Autor  

Kalendarz i planery 2019 do druku (MEGA PAKA)


Ogłaszam chwilę, w której kończą się pytania o to, czy i kiedy… będzie planner na 2019 rok :) JEST! Już jest! W sumie czuję pewną ulgę. Już teraz będziecie mogli mieć wszystko na raz. Kalendarz, planery na wszystkie miesiące i całą masę ułatwiających życie dodatków do planowania. Wszystko do druku. Jest jednak pewien haczyk — od tego roku projekt ten nie będzie darmowy. Już śpieszę z wyjaśnieniem dlaczego zdecydowałam się na ten krok. Zostańcie chwilę, warto!

SZCZERZE I OD SERCA

Do tej pory udostępniałam wszystko porozdzielane na miesięczne, czy jak ostatnio, kwartalne dawki (ostatni kwartał tego roku możecie pobrać tu). Powodowało to ciągłe pytania, i faktycznie mogło blokować Wam dalsze plany, które musieliście zapisywać w inny sposób, a później w korowodzie przepisywać do planera. Postanowiłam coś na to zaradzić.

Pewnie zauważyliście, że na blogu jest ostatnio bardzo mało kampanii reklamowych różnych firm. Spowodowane jest to tym, że częściowo zamknęłam swojego bloga na współprace i dużo bardziej rygorystycznie podchodzę do reklam. Przewartościowałam sobie ten temat. To, co tutaj tworzę, było zawsze szczere i od serca. Każdy post sponsorowany był szczery. Chcę się jednak skupić teraz na swojej marce. Spowodowało to jednak pewne zmiany, dlatego część kontentu znajdującego się na tym blogu, będzie płatna. To moja świadoma decyzja, która polega na zachowaniu autentyczności w tym całym blogowym rozgardiaszu reklamowym, który przekroczył nieco swoje granice. Przynajmniej dla mnie.

Oczywiście, to co było darmowe do tej pory, dalej takie będzie. Darmowe grafiki również nie przestaną się pojawiać

JEDNEGO DNIA JESTEM FIT, A DRUGIEGO ZACHWYCAM SIĘ… MARGARYNĄ!

Jak doskonale wiecie, by zaprojektować dla Was jakąkolwiek grafikę, muszę poświęcić temu mnóstwo czasu. Korzystam z płatnych programów, pracuję na sprzęcie, który nie jest tani, a ostro go eksploatuję, opłacam działanie serwerów bloga i opiekę fachowców, jest jeszcze kilka dodatkowych kosztów związanych z samym działaniem bloga i projektowaniem grafik. Mogłabym pójść na łatwiznę i przypływ łatwej kasy. Przyjmować każde zlecenie. Zalałaby Was wtedy schizofreniczna wizja mojego codziennego życia, gdzie jednego dnia chwalę zdrowe i przemyślane jedzenie, a drugiego będę objadała się produktami pełnymi syropu glukozowo-fruktozowego, czy cosiami kanapko podobnymi, będącymi hybrydami składającymi się z warstw spulchnionego „chleba”, tłuszczowego zwiastuna miażdżycy i plasterka MOM-u, szumnie nazywanego mięsem. Warstwy dodatkowe składające się z cukrów i zieleniny hodowanej przy drogach szybkiego ruchu.

Nie chcę tego. Nie znoszę dróg na skróty. Sukces składa się głównie z ciężkiej pracy, a nie szczęścia. Za to kocham powolny, uparty marsz pod górkę. I ryzyko. Stąd moja decyzja, która pewnie nie spodoba się części z Was. Mimo wszystko liczę na zrozumienie.

Kalendarz i planery 2019 do druku (MEGA PAKA)

W tym roku motywem są elementy botaniczne, kojarzące się kolorystycznie i kształtem z danym miesiącem. Każdy z nich posiada swoją gałązkę, a miesiąc podpisany jest tym razem numerem. Jak zawsze chciałam podzielić się dobrym dizajnem w najlepszej jakości i mam nadzieję, że mi się to udało.

