Autor  
DIY

#kochampiksele #2 tapeta na pulpit


Będąc dzieckiem większość wakacji spędzałam u dziadków. W ich ogrodzie rosły białe porzeczki. Dokładnie pamiętam ten krzaczek. Z roku na rok był coraz większy i z większą frywolnością wchodził na kawałek chodnika, przy którym rósł. Był tam też agrest i drzewa wiśniowe. Z tych wszystkich owoców „gotowałam” zupy i szykowałam sałatki, które dzielnie zjadał mój dziadek.

Wdech, wydech. Powtórz.

Wiem, że lubicie to hasło z plakatów nastrajających, które przygotowałam już ponad 1,5 roku temu. Oznaczacie mnie z nimi na Instagramie, stąd wiem, że wiele osób chętnie do nich wraca. Ja też. Dlatego tym razem przygotowałam tapetę. Wdech. Wydech. Powtórz.

 


Śpiew świerszczy. Zapach wiatru. Widok letniego nieba. Pielęgnowanie wspomnień. Ostatnie trzy tygodnie spędziłam w cudownu miejscu, tworząc kolejne wspomnienia, które będę mogła przywoływać tak, jak te z porzeczkową zupą dla dziadka. Nie wiedziałam, że patyki dadzą mi tyle szczęścia. W dodatku mogę dzielić się nim z innymi, przy okazji pokazując region, z którego pochodzę i kocham całym sercem. Kocham to, co podkarpacie.

Wdech, wydech. WIKLINA.
  


➤ #kochampiksele #2 tapeta na pulpit

1920 x 1080   1440 x 900   1366 x 768

Pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego,
nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik,
wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie
oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Enjoy!!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

#kochampiksele #1 tapeta na pulpit
October 16, 2017
3 energiczne tapety na pulpit
3 energiczne tapety na pulpit
April 23, 2017
Tapeta motywacyjna — Słuchaj swojego serca
June 08, 2016
Never Give Up – tapeta na pulpit
February 11, 2014