Autor  

Aby zerwać z nawykiem — wyrób sobie nowy! Planner postanowień do druku


Nie jestem dobrym mówcą motywacyjnym. Rzekłabym nawet, że żaden ze mnie mówca. Jestem za to mistrzem przygotowywaniu narzędzi, które dają kopa i pretekst do tego, żeby motywację mieć. Jednym z nich jest 42 dniowe wyzwanie BEZ, przygotowane już jakiś czas temu. Cały czas dochodzą do mnie wiadomości, że korzystacie, a ja czytając każdą z nich niemalże skacze z radości. Znalazłam swój sposób, swoją własną metodę, żeby dzielić się z innymi dobrą energią. Dlatego teraz pojawia się kolejna z grafik! Na dobry początek miesiąca przygotowałam dla moich czytelników… planner postanowień. Mega prosty, z prostym przesłaniem.

Mark Twain powiedział:

„aby zerwać z nawykiem, wyrób sobie inny, który go wymaże”.

Mniej czekolady, więcej owoców? A może mniej seriali, więcej książek? O! Wiem! Mniej podglądania innych, więcej uwagi dla samego siebie! Działa TAK CHOLERNIE DOBRZE, że polecam sprawdzić samemu Planner ma być prostą formą motywacji i impulsem do tego, żeby zebrać nawyki, które nam się nie podobają, i znaleźć dla nich lepsze zastępstwo. U mnie będzie on pełnił funkcję dekoracyjną w biurze. Zaprojektowałam go w formie plakatu. Jakoś tego lata nie kwiatki mi w głowie, a prostota i minimalizm, więc mam nadzieję, że spodoba Wam się klimat, jaki aktualnie „w duszy mi gra”.

Ostatnie tygodnie, intensywna praca nad sklepem (ej, czy wszyscy już wiecie, że otworzyłam sklep z plakatami i polską, najpiękniejszą na świecie wikliną?! >>> Zapraszam na ochpastel.pl), uświadomiły mi, że fantastycznie jest CAŁY CZAS się rozwijać. Nowe doświadczenia, które pojawiły się teraz, i cały czas pojawiają się w moim życiu, to nowe lekcje. Nowe fajne lekcje, sprawiające, że chcę więcej i więcej. Chciałabym umieć przelać tę euforę ostatniego czasu na Was, a mogę to zrobić dzięki grafikom. Tak jak napisałam wyżej — to mój sposób na to, żeby dzielić się z innymi dobrą, pozytywną energią. I tak było i będzie na blogu. Keep calm!

Aby zerwać z nawykiem — wyrób sobie nowy! Planner postanowień do druku➤  Śledź mnie na Instagramie!

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz mój profil (opcja jest dobrowolna). Na Insta informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu oraz innych grafikach do pobrania, dlatego zachęcam do jego obserwowania.

➤  Pobierz tu:

PLANNER POSTANOWIEŃ

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Projekt jest gotowy do pobrania wyżej. Wystarczy zapisać plik.

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie — nie piszcie do mnie w tej sprawie wiadomości, udostępnione grafiki są jedynymi ich wersjami
  • Grafika przygotowana jest do druku w wysokiej jakości
  • Planner ma rozmiar A4
  • Można go spokojnie wydrukować na domowej drukarce
  • W przypadków plakatów każdy rodzaj papieru jest odpowiedni
  • Plik zapisany jest w formacie JPG
  • Można z niego korzystać tylko dla własnego użytku i przekazywać linki dalej, by Wasi bliscy oraz znajomi też mogli się nimi cieszyć, ale nie sprzedawajcie ich w żadnej postaci!

Enjoy!!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
Kobiece plakaty typograficzne w stylu boho do druku
February 12, 2021
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
Plakaty świąteczne w stylu boho do druku — edycja 2020
December 03, 2020
Planer 2021 do druku
November 24, 2020