Autor  

3 bajkowe plakaty na zimę — edycja 2017


Pamiętacie jak wiosną przykicały do mnie zajączki Lindt? Tak bardzo się polubiliśmy, że — jestem przekonana — musiały coś szepnąć na uszko misiom, które z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, również mnie odwiedziły. Stworzyliśmy świetny, złoty team! Spędziłam z nimi cały dzień na ciężkiej pracy, by przygotować dla Was piękne 3 bajkowe plakaty do druku. Dużo też rozmawialiśmy o tym, jakie to prezenty i atrakcje Złote Misie szykują w tym roku. Zwłaszcza jeden prezent zrobił na mnie takie wrażenie, że muszę o nim więcej opowiedzieć.


MISIOWE HISTORIE LINDT


Jeśli część z Was jest niecierpliwa i  JUŻ chce się dowiedzieć co to takiego —  biegnijcie na TĘ stronę i przeczytajcie, co wspaniałego tam znalazłam. Tylko nie zapomnijcie wrócić do mnie po plakaty!

[czas na wizytę na stronie pod linkiem Misiowe Historie...]

Wróciliście? Doskonale! Podobało się? Ale nic nie mówcie, bo część osób zostało tutaj i chce dowiedzieć się ode mnie, co to tam się ukrywa. Zachowajmy jednak założoną wcześniej kolejność informacji…

Kocham zimę. Z wielu powodów i mocno. Zimą mamy najwięcej wyzwań związanych między innymi z poszukiwaniami unikalnych i zaskakujących prezentów. Takich, które będą wyróżniały się pod każdym względem od wszystkich innych upominków świata. Zwłaszcza jako prezent osobisty, specjalnie dla tej jednej osoby. O takie podarunki naprawdę jest ciężko, sami to pewnie doskonale wiecie.

Od Złotego Misia dostałam cynk, że marka Lindt przygotowała specjalną stronę, na której możemy nagrać piękną historię o “Poszukiwaczach Zaginionej Gwiazdki”. W dodatku bajka jest… częściowo czytana przez nas! Tylko parę słów i kilka kliknięć dzieli nas od stworzenia spersonalizowanego, darmowego audiobooka z bajką na Święta.

JAK NAGRAĆ SPERSONALIZOWANĄ BAJKĘ?

 1. Na stronie  Misiowych Historii  wpisujemy imię osoby, której dedykujemy historię
  oraz wybieramy okładkę,
 2. następnie nagrywamy wstęp do bajki o „Poszukiwaczach zaginionej gwiazdki”,
 3. a reszta historii jest już nagrana przez Pana narratora i bohaterów.
 4. Twoja Misiowa Historia przechodzi przez proces moderacji…
 5. .. i generuje się link, którym możesz podzielić się z bliskimi wysyłając go mailowo lub publikując na Facebooku.   

NAGRAJ SWOJĄ MISIOWĄ HISTORIĘ

 

Mojej bajki możecie posłuchać tutaj. Jej bohaterem jest Sebastianek. Mój kochany 2,5 roczny chrześniak, który uwielbia słuchać różnych historyjek! Jego mama czyta mu sporo książek. Nie mogę się doczekać jego miny, kiedy okaże się, że sam jest bohaterem nagranej bajki, którą w dodatku czytam mu ja. Planuję puścić ją Sebkowi i rodzinie w Wigilię. To będzie naprawdę magiczne, jestem pewna, że nie obejdzie się bez wzruszeń!

ZIMOWE PLAKATY NA ŚWIĘTA


Jednym z najfajniejszych graficznie wyzwań jest obdarowanie Was rzeczami do wydrukowania. Na przykład w zeszłym roku mogliście znaleźć u mnie świąteczną girlandę, a zimowe plakaty to już mała tradycja. Nie chcę jednak grać na jedną nutę i szukam w sobie nowych pomysłów i wrażliwości. Do tego staram się unikać banałów, co w przypadku każdego święta jest najtrudniejsze. Skoro dalej tu jesteście, znaczy, że dobrze ze swojego zadania wywiązuję.

Myślę, że tegoroczne plakaty również się spodobają i zawisną na Waszych ścianach. A lekko i z przyjemnością powstawały, co mam nadzieję — widać. Projektując je, wręcz zatęskniłam za tymi zimowo-świątecznymi wieczorami, kiedy wtulona w męża siedzę w cieple rodzinnego domu, patrząc się za zimne okno. Popijając zimową herbatkę, choć jej intensywny zapach siłuje się z zapachem choinki, słucham świątecznej składanki. W kuchni mama lepi najlepsze na świecie pierogi, a tata dorzuca do kominka bukowe drewno. Jeden z kotów spokojnie pochrapują sobie na fotelu, a drugi przy mamie liczy na to, że coś ze stołu spadnie… Rozmarzyłam się.

POBIERANIE PLAKATÓW


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.

 

POBIERZ PLAKAT — GRUDZIEŃ

POBIERZ PLAKAT — ZŁOTA CHOINKA

POBIERZ PLAKAT — GWIAZDKA Z NIEBA

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

 • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
 • Grafiki przygotowane są w wysokiej jakości do druku
 • Każdy z plakatów ma rozmiar A4
 • Można je drukować na domowej drukarce
 • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
 • Pliki zapisane są w formacie JPG
 • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Będąc dzieckiem, chciałam być bohaterką bajki — razem ze swoimi lalkami, misiami i innymi ulubionymi postaciami pójść w świat przygody. No, mi się wtedy nie udało, ale dziś już wiem, że jest możliwe podarować komuś prosto od serca spełnienie takiego marzenia. Nic to nie kosztuje, poza odrobiną czasu i miłości.

Jeszcze raz zapraszam Was na stronę misiowehistorielindt.pl, na której możecie obdarować bliskich piękną bajką! A u mnie z bloga ściągnijcie, już dla siebie, plakaty na nadchodzącą zimę. Niech otulą Wasze mieszkania ciepłą aurą!

Dzielmy się pięknymi historiami i miłością!

____
Wpis został zrealizowany we współpracy z marką Lindt

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
February 12, 2021
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
December 03, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020
Planer akademicki z kalendarzem 2020/21 do druku
August 05, 2020
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
June 23, 2020
3 plakaty motywacyjne z piórkami do druku
May 21, 2020