Autor  

Zaproszenia na urodziny — edycja letnia, 2 wzory


Uwielbiam obchodzić urodziny! Każdego roku, kiedy zbliża się 1. lipca, zaczynam swoje małe przygotowania. Chociaż wakacje średnio sprzyjają urządzaniu tego typu imprez, bo to sezon urlopowy i wiele osób jest na wyjazdach, to zawsze jednak staram się wstrzelić w termin, który będzie dla moich gości komfortowy. Mam wrażenie, że co roku w dorosłym życiu, tymi hucznymi urodzinami „odbijam sobie” fakt, że jako lipcowy dzieciak, nie mogłam częstować kolegów i koleżanek cukierkami w szkole. Kto ma wakacje w lato zrozumie!

Mam kilka małych tradycji, numer jeden to upieczenie bazyliowego tortu z truskawkami, co nie udało mi się w tym roku! W następnym odrobię podwójnie. Druga sprawa — przygotowanie motywu przewodniego. Uwielbiam wyprawy po kolorowe słomki i parasolki do drinków. W tym roku dopadłam również piękne papierowe flamingi, które idealnie dopasowały się do różowego tortu i klimatu w stylu wakacji na nadmorskiej lagunie. W przygotowaniach warto pomyśleć również o winietkach na stół, niewykluczone, że przyda się też girlanda. Niedługo będę też miała dla Was niespodziankę do druku, której jeszcze nigdzie nie widziałam. Wypatrujcie!

Mam nadzieję, że zainspiruję Was do tego, żebyście poszukali motywów dla organizowanych przez Was urodzin! Dlatego przygotowałam dwa wzory zaproszeń do pobrania. Powstały dwa motywy, pierwszy jest bardziej dziewczęcy, o smaku lodów balkonowych, drugi chłopięcy, w stylu marynistycznym. Jest to edycja letnia, mam w planach jej rozbudowę o kolejne sezony. Dlaczego? Bo nie czuję latem tego, co czułabym jesienią, a zimą tego, co czuję wiosną, przenosi się to na klimat grafik, które tworzę. A musi być najpiękniej i najszczerzej, prawda?

Zaproszenia wystarczy pobrać, wydrukować i wypisać Mam nadzieję, że Wasi goście będą zachwyceni!

darmowy-wzor-zaproszenia

Zaproszenia na urodziny — edycja letnia, 2 wzory

Pobieranie zaproszeń


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Zaproszenia na urodziny
— edycja letnia, 2 wzory

WZÓR DZIEWCZĘCY

WZÓR CHŁOPIĘCY


Projekty są gotowe do pobrania z linków, które znajdziecie powyżej. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop – odpowiadam od razu, bo często pojawiają się o to pytania.

  • Nie zmieniam kolorów ani wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedyną wersją zaproszeń
  • Pliki udostępnione są w formacie JPG
  • Przygotowane są w wysokiej jakości druku, możecie je drukować w każdej mniejszej wielkości (ewentualnie większej, do 30% powiększenia nie powinny tracić na jakości)
  • Zalecam drukowanie na papierze o większej gramaturze (ok. 240g, czyli np. blok techniczny)
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Enjoy!!!

magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Prezentownik 2020 – zabawki dla dzieci
November 20, 2020
Pomysły na prezenty na Dzień Dziecka dla roczniaka
Pomysły na prezenty na Dzień Dziecka dla roczniaka
May 18, 2020
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
Lekki fioletowy tort jagodowy z bzem lilak
May 14, 2020
99 pomysłów na prezent — prezentownik 2019
99 pomysłów na prezent — prezentownik 2019
November 28, 2019
59 pastelowych must have z wyprzedaży
59 pastelowych must have z wyprzedaży
July 16, 2019
90 pomysłów na prezent dla osób, które „niby mają wszystko”
December 08, 2018
Modne torebki wiklinowe — złoto mojego regionu
Modne torebki wiklinowe — złoto mojego regionu
July 23, 2018
99 prezentów dla osób, którym ciężko coś kupić
99 prezentów dla osób, którym ciężko coś kupić
December 07, 2017
Opowiedz 21 szczęśliwych historii — 21 kart do druku
Opowiedz 21 szczęśliwych historii — 21 kart do druku
August 22, 2017