Autor  

5 dekoracji świątecznych last minute


Za dwa dni Święta! U nas ich klimat jest już meeeega podkręcony. Szczególnie dzięki przygotowywanej ostatnio Playliście Świątecznej, którą tworzymy razem z Wami. Kto jeszcze tam nie zaglądał, to koniecznie polecam nadrobić. Tymczasem chciałam wrócić jeszcze do tematu dekorowania bożonarodzeniowego mieszkania! Przygotowałam post dla spóźnialskich, którzy w zapracowaniu nie mają czasu na poszukiwania pięknych, darmowych dekoracji do druku. Jeśli więc dopiero planujecie dodać jakieś akcenty, to właśnie teraz jest na to idealny moment!


Plakaty świąteczne

Grafiki świąteczne, z których możecie zrobić kartki, plakaty na ścianę lub cokolwiek macie ochotę, to moja coroczna tradycja. W tym roku miałam przyjemność realizować je w otoczeniu dekoracji marki Tesco, które fantastycznie wpasowały się w klimat naszego romantycznego mieszkania i przypadły wszystkim bardzo do gustu. Znajdziecie je u mnie w edycji 2015 oraz 2014. Serce mi rośnie, kiedy dostaje od Was masę oznaczeń na Instagramie, Facebooku oraz we wiadomościach prywatnych, gdzie wysyłacie mi zdjęcia z ich użyciem. Naprawdę nie mogę doczekać się przygotowywania kolejnych grafik!


Bileciki na prezenty

Jeśli już o tradycjach mowa, to Paulina z One Litte Smile co roku przygotowuje piękne etykietki na prezenty. Nie umiem opisać słów radości, kiedy przyczepiłam je do prezentów ode mnie! Tak, wykorzystuje je co roku i już nie możemy doczekać się tych tegorocznych na podarunkach dla bliskich. Polecam obejrzeć też wspaniałe edycje 2014 i 2013!


Papierowy domek – pudełko na prezenty

Domek, który jest pudełeczkiem na prezenty, ogromnie mnie urzekł. Zresztą jak wszystko, co robi Weronika z Mavelo. Zdecydowanie widzę je też jako dekorację między łodyżkami iglaków. Jeśli zdążymy, to zagonię Kamila do powycinania mi wzorów i poustawiam je pod choinką. Mogą też stać sobie między ramkami na jakieś komódce albo znaleźć się w świątecznym stroiku.


Świąteczna girlanda

W tym roku pierwszy raz zdecydowałam się na świąteczną girlandę i wiem, że ten projekt będzie się pojawiał nie tylko w odsłonie bożonarodzeniowej! Możemy powiesić ją nad kominkiem, komodą, telewizorem albo na ścianie między innymi ramkami. Macie pomysły, w jakiej jeszcze tematyce byście ją widzieli? Chętnie posłucham i zaprojektuję więcej takich dekoracji!


Kokardy na prezenty lub choinkę

I znów pomysł, który znalazłam u Pauliny z OLS, czyli kokardy na prezenty. Mam jednak dla Was propozycję, żeby umieścić je… na choince! Uwierzcie mi, moja intuicja na pewno dobrze mi podpowiada. To też super pomysł na przygotowanie dekoracji razem z dzieciakami, uwielbiałam  jako przedszkolak przygotowywać papierowe łańcuchy na choinkę, a Wy?


I jak tam? Gotowi do działania?
Sprawmy, aby masze domy były najpiękniejsze w te Święta!!
Enjoy!

magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
February 12, 2021
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
December 03, 2020
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Aqua Flex
32 fiszki do organizacji porządków i moja recenzja Tefal Flex Aqua
November 25, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020
Planer akademicki z kalendarzem 2020/21 do druku
August 05, 2020
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
June 23, 2020