W paczce znajduje się:

 • 12 kart kalendarza na 2019 rok, zawierających nazwę miesiąca oraz kalendarium,
 • 12 planerów miesięcznych na 2019 rok, w wersji kolorowej, zawierających okienka z dniami miesiąca, oznaczenia świąt państwowych, kościelnych i okolicznościowych, niedziel handlowych, dni ze zmianami czasu, miejsce na listę rzeczy do zrobienia w danym miesiącu, wpisanie wydarzeń i świąt rodzinnych, plany tego co chcesz przeczytać, obejrzeć i odwiedzić oraz miejsce na myśl miesiąca i notatnik,
 • 12 wzorów uniwersalnych planów tygodnia, każdy z nich jest graficznie dopasowany do motywu graficznego każdego z miesięcy, w planerze tygodniowym znajdują się: okienka na rozpisanie siedmiu dni tygodnia oraz miejsce na notatki,
 • 12 wzorów kartki notatnika w linie, każdy z nich jest graficznie dopasowany do motywu graficznego każdego z miesięcy, można go wydrukować wiele razy, a następnie spiąć i otrzymać notatnik z motywem miesiąca
 • bonusy:
  • kalendarz z całym rokiem na jednej kartce
  • lista rzeczy do zrobienia tzw. lista “to do”, z motywem z kalendarza
  • 12 planerów miesięcznych w wersji czarno-białej, zawierających te same elementy co planer kolorowy

W sumie 62 szablony grafik do druku!


LINK DO PACZKI 2019/2020:

▶︎ ▶︎ ▶︎ ▶︎ ▶︎ KALENDARZ I PLANER NA 2019 ROK ◀︎ ◀︎ ◀︎ ◀︎ ◀︎

Link przenosi do strony, gdzie można kupić paczkę z produktem cyfrowym,
znajdziecie tam dokładne informacje oraz jego warunki użytkowania

Kiedy już będziecie mieć go w rękach, uzupełnijcie go w pierwszej kolejności swoimi najważniejszymi datami. Urodziny mamy, taty, rodzeństwa, dzieci, dziadków i przyjaciół. W plannerze zaznaczyłam wszystkie wolne od pracy święta i niedziele handlowe. Pozwoli to Tobie doskonale zorganizować wszystkie wyjazdy i rodzinne zakupy na najbliższe miesiące.

Dekorujcie go tak, by był najpiękniejszym plannerem na świecie, róbcie na nim notatki, przekreślajcie i podkreślajcie. Wpisujcie szybkie myśli i cytaty. Zaznaczajcie kiedy czytacie książkę i jaką. Niech znajdą się na nim numer do przyjaciela na dowolnej przypadkowej stronie, który przypomni Wam o tym bardzo ważnym telefonie. Nie może na nim zabraknąć planów na wakacje oraz listy prezentów na Święta Bożego Narodzenia. A może znajdzie się również miejsce na zaznaczenie daty premiery długo wyczekiwanego albumu ulubionego muzyka?

Wiecie, że możecie wydrukować każdą stronę tego plannera w takiej ilości, jaką tylko chcecie? Każda nowa kopia jednego miesiąca może zajmować się innym zagadnieniem Waszego życia. Na jednej macie sprawy domowe, na drugiej – zawodowe, na jeszcze innej najważniejsze daty.


Podskoczę z radości jeśli będziecie chcieli udostępnić je u siebie
To dla mnie największa nagroda!

Miłego planowania nowego roku!

dr inż. Magda Mirkowicz
O Autorze

Doktor nauk o mediach, inżynier Informatyki Stosowanej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem grafiki użytkowej. Od kilkunastu lat wykłada na największym kierunku Grafika w Polsce.

PODOBNE WPISY

Planer ewidencji zamrażarki + etykiety do druku
June 20, 2022
6 minimalistycznych plakatów do druku (free)
May 26, 2022
Planer domowego budżetu – 133 strony w PDF do druku
October 17, 2021
Planer akademicki 2021/22 do druku – 27 szablonów PDF
September 18, 2021
Planery miesięczne do druku — sierpień i wrzesień 2021
August 01, 2021
21 ZABAW DO DRUKU NA WIECZÓR PANIEŃSKI
July 04, 2021
3 plakaty z kosmosem do druku
May 18, 2021
Kalendarz ząbkowania do druku
Kalendarz ząbkowania do druku
May 01, 2021
40 kart pracy do druku z zabawami dla dzieci + BONUS!
40 kart pracy do druku z zabawami dla dzieci + BONUS!
April 09, 2021