Autor  

8 najpopularniejszych postów 2015


Uwielbiam podsumowania! Zawsze zastanawiam się, skąd w mojej artystycznej duszy tyle zamiłowania do tabelek i liczb. W sumie… matematyka zawsze była moim ulubionym przedmiotem, a ja sama jestem przecież inżynierem. Dlatego, kiedy tylko mam okazję, robię raporty prawie ze wszystkiego.

Muszę przyznać, że 2015 rok był fantastyczny. Cieszy mnie, że My Pink Plum stał się jedynym w swoim rodzaju blogiem, na którym znajdziecie inspirujące grafiki! Projekty do druku były definitywnie topowymi tematami tego roku. Na 8 najpopularniejszych postów, aż 6 to projekty, które możecie pobierać za free. Tworzyć rzeczy, które zdobią mieszkania czytelników, to naprawdę wielka przyjemność.


Plan lekcji/zadań – 3 grafiki do druku + BONUS

Kiedy tworzyłam plany lekcji, przez myśl mi nie przeszło, że będzie to najpopularniejszy post w tym roku. Cieszę się z jego sukcesu, a ilość oznaczeń na Instagramie przeszła najśmielsze moje oczekiwania. Pierwszy raz zdarzyło mi się też rozbudować publikację! Ze względu na ogromną ilość próśb od Was — do planów lekcji dodałam wersję „planów zadań”. Mam nadzieję, że zapoczątkuje to fajną tradycję na blogu i co roku będę się dzielić nowymi wzorami.


3 plakaty tylko dla niej – grafika do druku

To post, który udowodnił, że My Pink Plum nie bez powodu jest najbardziej kobiecym blogiem w sieci! :) Plakaty sezonowe to już u mnie zwyczaj. Szukałam pomysłu na temat, który będzie bezterminowy i uniwersalny. I tak wymyśliłam… plakaty dla niej! Wiem, że dziewczyny dostają je na prezenty od swoich chłopaków i przyjaciółek, takie wieści to też wspaniała niespodzianka dla mnie!


Piosenka dla rodziców – na podziękowanie

Mówiłam, że lubię zestawienia? W tym pomógł mi Kamil. Znudzeni „Cudownych rodziców mam”, piosenką piękną, choć bardzo oklepaną, która nie zaskakuje oryginalnością, stworzyliśmy alternatywną listę utworów do podziękowań dla rodziców na weselu. Ruch z Google dał o sobie znać! Fajnie jest tworzyć coś, czego ludzie poszukują


Obrazki do pokoju dziecka

Obrazki do pokoju dziecka są tak urocze, że jeden wisiał nawet jakiś czas w naszej sypialni A co tam, w końcu nie tylko dzieci kochają misie! Cieszę się, że zdobią pokoje Waszych pociech. I obiecuję, że na tej jednej serii nie poprzestanę!


Upominki dla gości — Ślub Łobuzów!

O tym, że Łobuzy w tym roku wzięli ślub — nie trzeba chyba nikomu przypominać. Miałam przyjemność pomagać w przygotowaniach razem z Damianem, a rezultatami części prac podzieliłam się w poście z upominkiem dla gości weselnych. Szukacie inspiracji na podziękowanie bliskim za bycie z Wami w dniu ślubu? Po raz kolejny tematyka weselna nie zawiodła mnie w swojej popularności.


Naklejki na zeszyty – grafika do druku

Podczas pracy nad tym postem dowiedziałam się, że nie ma już takiego przedmiotu jak Przysposobienie Obronne. Poza tym ogromnie nabrałam ochoty znów czuć na plecach oddech 1 września i z pasją podpisywać zeszyty, pakować piórnik czy wypełniać plan lekcji.


[DIY] Walentynkowe plakaty

I jest kolejna tradycja mojego bloga! Tematy walentynkowe zaczną się lada dzień, więc fajnie, że mogę przypomnieć o tym jednym z popularniejszych postów zeszłego roku. Dzięki nim właśnie poczułam wielkiego bakcyla na to, że będę robić dla Was najlepszej jakości grafiki, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej!


Dziennik diety – grafika do druku

Dieta to jedno z najważniejszych słów w moim życiu. Kiedy postanowiłam przygotować sobie dziennik spożywanych dań, nie mogłam nie podzielić się nim z moimi czytelnikami. Ma motywować do działania, ponieważ wychodzę z założenia, że wszystko co ładne powoduje, że chce  się nam więcej!


Dziękuję za ten rok, następny będzie jeszcze lepszy!
Obiecuję!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Share Week 2016
March 24, 2016
Zwiedzanie Mediolanu #2 — komunikacja i jedzenie
March 07, 2016
Zwiedzanie Mediolanu #1 — moda, sztuka i zabytki
March 01, 2016
Komu kibicujemy w Blogu Roku 2015?
February 27, 2016
9 najfajniejszych aut z TV!
January 03, 2016
Top 5 kotów instagrama
November 16, 2015
Lipiec ’15 na Instagramie
July 31, 2015
Ranking najlepszych blogów o designie 2015
July 08, 2015
Czerwiec ’15 na Instagramie
June 30, 2015