Autor  

Plan miesiąca do druku — sierpień 2017


Jak pisałam w ostatnim, kalendarzowo-plannerowym poście, lipiec jest moim ulubionym miesiącem. Składa się na to wiele rzeczy, o których wspominałam. Sierpień to za to czas, kiedy wakacyjne dni zamieniają się w rutynę. Uwielbiam klimat odpoczynku tego miesiąca. Mam wówczas wrażenie, że powoli coś już się kończy, że wracam „do normalności”. Wtedy tym bardziej chwytam za kalendarz i szukam dni, w które mogłabym wyrwać się jeszcze do słonecznych poranków w ogrodzie, gorącego południa w lesie i wieczorem — radosnego skwierczenia wypalającego się w ognisku drewna. W zeszłym roku pierwszy raz od dawna wyjechaliśmy nad polskie morze, do Dębek. Było cudownie. A co planujemy w tym roku?

Właśnie wróciliśmy z kilkudniowej wizyty u moich rodziców w Nisku na Podkarpaciu. Ale już widzę, patrząc do plannera, że niedługo znów będziemy w trasie. Wrócimy na kilka dni do rodzinnego domu w przynajmniej dwa razy. Za pierwszym na imieniny mamy, a za drugim na… dożynki! Kocham klimat polskich wsi. Ludzie zbierają się na polu, chodzą między straganami, gustują miejscowych specjałów. Tu gospodynie wesoło trajkoczą o planach na jesień, a tam gospodarze podziwiają eksponaty nadleśnictwa. Gdzie indziej dzieciaczki biegają z watą cukrową i błagają o nową lalkę i procę. I nagle wówczas, okazuje się, kiedy patrzę na to z boku, że wszyscy się znają.

A to nie koniec planów! Pod koniec sierpnia będzie jeszcze coś super extra! Czeka nas rejs jachtem po północnym wybrzeżu Adriatyku, ale o tym zdradzę więcej niebawem! To będzie coś nie-sa-mo-wi-te-go!


GRAFIKI NA WAKACJE


WAKACYJNE ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK
➤ BILECIKI DO PREZENTÓW W KSZTAŁCIE LODÓW
OZDOBNE RAMKI DO ZDJĘĆ

 


 O MOIM PLANNERZE


Projekt na następny miesiąc powstaje zawsze pod koniec lub w połowie poprzedzającego go miesiąca. Jest on do pobrania dwóch wersjach — kolorowej oraz czarno-białej. W obu znajduje się kalendarium z miejscem do wpisania wydarzeń oraz lista rzeczy do zrobienia, z checkboxami, w których można odhaczać wykonane zadania. Jest też miejsce na urodzinyimieniny oraz kwadracik do wpisywania innych okoliczności, jak np. rocznice. Dodatkową rzeczą jest pole na wpisywanie rzeczy, które planujemy obejrzeć, przeczytać i odwiedzić w danym miesiącu. Myślę, że będzie to bardzo motywujące. W moim książkowym kalendarzu znalazłam rubryczkę z „myślą miesiąca”, zainspirowało mnie to do dodania takiego pola w tym plannerze.


➤ Podoba Ci się mój plan miesiąca? Podziel się z nim na FB! 


Pobieranie plannera


➤  Polub My Pink Plum na Facebooku

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.


Plan miesiąca do druku — sierpień 2017:

SIERPIEŃ 2017 – KOLOROWY

SIERPIEŃ 2017 – CZARNO-BIAŁY

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekty są gotowe do pobrania wyżej. Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Drukować je można na każdym rodzaju papieru
  • Wymiary każdego miesiąca to A4
  • Plik zapisany jest w formacie JPG
  • Można z niego korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nim cieszyć, ale nie sprzedawajcie go w żadnej postaci

Ponieważ plan miesiąca jest kontynuacją kalendarza na rok 2017 do druku — zapraszam Cię do jego pobrania! Jakiś czas temu stworzyłam minimalistyczny, ale dość kolorowy projekt. Każdy miesiąc składa się z ozdobnej grafiki oraz skromnego kalendarium. Jest w nim akcent boho, każda ze stron jest ozdobiona akwarelowym piórkiem. Zachęcam Was do pobierania i udostępniania zarówno wersji całorocznej jak i dedykowanych miesięcznych plannerów.

Mam nadzieję, że będzie Wam dobrze służyć!
Będzie mi miło, jeśli udostępnicie go dalej! Niech frunie w świat!

Enjoy!!

magda

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
Planer 2021 do druku
November 24, 2020
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
Najpiękniejszy planer szkolny z kalendarzem 2020/21 do druku
August 17, 2020
Grafika z 30 dniowym wyzwaniem FIT do druku
May 11, 2020
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner
April 28, 2020
Kalendarz 2020 do druku
October 15, 2019
Planery do druku na rok szkolny/akademicki 2019/2020
Planery do druku na rok szkolny/akademicki 2019/2020
August 14, 2019