Autor  

Plakaty na ocieplenie jesiennych dni


Ostatnio przypomniałam na fanpage’u o zeszłorocznych plakatach jesiennych. Dostałam wtedy kilka wiadomości jak bardzo cieszycie się, że zaczęłam projektować grafiki tylko w języku polskim. Nasze wyrazy są trudne do okiełznania, ale robię wszystko, żeby było jak najpiękniej! Poza tym — obrazków po angielsku znajdziecie w sieci od groma. Jestem przeszczęśliwa, że mogę dać Wam coś wyjątkowego. Gdy siadałam do projektowania nowej edycji plakatów, czułam, że odpocznę. Grafika to ewidentnie moja terapia. Dzisiaj przychodzę z grafikami, które mają rozweselić i ocieplić wnętrza w jesienne dni. Kiedy to wtuleni w poduchy, będziemy rozkoszować się długimi wieczorami, oczywiście z kubkiem herbaty lub gorącej czekolady. A w naszym przypadku, również kotami ugniatającymi puszysty koc.

Uwielbiam jesień (i chyba za często to powtarzam). Ożywia mnie i powoduje, że mam ochotę robić więcej i więcej. Wiecie, że nigdy nie zaczynam pracy, zanim nie przeglądnę inspiracji? Nieważne czy projektuję logo czy plakat, zawsze sięgam do albumów (półka od wyd, Taschen aż się ugina) lub przeglądam Pinterest. To nawyk, który mam ze studiów. Muszę Wam kiedyś opowiedzieć jak to się stało, że zostałam grafikiem! Zresztą jak zbierałam pytania do Q&A na YT — wiele osób było tego ciekawych. Jeśli chcecie o coś jeszcze zapytać, to zróbcie to w komentarzach, a ja przygotuję niebawem film.

Oooo i mam do Was prośbę! Postanowiłam, że będę o tym pisać, bo wszyscy chcemy, żeby dobre wieści roznosiły się jak najlepiej Dlatego jeśli chcecie pokazać innym, że jest blog, który oferuje piękne rzeczy do druku za darmo — powiedzcie o mnie znajomym!

➤ Podobają Ci się moje plakaty? Podziel się z nimi na FB!

1. Figurka jeżyk  |   2. Skarbonka lisek   |   3. Obrazek LED   |   4. Żółta lampa

5. Świecznik dynia   |   6. Tealighty liski   |   7. Skarbonka samochód |  8. Pudełko z liskiem


plakaty-do-wydrukowania-w-domu Plakaty na ocieplenie jesiennych dni

Pobieranie plakatów


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


➤  Pobierz grafiki:

Plakaty na ocieplenie jesiennych dni

Hej! Ciepłej jesieni

Jesień

Jesienne listki


Projekty są jest gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik. Tak jak zawsze, zaprojektowałam wszystko w programie Adobe Photoshop.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Drukować je można na każdym rodzaju papieru
  • Wymiary każdego plakatu to A4
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

 


Enjoy!

magda

____
Wpis zawiera linki afiliacyjne

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
February 12, 2021
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
December 03, 2020
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
PLAKAT Z LENIWCEM DO DRUKU
August 07, 2020
Planer akademicki z kalendarzem 2020/21 do druku
August 05, 2020
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
June 23, 2020
3 plakaty motywacyjne z piórkami do druku
May 21, 2020