Autor  

5 dekoracji świątecznych last minute


Za dwa dni Święta! U nas ich klimat jest już meeeega podkręcony. Szczególnie dzięki przygotowywanej ostatnio Playliście Świątecznej, którą tworzymy razem z Wami. Kto jeszcze tam nie zaglądał, to koniecznie polecam nadrobić. Tymczasem chciałam wrócić jeszcze do tematu dekorowania bożonarodzeniowego mieszkania! Przygotowałam post dla spóźnialskich, którzy w zapracowaniu nie mają czasu na poszukiwania pięknych, darmowych dekoracji do druku. Jeśli więc dopiero planujecie dodać jakieś akcenty, to właśnie teraz jest na to idealny moment!


Plakaty świąteczne

Grafiki świąteczne, z których możecie zrobić kartki, plakaty na ścianę lub cokolwiek macie ochotę, to moja coroczna tradycja. W tym roku miałam przyjemność realizować je w otoczeniu dekoracji marki Tesco, które fantastycznie wpasowały się w klimat naszego romantycznego mieszkania i przypadły wszystkim bardzo do gustu. Znajdziecie je u mnie w edycji 2015 oraz 2014. Serce mi rośnie, kiedy dostaje od Was masę oznaczeń na Instagramie, Facebooku oraz we wiadomościach prywatnych, gdzie wysyłacie mi zdjęcia z ich użyciem. Naprawdę nie mogę doczekać się przygotowywania kolejnych grafik!


Bileciki na prezenty

Jeśli już o tradycjach mowa, to Paulina z One Litte Smile co roku przygotowuje piękne etykietki na prezenty. Nie umiem opisać słów radości, kiedy przyczepiłam je do prezentów ode mnie! Tak, wykorzystuje je co roku i już nie możemy doczekać się tych tegorocznych na podarunkach dla bliskich. Polecam obejrzeć też wspaniałe edycje 2014 i 2013!


Papierowy domek – pudełko na prezenty

Domek, który jest pudełeczkiem na prezenty, ogromnie mnie urzekł. Zresztą jak wszystko, co robi Weronika z Mavelo. Zdecydowanie widzę je też jako dekorację między łodyżkami iglaków. Jeśli zdążymy, to zagonię Kamila do powycinania mi wzorów i poustawiam je pod choinką. Mogą też stać sobie między ramkami na jakieś komódce albo znaleźć się w świątecznym stroiku.


Świąteczna girlanda

W tym roku pierwszy raz zdecydowałam się na świąteczną girlandę i wiem, że ten projekt będzie się pojawiał nie tylko w odsłonie bożonarodzeniowej! Możemy powiesić ją nad kominkiem, komodą, telewizorem albo na ścianie między innymi ramkami. Macie pomysły, w jakiej jeszcze tematyce byście ją widzieli? Chętnie posłucham i zaprojektuję więcej takich dekoracji!


Kokardy na prezenty lub choinkę

I znów pomysł, który znalazłam u Pauliny z OLS, czyli kokardy na prezenty. Mam jednak dla Was propozycję, żeby umieścić je… na choince! Uwierzcie mi, moja intuicja na pewno dobrze mi podpowiada. To też super pomysł na przygotowanie dekoracji razem z dzieciakami, uwielbiałam  jako przedszkolak przygotowywać papierowe łańcuchy na choinkę, a Wy?


I jak tam? Gotowi do działania?
Sprawmy, aby masze domy były najpiękniejsze w te Święta!!
Enjoy!

magda

Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Kuchnia pełna ziół — darmowa karta przepiśnika bobasa do druku
Kuchnia pełna ziół — darmowa karta przepiśnika bobasa do druku
March 24, 2020
99 pomysłów na prezent — prezentownik 2019
99 pomysłów na prezent — prezentownik 2019
November 28, 2019
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
November 15, 2019
Kalendarz 2020 do druku
October 15, 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
September 21, 2019
Planery do druku na rok szkolny/akademicki 2019/2020
Planery do druku na rok szkolny/akademicki 2019/2020
August 14, 2019
Żona, mama, SZEF — plakat do druku
Żona, mama, szef — plakat do druku
June 21, 2019
Kiedy ostatnio zrobiłaś „TO” dla siebie?
Kiedy ostatnio zrobiłaś „TO” dla siebie?
February 25, 2019
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
2 najmodniejsze plakaty na 2019 rok do druku
January 16, 2019