Autor  

12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner


Moja historia z BuJo, czyli Bullet Journalem, który jest dokumentowaniem, planowaniem i organizowaniem codzienności, zaczęła się kilka lat temu. Uwielbiałam oglądać ulubione amerykańskie blogerki, które pokazywały kreatywne sposoby na ogarnianie życia. W końcu zaczęłam robić to sama, a o początkach możecie poczytać w tym wpisie.

Powstanie mojego pierwszego BuJo było efektem poszukiwania sposobu na odpoczynek z tworzeniem pamiętnika oraz odpowiednim organizerem pracy i życia naszej rodziny. Nie chciałam wszystkiego robić cyfrowo. Po pierwsze — lubię papier, ołówek, kolorowe długopisy! W zasadzie lubię wszystko, co z analogowym światem związane. Po drugie potrzebny jest mi po pracy spokój i oderwanie się od pikania dźwięku przychodzącego maila.

Projektując swoje notesy tworzę konstrukcje z tabelek, okienek i innych strategicznych elementów, niezbędnych do ogarniania życia, pracy czy domu. Doświadczenie to przeniosłam do moich planerów w och pastel. To zbiór przemyślanych rozwiązań i pomysłu na ogarnianie codzienności. Od planowania i organizowania budżetu, przez planowanie zakupów i menu tygodnia po organizacje życia rodziny z dziećmi. Zaprojektowałam i udostępniłam dla Was już 6 wielorazowych planerów do druku! Jeśli chcecie je poznać, koniecznie odwiedźcie mój sklep! Są one idealne dla osób, które chciałyby zacząć tworzyć swój bullet journal, ale nie mają pomysłu jak zacząć. Jest to też opcja dla tych z Was, które nie mają talentu do rysowania czy wymyślania elementów planera. Zrobiłam to za Was i dla Was!

PRZEKŁADKI Z MIESIĄCAMI

Dla osób, które konstruują samodzielnie swoje planery, przygotowałam paczkę 12 grafik z miesiącami. Nieważne czy tworzcie je samodzielnie w BuJo lub zwykłym notesie, czy też budujecie je z użyciem moich gotowych szablonów. Na pewno przydadzą Wam się do stworzenia comiesięcznych przekładek.

Kart w paczce zip znajdziecie 12 — od stycznia do grudnia. Wszystkie są w formacie JPG i mają rozmiar A4. Możecie je wpinać, bindować lub wklejać w bullet journale. Tak, jak będzie Wam najwygodniej i jak będzie najbardziej pasowało do Waszych planerów. W końcu to Wasze #zrobsobieplaner. Niech Wam się dobrze drukują!

12 KART Z MIESIĄCAMI DO DRUKU BULLET JOURNAL #ZROBSWOJPLANER

12 kart z miesiącami do druku bullet journal

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekt jest gotowy do pobrania wyżej.
Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Każdy z plików ma rozmiar A4
  • Spokojnie można je drukować na domowej drukarce
  • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!
Magda
O Autorze

Inżynier informatyki z wielkim sercem do… designu! Projektantka UI & UX, web designer oraz nauczyciel akademicki WIT. Właścicielka najpiękniejszego bloga w sieci :)

PODOBNE WPISY

Darmowy planer wycieczki do druku
Darmowy planer wycieczki do druku
July 27, 2020
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
Akwarelowe plakaty do druku do pokoju dziecka
June 23, 2020
3 plakaty motywacyjne z piórkami do druku
May 21, 2020
Grafika z 30 dniowym wyzwaniem FIT do druku
May 11, 2020
Kartki na dzień Matki do druku
Kartki na dzień Matki do druku
May 09, 2020
Wiosenny plakat motywacyjny do druku — edycja 2020
Wiosenny plakat motywacyjny do druku — edycja 2020
April 09, 2020
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
Planer Mamy do druku oraz 3 darmowe plakaty rodzinne
November 15, 2019
Kalendarz 2020 do druku
October 15, 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
Darmowe plakaty jesienne do druku — edycja 2019
September 21, 2019