Autor  

12 kart z miesiącami do druku bullet journal #zrobswojplaner


Moja historia z BuJo, czyli Bullet Journalem, który jest dokumentowaniem, planowaniem i organizowaniem codzienności, zaczęła się kilka lat temu. Uwielbiałam oglądać ulubione amerykańskie blogerki, które pokazywały kreatywne sposoby na ogarnianie życia. W końcu zaczęłam robić to sama, a o początkach możecie poczytać w tym wpisie.

Powstanie mojego pierwszego BuJo było efektem poszukiwania sposobu na odpoczynek z tworzeniem pamiętnika oraz odpowiednim organizerem pracy i życia naszej rodziny. Nie chciałam wszystkiego robić cyfrowo. Po pierwsze — lubię papier, ołówek, kolorowe długopisy! W zasadzie lubię wszystko, co z analogowym światem związane. Po drugie potrzebny jest mi po pracy spokój i oderwanie się od pikania dźwięku przychodzącego maila.

Projektując swoje notesy tworzę konstrukcje z tabelek, okienek i innych strategicznych elementów, niezbędnych do ogarniania życia, pracy czy domu. Doświadczenie to przeniosłam do moich planerów w och pastel. To zbiór przemyślanych rozwiązań i pomysłu na ogarnianie codzienności. Od planowania i organizowania budżetu, przez planowanie zakupów i menu tygodnia po organizacje życia rodziny z dziećmi. Zaprojektowałam i udostępniłam dla Was już 6 wielorazowych planerów do druku! Jeśli chcecie je poznać, koniecznie odwiedźcie mój sklep! Są one idealne dla osób, które chciałyby zacząć tworzyć swój bullet journal, ale nie mają pomysłu jak zacząć. Jest to też opcja dla tych z Was, które nie mają talentu do rysowania czy wymyślania elementów planera. Zrobiłam to za Was i dla Was!

PRZEKŁADKI Z MIESIĄCAMI

Dla osób, które konstruują samodzielnie swoje planery, przygotowałam paczkę 12 grafik z miesiącami. Nieważne czy tworzcie je samodzielnie w BuJo lub zwykłym notesie, czy też budujecie je z użyciem moich gotowych szablonów. Na pewno przydadzą Wam się do stworzenia comiesięcznych przekładek.

Kart w paczce zip znajdziecie 12 — od stycznia do grudnia. Wszystkie są w formacie JPG i mają rozmiar A4. Możecie je wpinać, bindować lub wklejać w bullet journale. Tak, jak będzie Wam najwygodniej i jak będzie najbardziej pasowało do Waszych planerów. W końcu to Wasze #zrobsobieplaner. Niech Wam się dobrze drukują!

12 KART Z MIESIĄCAMI DO DRUKU BULLET JOURNAL #ZROBSWOJPLANER

12 kart z miesiącami do druku bullet journal

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekt jest gotowy do pobrania wyżej.
Wystarczy wybrać wzór i zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafiki przygotowane są do druku w wysokiej jakości
  • Każdy z plików ma rozmiar A4
  • Spokojnie można je drukować na domowej drukarce
  • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
  • Pliki zapisane są w formacie JPG
  • Można z nich korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!
dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer ewidencji zamrażarki + etykiety do druku
June 20, 2022
6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Planery miesięczne do druku — sierpień i wrzesień 2021
August 01, 2021
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
40 kart pracy do druku z zabawami dla dzieci + BONUS!
40 kart pracy do druku z zabawami dla dzieci + BONUS!
April 09, 2021