżej, że pojawił się również plan na złote dodatki. Zdecydowaliśmy się na złoty Multispray od Śnieżki. Słyszałam o nim wiele wspaniałych opinii, ale nie spodziewałam się, że przerośnie on moje oczekiwania. Pomalowaliśmy nimi elementy łóżka, gałki szafki nocnej, lampki… W sumie musiałam się nieźle powstrzymywać, żeby nie przesadzić. SERIO. Zwariowałam na punkcie tego złotego wykończenia.

07-sypialnia-inspiracje05-granatowa-ściana-w-sypialni06-dark-blue-vintage-bedroom13-oryginalna-sypialnia09-złote-dodatki-do-sypialni

Wiele osób pisało mi, że jest w szoku. Że nasz wybór koloru był zaskoczeniem. Wiecie co? Nie ma co się obawiać takich morskich, ciemnych kolorów, ponieważ doskonale uzupełniają je złote i białe dodatki. A światło od okna układa się wręcz bajecznie na granatowej powierzchni.

Chciałam wyjść ze stylu romantycznego shabby chic, dodać mieszkaniu eleganckiego klimatu i większej dojrzałości. Mam zresztą wrażenie, że wszystko co mam w domu dużo lepiej wygląda na takim tle. Od poduszki, czy ramki, po toaletkę i ramę łóżka.

08-sypialnia-w-stylu-vintage 10-granatowa-sypialnia 12-poduszki-do-sypialni 14-navy-blue-wall11-modna-sypialnia-kolor-scian


17-ulozenie-ramek-na-scianie

Pobieranie plakatów


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku:

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę.
Informuję na niej o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania. 


➤  Pobierz grafikę:

01-plakaty-do-sypialni

Au Złoto — poziomy Au Złoto — pionowy


02-plakaty-czarno-białe

Mr & Mrs — czarny Mr & Mrs — biały


03-darmowe-plakaty-do-druku

Słodkich snów — pionowy Słodkich snów — poziomy


Tym razem znajdziecie plakaty w dwóch wariantach, wiem, że wiele osób takich wyczekiwało Projekty są jest gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Drukować je można na każdym rodzaju papieru
  • Wymiary każdego plakatu to A4
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

15-elegancka-sypialnia 16-kwiaty-w-sypialniCo myślicie o naszej metamorfozie? Mam nadzieję, że w Polsce zapanuje moda
na tak odważne wykorzystanie kolorów  Że odejdziemy o nudnych pasteli
i uszlachetnimy nasze ściany bardziej eleganckimi kolorami!

Enjoy!!

magda

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Planery do druku na rok szkolny/akademicki 2019/2020
Planery do druku na rok szkolny/akademicki 2019/2020
August 14, 2019
Praktyczna wyprawka — moja lista dla młodych rodziców
Praktyczna wyprawka — moja lista dla młodych rodziców
July 22, 2019
59 pastelowych must have z wyprzedaży
59 pastelowych must have z wyprzedaży
July 16, 2019
Żona, mama, SZEF — plakat do druku
Żona, mama, szef — plakat do druku
June 21, 2019
Kiedy ostatnio zrobiłaś „TO” dla siebie?
Kiedy ostatnio zrobiłaś „TO” dla siebie?
February 25, 2019
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
January 16, 2019
Plakaty świąteczne do druku — edycja 2018
Plakaty świąteczne do druku — edycja 2018
December 05, 2018
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
Idealny sposób na ocieplenie sypialni
November 20, 2018
Jak zrobić złoty wydruk na domowej drukarce?
Jak zrobić złoty wydruk na domowej drukarce?
November 08, 2018