Autor  

Wiosenne plakaty motywacyjne — do druku


W tym roku wiosna, w postaci moich plakatów, pojawia się lekko spóźniona. Najważniejsze, że poprawiła kwiatową koronę i zmierza już zadowolona, żeby ozdobić nasze wnętrza mieszkań i domów. Wiele osób wysyła mi wiadomości, że przydałaby się jakaś zmiana, bo ich ściany zdobią jeszcze plakaty zimowe. Fakt, czas na działania! Usiadłam więc do komputera i zaprojektowałam kolejną, po plakatach typograficznych, które pokochaliście, serię obrazków motywacyjnych na wiosnę!

Poza dużą ilością słońca, która codziennie rano budzi nas przez szczeliny rolet, przyda nam się coś ładnego we wnętrzach. Chciałam, żeby było kolorowo, kwiatowo i pastelowo! Dawno nie pojawiały się plakaty typowo kobiecie, chociaż pastele zagościły kiedy zrobiłam ostatnie obrazki do pokoju dzieci i plakaty miłosne, to wciąż czułam niedosyt Obiecuję, że pomyślę nad czymś, co nie będzie ociekało słodkością i różem. Jednak na razie musiałam, po prostu musiałam, dać Wam najpiękniejszy bukiet kwiatów, jaki tylko mogłam przygotować!

 

obrazki-z-cytatami


linkowa-porcja-motywacji

Generator cytatów

Hasła motywacyjne niewątpliwie są jednym z wywoływaczy uśmiechu i impulsem do działań. Jest przecież tak wiele sposobów na motywację! Przy okazji chciałam Wam wspomnieć o wspaniałym generatorze motywujących cytatów, który przygotowała u siebie Paulina! Wczoraj, kiedy usiadłam, klikałam sobie jak opętana i wczytywałam się w każdy, bo zestaw sentencji jest fantastyczny!


Historia pewnego znanego bloga

Dodatkową dawkę motywacji możecie znaleźć w poście Aliny, która opisała jak zaczęła blogować. Jestem przekonana, że ci, którzy zastanawiali się nad założeniem bloga, po przeczytaniu jej artykułu, przestaną mieć wątpliwości i zaczną sami tworzyć swój „kawałek internetu”. Czytając żałowałam, że na początku swojej drogi nie byłam tak zorganizowana i rozsądna, a na WordPress przeniosłam się dopiero teraz! Może macie ochotę, żebyśmy podzielili się naszymi odczuciami odnośnie przeniesienia z Bloggera na tę platformę?


Jak się zabrać do działania?

Powie Wam Andrzej! W swoimi filmiku na YT dzieli się metodami, które sam wykorzystuje. Najbardziej podoba mi się to, że przekazuje je w fantastyczny, mega optymistyczny (!) sposób. Tak, że mam ochotę rzucić wszystko i zorganizować sobie od nowa nie tylko dzień, ale i cały najbliższy tydzień!


plakaty do kuchni

Do pobrania przygotowane jest 3 plakaty z sentencjami. Oczywiście wszystkie są w języku polskim. Jakoś już nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Udało mi się okiełznać i pokochać polskie litery, cieszę się, że mnie do tego przekonaliście. To dzięki Wam i dla Was! W serii znajdziecie dwa plakaty pionowe i jeden poziomy. Wszystkie zasady pobierania, drukowania i wykorzystywania opisałam jak zawsze niżej.
plakaty-z-polskimi-cytatamiobrazki-na-prezentmotywacyjne-plakaty


Pobieranie plakatów


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafikę:

Życie jest piękne

Rozpocznij dzień od wielkiego uśmiechu

Kieruj się sercem


Projekty są gotowe do pobrania z linków, które znajdziecie powyżej. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop – odpowiadam od razu, bo często pojawiają się o to pytania

  • Nie zmieniam kolorów ani wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedyną wersją plakatów motywacyjnych
  • Pliki przygotowane są w formacie JPG
  • Rozmiar plików to A4 (210x297mm)
  • Wszystkie posiadają wysoką jakość do druku, można je drukować w każdej mniejszej wielkości (ewentualnie większej, do 30% powiększenia nie powinny tracić na jakości)
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy i znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci

Dajcie znać w komentarzach, jak Wam się podobają i czy je wykorzystacie u siebie

Enjoy!!

magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer ewidencji zamrażarki + etykiety do druku
June 20, 2022
6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Moja kolekcja ceramiki w kolorze kobaltowym
August 10, 2021
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
February 12, 2021